Imperia Online България  
Април 25, 2024, 13:09:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сериозен проблем БИТКА ЗА РЕАЛМА  (Прочетена 9853 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
pr0m1nd
Сержант
**

Karma: +1/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 87


Профил
« Отговор #30 -: Юни 17, 2013, 17:10:32 »

Ето момчето ти го сметна нагледно http://prntscr.com/1aen2a това през какво е смятано ме елка ли
Активен
pr0m1nd
Сержант
**

Karma: +1/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 87


Профил
« Отговор #31 -: Юни 17, 2013, 17:16:51 »

Такива парадокси мога да извадя безброй. Я си направи симулация веднъж със същите армии и с атака стрелец 30 и атака стрелец 0 да видиш как с атака стрелец за защитника губиш повече армия или пак не правя нещо както трябва
Активен
pr0m1nd
Сержант
**

Karma: +1/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 87


Профил
« Отговор #32 -: Юни 17, 2013, 17:19:40 »

http://clip2net.com/s/5f98UR явно аз съм малоумен защото колкото и симулации да правя се оказва че когато намалям атаката на защитника имам много по-големи загуби. Последната симулация е с атака 28 а под нея с атака 24 интересно как защитника като има атака 24 аз губя повече армия... но явно аз съм малоумен нещо
Активен
pr0m1nd
Сержант
**

Karma: +1/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 87


Профил
« Отговор #33 -: Юни 17, 2013, 17:43:49 »

Абе много е забавно... от 2 дена сме на 50% влияние и вдигаме храмове като луди обаче не сме мръднали и с половин процент във влиянието, пнея пичове си вдигат спокойно и ги боли фара, местят армии за по 4 мини от единия край на картата до другия, за тях явно механиката на играта не важи понеже с по-малки проучвания правят по големи поразии... направо е убийствено готино да играеш. Да ти прави кеф да се ядосваш
Активен
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #34 -: Юни 17, 2013, 18:03:31 »

Колонии случайно да броиш? Въведи всяко проучване на макс на защитника и ще видиш.И относно намаляването - колкото по малко те атакува като сила с толкова по малко ти пада морала следователно по дълга битка се води .
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #35 -: Юни 17, 2013, 18:04:40 »

Ето момчето ти го сметна нагледно http://prntscr.com/1aen2a това през какво е смятано ме елка ли

Аз го сметнах елементарно за 5 минути .Явно не е смятал добре.Сметни го с макс проучвания и колонии за противника от съюзен сборен пункт или замък и после ми копни доклада .
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
pr0m1nd
Сержант
**

Karma: +1/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 87


Профил
« Отговор #36 -: Юни 17, 2013, 18:17:35 »

Ти явно наистина ме мислиш за малоумен. Пич играл съм на световното какво ми обяснявате глупости да не съм расъл в карлуково. Ти виждал ли си поле за полева фортификация в личните калкулатори и не виждаш ли че на снимката ясно се вижда какво е задал като параметри
Активен
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #37 -: Юни 17, 2013, 18:56:12 »

Започвам да те мисля за малоумен . Ето доклада http://prntscr.com/1afsur  ето и проучванията http://prntscr.com/1aft2z   .Въведи това от съюзен сборен пункт  и ми покажи какво ти излиза .По по-малоумен начин така ,че и най простия човек да ме разбере не мога да ти го обясня .Хайде сега след като имаш проучвания и доклад и от къде да видим ще изкараш ли същия .
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
AgainHAMELEON
Лейтенант
***

Karma: +11/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #38 -: Юни 17, 2013, 19:01:57 »

И още как са в пряка зависимост! Повече жизнени точки на защитника -> единиците му умират по-бавно (издържат повече рундове) -> причиняват повече щети на нападателя.

 Във един рунд Уважаеми 1000 коня нанасят точно определено количество атака и тя(атаката) няма нищо общо със това коня дали има 10 живот или 10 000 живот !!!
За следващия рунд това може да е от значение , защото ще са останали повече коне , но във първия рунд това няма как да се обвърже със силата на атаката на защитника !!! А именно във първия рунд загубите на атакуващия са над 1М катафракти . И именно този факт показва че има нещо много сбъркано във цялата тази история !
Активен

Не прави това , което не искаш да ти бъде направено ;D
pr0m1nd
Сержант
**

Karma: +1/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 87


Профил
« Отговор #39 -: Юни 17, 2013, 19:09:57 »

Hameleon явно всички останали сме нещо сбъркани поне до този извод стигам.
Активен
AgainHAMELEON
Лейтенант
***

Karma: +11/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #40 -: Юни 17, 2013, 19:12:37 »

Започвам да те мисля за малоумен . Ето доклада http://prntscr.com/1afsur

А че този доклад също има нещо много сбъркано е повече от видно даже и за слепец !!!
Нищо друго да не гледаш в него а само да видиш че защитника завършва битката със 9 МОРАЛ повече отколкото я започва и вече няма никакъв смисъл да се задълбочаваш над нея !!!

 Ето за тези неща иде реч през цялото време ама няма кой да гледа и да мисли ! Само е важно да се прави така че за да може да се върви напред в играта трябва да се наливат много , много диаманти !
Активен

Не прави това , което не искаш да ти бъде направено ;D
AgainHAMELEON
Лейтенант
***

Karma: +11/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #41 -: Юни 17, 2013, 19:17:24 »

Hameleon явно всички останали сме нещо сбъркани поне до този извод стигам.

Не Ники ! (Ако бъркам името моля да бъда извинен)
Не сме ние сбърканите. Просто ние сме в ролята на лапни шараните от тези ситуации и продължаваме да си даваме парите за тази игра не за да изпитаме удоволствие от нея , а за да видим до къде може да стигне нечие безхаберие  *pardon*
Активен

Не прави това , което не искаш да ти бъде направено ;D
pr0m1nd
Сержант
**

Karma: +1/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 87


Профил
« Отговор #42 -: Юни 17, 2013, 19:31:17 »

Много добре казано. Аз лично за тези 3 месеца съм олекнал с 2100 лв за диаманти за да помагам на съюза, като 90% от тях съм ги дарил и накрая какво??!? Не благодаря. Това определено ще ми бъде последната ера и след като приключи приключвам и аз с играта. Нагледах се вече на какво ли не и нямам нерви вече. Че никой няма да направи нищо ми е ясно вече и цялата ни ера замина по дяволите също ми е ясно ама поне  хубавото е че успях да се убедя колко безмислено е да си губя времето с ИО.

А колкото за лапни шараните си прав винаги ще има будали дето да си дават и последните пари за диаманти, имам познат дето жена му го остави заради играта и пак не си взе поука така че вярвай ми с нас и без нас, с 10 или 100 човека по-малко на никой не му дреме Smiley
Активен
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #43 -: Юни 17, 2013, 20:44:22 »

.. и продължаваме да си даваме парите за тази игра ...  *pardon*

Само да вметна, при споменаване "тази игра", уточнявайте - тази версия... В 4-а и класиките, докато съществуват, хората все още си правят удоволствието за несравнимо по-малко разходи.../може и без тях, но все пак за тях се получават някои удобства/
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
AgainHAMELEON
Лейтенант
***

Karma: +11/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #44 -: Юни 17, 2013, 20:52:36 »

Само да вметна, при споменаване "тази игра", уточнявайте - тази версия... В 4-а и класиките, докато съществуват, хората все още си правят удоволствието за несравнимо по-малко разходи.../може и без тях, но все пак за тях се получават някои удобства/

  Smiley Тук съвсем ясно и конкретно е упоменато че става въпрос за СВЯТ 131(х4)
 Пише го на самото заглавие ! Гледайте бре хора  ;D
Активен

Не прави това , което не искаш да ти бъде направено ;D
Страници: 1 2 [3] 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!