Imperia Online България  
Март 29, 2024, 13:15:51 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Квалификации и световно 2013 - статии, коментари, анализи и интервюта  (Прочетена 39899 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #60 -: Юли 22, 2013, 23:30:12 »

Отбора прави каквото му е по силите но с малко диаманти срещу много е мъчна и тежка работа. "Леката" дезинформация в официалните клипове способства измирането на микробите в устните кухини на коментаторите и повишава имунитета им но само това. За точно представени събития - опазил ги господ. Вестничето на номадите демократи сами знаете че е доста компрометирано. Там е диктатура и само името му е демократично. Също така се досещате и знаете че то обслужва нечии интереси и ...
Тоест, вестничето е поръчков журнал и сега получавайки изява и в Ю Тюб дезинформира посетителите с лошо инфо...
« Последна редакция: Юли 22, 2013, 23:44:20 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
k_politov
Редник
*

Karma: +7/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 44


Профил
« Отговор #61 -: Юли 22, 2013, 23:36:13 »

Много ми е интересно нашия лидер от къде е натрупал тия военни точки сигурно бая хора е отупал  Grin Grin
Активен
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #62 -: Юли 22, 2013, 23:53:22 »

По скоро му е скучно и не му се занимава, защото вижда доста бъгове Grin.
Освен това, днес той с интерес проследи поредната дезинформация от страна на официоза "Номадска Демокрация", отскоро прераснал от обикновена улична драсканица в ТВ вариант с гордото име ПодХраст. Лично gargaran не спира да се чуди какво правят под храстите тези момчета. И как, въпреки всички логове, с които разполагат, така и не успяват да разчетат правилно събитията. Също така gargaran смята да ви даде пример с най-лесното за разгадаване събитие (с оглед на това, че официозът "Номадска Демокрация" разполага с неограничени ресурси  и поглед върху цялата картина на събитията), описано под храстите - битката на bichboziji с Bullowar. Коментарът започва от тук: https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&list=UUszNkm1Ld2AXxnUNEy0cn9A&v=v1yLR5hah3g#t=329s ...

А реалните събития започват и свършват с тази снимка:


и разбира се коментара на bichboziji изказан с пращането на снимката. Цитирам: "Клъвна Grin". Аз бих казал - респект пред такива играчи, малко останаха!

Толкова за коректността и истинността на цялата поднесена информация. Нищо ново - макар и по по-модерен начин от "Номадска Демокрация" отново се опитват да изкривят реалността. Имайки предвид грешките в толкова елементарна за предаване информация, сами си направете изводите за качеството на останалите анализи в поредния "ПодХраст". 


П.П. Otone, ти си. Отдавна те чакаме да пишеш пак  Wink
 

Изваждам и коментара, който направих в онова издание:

"So.. he sent his own army to hit exactly 3 seconds after the first army of bichboziji arrives home. Trouble is bullowar might have been doing all of  this in blind, not knowing if bichboziji had any reinforcements left at home. And what a reinforcement he had - it was in essence a third army similar to those 2 sent in attack. Having to face the reinforcement and the arrived army combined, bullowar stood no chance - his troops were outnumbered. That was probably bichboziji’s purpose all along - he deliberately wanted to appear vulnerable so he can get attacked and then ambush the unsuspecting victim. Brilliant piece of tactics."

За разлика от теб, аз трябва да си правя заключенията сам, без някой да ми праща информацията наготово и противно на очакванията - без да имам записи за всичко. Защото например за местене на армии м/у провинции и колонии никога не са се събирали записи.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
k_politov
Редник
*

Karma: +7/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 44


Профил
« Отговор #63 -: Юли 23, 2013, 00:03:28 »

Мисля че доста време ги подготвяте тия клипчета можеше и едни сносни субтитри да се сложат!!!
Активен
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #64 -: Юли 25, 2013, 21:48:59 »


За разлика от теб, аз трябва да си правя заключенията сам, без някой да ми праща информацията наготово и противно на очакванията - без да имам записи за всичко. Защото например за местене на армии м/у провинции и колонии никога не са се събирали записи.


А един шоколад завиваше мармота в станиол. Както и да е....
Часът на истината настъпи - в последен опит да спечели реалма и да развали далаверата на екипа, доволно потриващ ръце предвкусвайки финалното диамантено надцакване между нациите, България ще играе на всичко коз. Атака до последно - победа или смърт. Тимът ни до няколко часа ще рискува всичко в това издание на първенството в една на пръв поглед безумна мисия. Да им пожелаем успех и да стискаме палци, защото този финал ще бъде достоен за уважение независимо от развръзката. Очаквайте подробности.


 
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
Vuzmutena
Emo Milanov
Сержант
**

Karma: +12/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 83



Профил
« Отговор #65 -: Юли 25, 2013, 22:31:24 »

Мисля че доста време ги подготвяте тия клипчета можеше и едни сносни субтитри да се сложат!!!
Казвам се Емо Миланов и пиша от форумния акаунт на жена ми защото  един натегач ме е блокнал. Учудвам се едно нещо във връзка с споменатите по горе клипчета. Г-да и дами Админи  ако играта е била Английска или френска или каквато и да е била от друга нациоаналност щяха ли да направят клиповете на БГ?  Абе Вие малоумни ли сте? Парадирате във форума да се пише на БГ , а в клиповете където изопачавате всичко говорите на някакъв странен език тип Христо Стоичков(респект към Камата голям футболист) Вземете се в ръце. Играта е българска ако незнаете.  Говорете на български, а пък чужденците да си пуснат субтитри или да си го превеждат сами. Ако искат и езика ни може да научат. Дълбоко съм потресен от вашето безочие. Аз на ваше място не бих се нарекъл българин. Затова и се отказах да играя...
Без уважение: Емо Миланов
Активен

Победата във войната е просто по-малка загуба от тази на противника.
pencho-penchev
Лейтенант
***

Karma: +7/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 131


Профил
« Отговор #66 -: Юли 25, 2013, 22:58:27 »

Казвам се Емо Миланов и пиша от форумния акаунт на жена ми защото  един натегач ме е блокнал. Учудвам се едно нещо във връзка с споменатите по горе клипчета. Г-да и дами Админи  ако играта е била Английска или френска или каквато и да е била от друга нациоаналност щяха ли да направят клиповете на БГ?  Абе Вие малоумни ли сте? Парадирате във форума да се пише на БГ , а в клиповете където изопачавате всичко говорите на някакъв странен език тип Христо Стоичков(респект към Камата голям футболист) Вземете се в ръце. Играта е българска ако незнаете.  Говорете на български, а пък чужденците да си пуснат субтитри или да си го превеждат сами. Ако искат и езика ни може да научат. Дълбоко съм потресен от вашето безочие. Аз на ваше място не бих се нарекъл българин. Затова и се отказах да играя...
Без уважение: Емо Миланов
подкрепям те за клипчетата и другото-разгеле,още един измамник се отказа от играта
Активен
UtherX
Сержант
**

Karma: +1/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 61



Профил
« Отговор #67 -: Юли 26, 2013, 08:42:01 »

Цитат
25.07.2013    –    13 412 147    –

Предполагам битката е ваша може ли скрииншотче от битката ?
Активен
pencho-penchev
Лейтенант
***

Karma: +7/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 131


Профил
« Отговор #68 -: Юли 26, 2013, 08:58:41 »

Утре ще я видиш цялата на саитаа на световното
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #69 -: Юли 26, 2013, 09:00:35 »

Предполагам битката е ваша може ли скрииншотче от битката ?
май е твето2004, като го гледам как е паднал вв нето.  Cry
Активен
naTpuk
Лейтенант
***

Karma: +88/-179
Неактивен Неактивен

Публикации: 168


Профил
« Отговор #70 -: Юли 26, 2013, 09:37:48 »

http://prntscr.com/1hl6x6
Активен

Oton
Community Manager
   
Re:до администраторите
« Отговор #1 -: Днес в 16:52:21 »
   
Не, защото бъгът е по наша вина.
Ако Вашият съюз беше използвал въпросния бъг, щяхте ли да искате да ви накажем?
Важното в случая е, че открихме нередност, която отстранихме навреме.
naTpuk
Лейтенант
***

Karma: +88/-179
Неактивен Неактивен

Публикации: 168


Профил
« Отговор #71 -: Юли 26, 2013, 09:45:26 »

http://prntscr.com/1hl7t5
предполагам че това е следващият ми медал  Grin
Активен

Oton
Community Manager
   
Re:до администраторите
« Отговор #1 -: Днес в 16:52:21 »
   
Не, защото бъгът е по наша вина.
Ако Вашият съюз беше използвал въпросния бъг, щяхте ли да искате да ви накажем?
Важното в случая е, че открихме нередност, която отстранихме навреме.
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #72 -: Юли 26, 2013, 10:01:16 »

май е твето2004, като го гледам как е паднал вв нето.  Cry

Загубата на нетните точки при всички БГ играчи е заради даряването на армии нощес. Това не доведе до нужния резултат и всичко за нашият отбор на това първенство приключи. България няма да е световен шампион, няма дори да вземе медал. Момчетата и момичетата от отбора прекратиха своето участие, загубили желание и стимул за игра в безсмислената ситуация.
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
pencho-penchev
Лейтенант
***

Karma: +7/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 131


Профил
« Отговор #73 -: Юли 26, 2013, 10:12:23 »

Загубата на нетните точки при всички БГ играчи е заради даряването на армии нощес. Това не доведе до нужния резултат и всичко за нашият отбор на това първенство приключи. България няма да е световен шампион, няма дори да вземе медал. Момчетата и момичетата от отбора прекратиха своето участие, загубили желание и стимул за игра в безсмислената ситуация.
Малко повече инфо по тоя случай ще може ли?
Активен
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #74 -: Юли 26, 2013, 10:32:19 »

Малко повече инфо по тоя случай ще може ли?

Имало е опит за завземането на един от полските замъци. Добре укрепен с 2 000 000 фаланги и 1 милион балисти. По време на камикадзетата, Поляците са успели да допълнят замъка, дарявайки от колонии разположени в непосредствена близост до него. Аз разполагам с това инфо, ако някой от участниците реши, може да разкаже подробности.
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!