Imperia Online България  
Март 28, 2024, 21:45:40 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Диамантените властелини на реалми.  (Прочетена 7573 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
....atila....
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 16


Профил
« -: Юни 14, 2013, 20:02:30 »

Бих искал да отворя една тема, която мисля че касае доста хора, които като мен играят империя от много години.
В последно време се получава така, че  няма никакво значение съюза колко е добър или колко активен, нито как се развива, а просто колко диаманти ще налее за да вземе реалма. Вярвам с срещу този  факт са се изправяли доста колеги и мисля че крайно време да дадем гласност на това.
Разбирам много добре че / Империя онлайн / е дружество както всяко друго, което се крепи на приходи и се налага да покрива разходи. Не е реално да си мислим че хората ангажирани професионално с разработването и поддържането на тази уникална игра, живеят на фотосинтеза. Но мисля че трябва да има някакви правила и в това както има за всичко останало.
Предлагам вариант за който моля да си кажете мнението, както хората които играем от много години, така и хората които се грижат за поддържането на системата.
Мисля че е възможно да се направи пробно един или два свята с лимит за закупуване на диаманти. Да речем 5000 диаманта за свят със скорост 2. Така всеки ще има реалната възможност за равен старт и развитие, които в момента липсват.
А и мисля че Империя онлайн само ще спечели от това, защото  всеки регистрирал се там ще е с нагласата да вземе тези диаманти.
Благодаря за вниманието и очаквам вашите мнения. Smiley
Активен
W51aHBFu
Лейтенант
***

Karma: +12/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 110


Профил
« Отговор #1 -: Юни 14, 2013, 22:13:23 »

ако направят лимит на диамантите ще е добре.. мисля , че е нормално за 1 ера 1000 диамант
Активен
....atila....
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 16


Профил
« Отговор #2 -: Юни 14, 2013, 22:18:08 »

Не нека да са 5000 или 8000 ама сам виждаш в предишната тема за какво става въпрос. Момчетата играят със 100 000 диаманта извинявай аз нямам желание да си губя времето с тях. Какво може да се направи срещу тях. И не само в това е въпроса а дали със 100 000 диаманта си по - добър играч ако е така ок Wink ама според мен си по - добър банкомат
Активен
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #3 -: Юни 14, 2013, 22:52:29 »

Има лесно и елегантно решение - платен свят. Свят с входна такса за всички участващи, но вътре с пари да не могат да се закупуват допълнителни екстри. Има хиляди играчи, които биха платили между 20 и 50 евро за ера с блиц скорост и повече за ера с нормална или х2 скорост. Точната такса е въпрос на елементарно маркетингово проучване.
Това е дискутирано отдавна, и колкото и да е елегантно решението пречките са много - един платен свят ще изисква 24/7 поддръжка, изключително сериозно отношение към бъгове и нарушения на правилата и т.н. Защо да се прави, при положение, че сега се събират толкова пари, респективно приходи и без допълнителни усилия? Въпреки, че напоследък Екипът засвидетелства заинтересованост към отношението на играчите към играта, силно се съмнявам, че скоро ще се решат на тази стъпка. Също така силно се надявам да не съм прав и подобен свят да бъде пуснат, дори и експериментално Smiley
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
....atila....
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 16


Профил
« Отговор #4 -: Юни 14, 2013, 23:45:56 »

Това е много добро решение за подобни платени светове. Но мисля че ако има определен лимит за закупуване на диаманти няма да се налагат драстични промени в статуквото на играта. А това дали ще се вземе под внимание, какво да ти кажа сами сме свидетели на кухите светове в които играят 50 човека. 80% от причината за това е точно начина за постигане на целите в играта. Ако не го разберат ок те си знаят най добре.
Активен
naiki
Редник
*

Karma: +1/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 49



Профил
« Отговор #5 -: Юни 19, 2013, 12:25:12 »

Бих искал да отворя една тема, която мисля че касае доста хора, които като мен играят империя от много години.
В последно време се получава така, че  няма никакво значение съюза колко е добър или колко активен, нито как се развива, а просто колко диаманти ще налее за да вземе реалма. Вярвам с срещу този  факт са се изправяли доста колеги и мисля че крайно време да дадем гласност на това.
Разбирам много добре че / Империя онлайн / е дружество както всяко друго, което се крепи на приходи и се налага да покрива разходи. Не е реално да си мислим че хората ангажирани професионално с разработването и поддържането на тази уникална игра, живеят на фотосинтеза. Но мисля че трябва да има някакви правила и в това както има за всичко останало.
Предлагам вариант за който моля да си кажете мнението, както хората които играем от много години, така и хората които се грижат за поддържането на системата.
Мисля че е възможно да се направи пробно един или два свята с лимит за закупуване на диаманти. Да речем 5000 диаманта за свят със скорост 2. Така всеки ще има реалната възможност за равен старт и развитие, които в момента липсват.
А и мисля че Империя онлайн само ще спечели от това, защото  всеки регистрирал се там ще е с нагласата да вземе тези диаманти.
Благодаря за вниманието и очаквам вашите мнения. Smiley


Няма да ви стигнат за капитулации, дигни малко мизата.
Активен
tojara90
Редник
*

Karma: +16/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 36



Профил
« Отговор #6 -: Юни 19, 2013, 12:32:24 »

naiki , това, че си харчиш парите или парите на родителите си за диаманти абсолютно по никакъв начин не те прави велик играч. Не бъди толкова надменен спрямо останалите играчи.  Smiley
Активен

Нищо велико на света не е извършено без страст.
valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #7 -: Юни 19, 2013, 15:05:07 »

 Smiley Аз играя вече 6-та година, и да ВИ кажа ли какво мисля Huh? Независимо какво си пишете ТУК промени може да има ЕДИНСТВЕНО ако не засягат Финансиите на "Дружеството" !!! Иначе казано , не са в ущърб ! Така , че господа имате 2 решения : Играете в ТОВА положение , или играете хокей в ЮАР Grin И после ........тая игра ще ви изпие мозъците
Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #8 -: Юни 19, 2013, 15:50:42 »

Ето идеалното предложение според мен - Диамантен х4 или мега блиц свят . Там всеки закупил поне веднъж пакет от 6400 диаманта (или 1000 или друг се тая) да има правото да играе .Само диамантени играчи с теглене на 15 часов доход ,а не на 10 + ковчег от храма  от 200 диаманта да има +  повече премиум права - 2х максимална оферта на пазара , 10% по късо време за проучвания и строеж и 10% по малка издръжка на войската . Разбира се и за 2х повече диаманти .  Така хем ще си набъкат много диаманти както обичат хем света ще е така направен ,че да могат да се развиват космически бързо и да им е много забавно  хем така онези ,които правят 2м нетни за 1 седмица ще се махнат от другите светове и ще е по спокойно и най положителното ПОВЕЧЕ ДИАМАНТИ ЗА ИО ЕКИПА без да става по диамантена версия 5 (без тези неща да са в обикновените светове и не диамантените изобщо да нямат шанс за победа )  . Какво ще кажете ?
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
naiki
Редник
*

Karma: +1/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 49



Профил
« Отговор #9 -: Юни 19, 2013, 15:51:56 »

naiki , това, че си харчиш парите или парите на родителите си за диаманти абсолютно по никакъв начин не те прави велик играч. Не бъди толкова надменен спрямо останалите играчи.  Smiley

Мисля че може да си ми син или дъщеря.
Активен
naiki
Редник
*

Karma: +1/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 49



Профил
« Отговор #10 -: Юни 19, 2013, 20:08:40 »

Никога не съм твърдял че съм велик играч. Но не рева при всяка загуба. Cry
Активен
ipifcho
Лейтенант
***

Karma: +6/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 165


Профил
« Отговор #11 -: Юни 19, 2013, 22:27:05 »

Пак чета и се чудя, от какво идва идеята за промени в играта?
На всички тук изписали мъдрите си мисли, мога да дам идея:
Създайте игра момчета и момичета, инвестирайте......отделете време за създаване на нещо, не за идей на вече създаден продукт.
Това за което давате идей (не пари и време) е създадено и не е ваше!!!
А относно кой, как си харчи парите, тези пари пак не са ваши!!!
Активен

Умният човек не прави всички грешки сам; той дава шанс и на другите.
samuraq
Редник
*

Karma: +3/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 15


Профил
« Отговор #12 -: Юни 19, 2013, 22:36:57 »

ако имате проблем с харченето на пари се обърнете към тоя въздухар атила  той ще ви даде  акъл как да ги харчите ,  и поне няма да реве като карпатска мечка кой и каде си харчи парите  , ако го питате него не купувайте диаманти та да може той да се прави на велик:) ахахахахахаха 
Активен
ipifcho
Лейтенант
***

Karma: +6/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 165


Профил
« Отговор #13 -: Юни 19, 2013, 22:54:34 »

Не съм разбран правилно.....може би, не цитирам имена и играчи, всеки играе и се разнообразява както иска.
Но съвет да се дава, кое, как и защо да бъде, е малко повече.
Няма смисъл да се цитират имена на играчи, как са играли, какво са постигнали, все пак е игра.
Когато обаче започне някой "не визирам никого" да дава съвет, как се прави подобен продукт, как се управлява, ме навежда на мисълта че е редно да се създаде свой продукт където да бъдат отстранени всички тези "неправди"...
Извинете ме за словоизлиянието, но не мога да се въздържа.
Активен

Умният човек не прави всички грешки сам; той дава шанс и на другите.
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #14 -: Юни 19, 2013, 23:19:12 »

Не съм разбран правилно.....може би, не цитирам имена и играчи, всеки играе и се разнообразява както иска.
Но съвет да се дава, кое, как и защо да бъде, е малко повече.
Няма смисъл да се цитират имена на играчи, как са играли, какво са постигнали, все пак е игра.
Когато обаче започне някой "не визирам никого" да дава съвет, как се прави подобен продукт, как се управлява, ме навежда на мисълта че е редно да се създаде свой продукт където да бъдат отстранени всички тези "неправди"...
Извинете ме за словоизлиянието, но не мога да се въздържа.


Окей какво предлагаш?Да направя друга игра със същите единици,раси,сгради и всичко и да променя само 2-3 неща ,които искам ???Не е ли копиране??Няма ли да си дам парите напразно ,защото за да имам успех всичко трябва да е уникално и да не копирам?Аз може да предложа няколко неща ,но откъде на къде това ще значи ,че мога да направя други раси ,военни единици и формули за пресмятане ???И откъде ти е хрумнало ,че ако създам игра ,която да е уникална аз ще мога да ползвам тези промени?Това са предложения относно ИО .Създам ли друга игра няма да е ИО и няма да значат нищо .Един вид ако ще и 100 неща да предложа ЩЕ СА ЗА ИО и няма да мога да създам друга игра .И относно друг твой пост ,където трябва да ти благодарим и на другите ,които си купуват диаманти.Да те питам (с цялата ми благодарност към теб и диамантените босове) аз като играя без диаманти и някакъв си диамантаджия ми пише колко е велик ,защото е 3х на моите нетни и /3 на моите военни аз да му благодаря или да му бия игнора? Или когато на 28 ден на х2 свят някой е дал 10 000 лева и е 2 7000 000 нетни и прецаква кефа на всички останали ,които не могат да си го позволят и остават без право да играят ,защото е безсмислено ?Или да благодаря на тази ,които купуват равномерно диаманти и е възможно да ги минеш разчитайки на опит Huh??И играта за кого е направена?За играчите нали?Значи ако играч предлага нещо и се хареса на други играчи и се въведе то ИО ще е по хубава игра?Ужасс!!!!Боже опази да се дават разумни предложения и ИО да ги ползват ,за да ти направят играта по хубава . УЖАС!!!
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!