Imperia Online България  
Април 27, 2024, 20:36:48 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: покана эа регистрация свят 72 трета ера  (Прочетена 2922 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
javierkar
Kallo
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« -: Юни 12, 2013, 20:57:03 »

здравеите Smiley

Втората ера на World 72 е завършен и започва нова ера в V4. Мисля, че ако сложим една песъчинка, може да направи добър свят. Ние имаме възможност да поканим нашите приятели и врагове в играта, и се разпространява чрез Facebook приятели. В момента има две или повече години в международните светове и сме познавали хора от различни националности. Идеята е да участват в царството, където има много играчи и могат да се забавляват.
Знам, че някои от играчите са уморени, други играчи искат да си починат за известно време или да обяви оттеглянето си от играта, но в действителност, понякога с течение на времето, започваме отново.

Това са данните за тези, които искат да се заложи на нова ера и добре дошли независимо дали са вписани в ново предизвикателство.


Ерата завърши. Със започването на следващата Ера, всички играчи ще имат същите акаунти, със същите пароли, но на 0 точки, започвайки наравно отначало. Картата на Света ще бъде населена наново, така че всички играчи ще са на нови места с нови съседи.

Слеващата Ера започва на 12.06.2013 в 17:00



Линка за регистрация е:

                      http://www43.imperiaonline.org/imperia/game_v4a/register.php?realm=72



поздрави и добра игра!  Cod19 realm 72 Kallo по време на Форума на Испански    *cocktail*


« Последна редакция: Юни 13, 2013, 04:50:39 от javierkar » Активен

поздрави и добра игра!  Cod19 realm 72 Kallo по време на Форума на Испански    *cocktail*
gogata2013
Гост
« Отговор #1 -: Юни 12, 2013, 23:54:41 »

Версия 4 умря - в 95 има под 1000 активни играчи. В момента имам 25 човека в 2х и дори не се напъвам да редя стратегии. Гледах статистиките, които даде fantumas и не съм очарован от последната ера в 72.
Активен
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #2 -: Юни 13, 2013, 00:04:45 »

Гогата, свят 95 е най-неуспешният... ако гледаш по него... там се напълни с бг-та и просто света се побългари. Свят 72 международен и е с много добри играчи от както действа и дори не е за всеки. Макар че трябва и да има пушечно месо. Там много българи могат да се убедят, че далеч не са най-големите играчи. А версия 4 си остава най-успешната.
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #3 -: Юни 13, 2013, 00:05:47 »

 според мен версия4 не е  умряла ....влез в свят13 Smiley .....може и да няма хора на много високо нето ,но пък на по ниското си е доста интересно и в свят95:)
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
gogata2013
Гост
« Отговор #4 -: Юни 13, 2013, 00:13:25 »

Гогата, свят 95 е най-неуспешният... ако гледаш по него... там се напълни с бг-та и просто света се побългари. Свят 72 международен и е с много добри играчи от както действа и дори не е за всеки. Макар че трябва и да има пушечно месо. Там много българи могат да се убедят, че далеч не са най-големите играчи. А версия 4 си остава най-успешната.
Колко човека завършихте в 72? Като гледам сте се върнали на нива от 2009-2010 година като нетни. няма конкуренция и това е. Версията е най-успешната по простата причина, че беше най-дълго време последна версия.

Хане, на ниско нето евентуално мога да играя ако фалирам и няма друго за правене, няма друг начин да се върна на 200к нетни и да се бия(въпрос на личен избор).
« Последна редакция: Юни 13, 2013, 00:15:41 от gogata2013 » Активен
javierkar
Kallo
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #5 -: Юни 13, 2013, 00:39:09 »

 В свят 72-     -- Най-забавно беше на средни и ниски точки.
« Последна редакция: Юни 13, 2013, 16:07:25 от javierkar » Активен

поздрави и добра игра!  Cod19 realm 72 Kallo по време на Форума на Испански    *cocktail*
arebre
Редник
*

Karma: +12/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 39


Профил
« Отговор #6 -: Юни 13, 2013, 01:07:02 »

В4 немои да играм ве4е остарех,требе се ходи на морета,планини,кални бани,на риби,требе да се спортува малко ,требе и да  се поработва малко. 1 година е много време.... *pardon*
Активен
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #7 -: Юни 13, 2013, 02:58:02 »

Гога, за нивото на играчите там жестоко се лъжеш. Освен за българските в по-голямата си степен, които така и не знаят много неща от играта. Не знам какъв ти е мерника за нетни от 2010 година, само знам, че и предната и тази ера, и най-дебелите трудно можеха да си позволят екстрата да не правят сейф.
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
atanas
Майор
*****

Karma: +314/-546
Неактивен Неактивен

Публикации: 599



Профил
« Отговор #8 -: Юни 13, 2013, 20:03:06 »

От няколко седмици играя в.5. Играя я, защото един приятел ме покани по телефона... Да, ама аз не мога така и гледам да вървя напред, обаче без диаманти не става...Със сигурност има хора с повече пари, а при това положение надпреварата става безпредметна. Все пак трябва да има някаква граница за диамантите....
Та викам да погледна в този 72. Май имам регистрация, пък май даже и съм играл.  *beer*
Активен

А ти направи ли си кефа като сложи минус?
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #9 -: Юни 14, 2013, 00:09:18 »

Сети се и ти   Grin   Така и не можем да се засечем. Аз ще карам задължителна годишна отпуска, което ще рече, че наесен в 13-и - международен по всяка вероятност ще се излюпя и смятам и други кадри от нашите бабаити. А на глупавото заключение на Гогата не се вързвай, там има много добри чуждестранни играчи, които ако няма стабилен съюз противник, не мож грейна. А не е хубаво да влизаш в служба на други  Grin Нашто си е нашо, можем да привлечем чужденци, но баш байракът е български  *KING* 
 

P.S.:  *cocktail*
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
atanas
Майор
*****

Karma: +314/-546
Неактивен Неактивен

Публикации: 599



Профил
« Отговор #10 -: Юни 14, 2013, 08:45:26 »

Хм, погледнах, но не видях мн познати и се отказах...
Активен

А ти направи ли си кефа като сложи минус?
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #11 -: Юни 14, 2013, 09:02:10 »

аз взех ,че се регнах ...да видим какво ще излезе Smiley
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
anima
Редник
*

Karma: +13/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« Отговор #12 -: Юни 25, 2013, 09:55:21 »

:-)))чета ви писанията и ви се радвам!:-))))... нетни точки...сейфове...лъха професионализъм от съобщенията ви!:-))))... Ех момчета и момичета
..ех инператори и императрици!!!:-)))...идея си нямате дори какви войни е виждала империята...почти всички ни изгониха... по един или по друг начин!... Някой ден може би ще се съберем динозаврите от ИО за една последна ера...и повярвайте ми изобщо няма да ви е лесно!:-))))... Само ще ви кажа,че не е проблем че противника си е изпратил армията на сейф за да бъде размазан....и к акво като е онлайн при пребирането и в провинцията?!:-)... ще си гледа как му свети монитора в червено...след това ще си чете доклада и мигайки ....ще знае какво му се е случило и ще се чуди как стана така.... Както и да е...бяха други времена и други играчи!:-)...  един от динозаврите в ИО ви желае приятна игра на всички без значение в кой свят играят!:-)
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #13 -: Юни 25, 2013, 12:50:50 »

Smiley .... ами регвай се ...света е с продължителност от една година Smiley ...и не е започнал отдавна .....но да не попаднеш на някой дръг динозавър Smiley ....РЕКССССССС  *beer*
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
anima
Редник
*

Karma: +13/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« Отговор #14 -: Юни 25, 2013, 13:47:56 »

:-))))) ...хайде идвай в темата ми за старците братче динозавърче!:-)))))))
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!