Imperia Online България  
Март 28, 2024, 11:11:05 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Квалификации и световно 2013 - статии, коментари, анализи и интервюта  (Прочетена 39884 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
AgainHAMELEON
Лейтенант
***

Karma: +11/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #30 -: Юли 15, 2013, 11:09:59 »

  При цялата тая вакханалия на това световно има ли смисъл да се продължава изобщо да се пита какво се случва там ?
  Подигравката със усилията на всички участници без изключение е налице ! Сега има недоволни във всички национални отбори и не разбирам що за мазохисти трябва да сме всички играчи че да продължаваме със интереса към това така наречено СВЕТОВНО!
Баста на такива! И това е!
Активен

Не прави това , което не искаш да ти бъде направено ;D
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #31 -: Юли 15, 2013, 11:18:23 »

Все пак в БГ отбора има играчи, които полагат огромни усилия да спечелят въпреки всичко. Защото просто такъв им е манталитета - победители. Но дори и да не успеят, гледки като тази остават Smiley

РЕСПЕКТ!!!
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
AgainHAMELEON
Лейтенант
***

Karma: +11/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #32 -: Юли 15, 2013, 11:35:59 »

 Няма нищо респектиращо във това да видиш че някой е развял бялото знаме!
 Просто тези хора са оценили правилно обстановката и са взели правилното решение във дадена ситуация !
 Всичко е въпрос на преценка и гледна точка .Smiley

  Респекта би бил истински ако във една нормална и приятна обстановка на равнопоставеност може да се похвалиш със краен резултат който да те прави горд от това че си спечелил !
  Няма вече такова усещане във никой трезво мислещ човек!(според мен)
Активен

Не прави това , което не искаш да ти бъде направено ;D
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #33 -: Юли 15, 2013, 11:43:54 »

Няма нищо респектиращо във това да видиш че някой е развял бялото знаме!
 Просто тези хора са оценили правилно обстановката и са взели правилното решение във дадена ситуация !
 Всичко е въпрос на преценка и гледна точка .Smiley

  Респекта би бил истински ако във една нормална и приятна обстановка на равнопоставеност може да се похвалиш със краен резултат който да те прави горд от това че си спечелил !
  Няма вече такова усещане във никой трезво мислещ човек!(според мен)

Ами погледни по-внимателно какво им се е случило на бразилците. 14 човека изостават в класацията –червените стрелкички, сочещи надолу до никовете. А това са хора, които играят купувайки пакет от 400 Евро всяка седмица. И да не позволиш но такива платци да се развиват, дори и да ги накараш да изостават от останалите, да ги принудиш да развеят белите си гащи... Ето това е респектиращо.
Това е СП, това е Бразилия с големите пари и големите амбиции. Само не познаващ играта човек би изтърсил, че гледката не заслужава уважение.   
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
pencho-penchev
Лейтенант
***

Karma: +7/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 131


Профил
« Отговор #34 -: Юли 15, 2013, 11:46:19 »

Хамелеона е прав,така избягват непрестанните атаки от българска страна и си се развиват.но наистина в нашия отбор са най добрите в света.аз ако бях на мястото на българските играчи слее квалификациите щях да се откажа.по простата причина че това вече не е игра....и наистина нашия отбор заслужава уважение,даже дори за безсънните нощи да е
« Последна редакция: Юли 15, 2013, 11:48:14 от pencho-penchev » Активен
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #35 -: Юли 15, 2013, 11:47:50 »

Хамелеона е прав,така избягват непрестанните атаки от българска страна и си се развиват.но наистина в нашия отбор са най добрите в света.аз ако бях на мястото на българските играчи слее квалификациите щях да се откажа.по простата причина че това вече не е игра....

Избягват дръжки... Само се посрамват
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
AgainHAMELEON
Лейтенант
***

Karma: +11/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #36 -: Юли 15, 2013, 13:10:29 »

Избягват дръжки... Само се посрамват

  За това написах по-горе че всичко е въпрос на гледна точка !
Това е СП, това е Бразилия с големите пари и големите амбиции. Само не познаващ играта човек би изтърсил, че гледката не заслужава уважение.   
Когато даваш мнение за нещо е добре да уточняваш дали това е твое лично или си мислиш че е общоприето !
 Няма от къде да знаеш до колко познавам играта затова няма стойност изказването ти спряма мен в частта си Само не познаващ играта човек би изтърсил, че гледката не заслужава уважение.  
  Няма да продължавам тоя спор със теб проста защото тук такъв няма!
 Пак казвам "Всичко е въпрос нагледна точка"
Активен

Не прави това , което не искаш да ти бъде направено ;D
mrki88
Редник
*

Karma: +1/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #37 -: Юли 15, 2013, 15:15:47 »

greetings from Croatia... Grin
http://prntscr.com/1findd
Активен
barbaron
Лейтенант
***

Karma: +9/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Профил
« Отговор #38 -: Юли 15, 2013, 15:38:17 »

доста изнервеният турски играч ефектно разбива 2.5М паладина срещу близо 2.2М фаланга+300к паладина..добра битка между имперци
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #39 -: Юли 15, 2013, 15:39:53 »

б@х м@@ му  Grin Grin, ко ги праите тия паладани бре?
Активен
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #40 -: Юли 15, 2013, 17:18:39 »

greetings from Croatia... Grin
http://prntscr.com/1findd

very nice Smiley
доста изнервеният турски играч ефектно разбива 2.5М паладина срещу близо 2.2М фаланга+300к паладина..добра битка между имперци

Не просто "турски играч" а турския лидер. Паладини срещу фаланги.. после световни шампиони ще стават Grin

б@х м@@ му  Grin Grin, ко ги праите тия паладани бре?

Принципно на салата, те за друго не стават Grin
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
cvest
Лейтенант
***

Karma: +128/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 142


Профил
« Отговор #41 -: Юли 15, 2013, 17:21:21 »

  При цялата тая вакханалия на това световно има ли смисъл да се продължава изобщо да се пита какво се случва там ?
  Подигравката със усилията на всички участници без изключение е налице ! Сега има недоволни във всички национални отбори и не разбирам що за мазохисти трябва да сме всички играчи че да продължаваме със интереса към това така наречено СВЕТОВНО!
Баста на такива! И това е!

На мен пък ми е интересно !
Прегледа на събитията от Световното първенство беше едно от малкото неща, заради които посещавам форума напоследък, и от все сърце се надявам gargaran да продължи обширното си и обективно изложение на хронологията.
Всички знаеха предварително, че на Световното ще трябва да се играе с диаманти. Такива са условията. Като отидеш да пазаруваш можеш да спориш за качеството, но не и за цената. Ако цената не ти е по джоба, или нещо не те кефи, се изнасяш. Какво толкова неясно има ...
По отношение на качеството на първенството, организаторите имаха своите гафове. Имаха гафове и на предните Световни първенства, явно толкова си могат и не е станало нищо неочаквано.

Това с нищо не омаловажава усилията на националноте отбори, напротив, двоен респект пред труда и таланта на нашите момчета и момичета !

В заключение ще се повторя :
Гаргаране, ако можеш дръж ни в течение на събитията. Има хора, които стискат палци на нашия отбор от трибуните и ще се радват на навременна информация
Активен
didoqwert
Лейтенант
***

Karma: +10/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Профил
« Отговор #42 -: Юли 15, 2013, 17:39:07 »

На мен пък ми е интересно !
Прегледа на събитията от Световното първенство беше едно от малкото неща, заради които посещавам форума напоследък, и от все сърце се надявам gargaran да продължи обширното си и обективно изложение на хронологията.
Всички знаеха предварително, че на Световното ще трябва да се играе с диаманти. Такива са условията. Като отидеш да пазаруваш можеш да спориш за качеството, но не и за цената. Ако цената не ти е по джоба, или нещо не те кефи, се изнасяш. Какво толкова неясно има ...
По отношение на качеството на първенството, организаторите имаха своите гафове. Имаха гафове и на предните Световни първенства, явно толкова си могат и не е станало нищо неочаквано.

Това с нищо не омаловажава усилията на националноте отбори, напротив, двоен респект пред труда и таланта на нашите момчета и момичета !

В заключение ще се повторя :
Гаргаране, ако можеш дръж ни в течение на събитията. Има хора, които стискат палци на нашия отбор от трибуните и ще се радват на навременна информация

Не бих могъл да го напиша по добре , за това само ще се добавя и аз към хората очакващи своевременен ъпдейт покрай случващото се на световното ( предварителни благодарности на gargaran за бъдещите му статии Smiley
Активен

"Never wrestle with a pig. You get dirty, and besides, the pig likes it"
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #43 -: Юли 15, 2013, 19:15:06 »

Ами какво да кажа - Благодаря ви за хубавите думи и доверието да ме четете. За мен е повече от чест. Събота и неделя нямах възможност да пиша, ще наваксвам в хронологичен ред...  

The day that never comes - истинският ден 8-ми:


Денят след войната. След изгубената война. Денят, в който Българските играчи трябваше да си получат военните приходи за спечелената война. Ако бяха спечелили. Ако не бяха допуснали грешката... А беше ли грешка? Беше ли "момент на лудост", както аз го нарекох. Трябваше ли Nik0l изобщо да пуска онази атака? Отговорът на този въпрос мен лично ме плаши - защото вътрешно знам този отговор и съм 100% убеден в правотата му. Защото вече знам всички събития, защото говорих подробно с всички участници и се поставих на мястото на Nik0l. И защото, както всички Вас вече знам и за бъга с армиите. Нека анализираме внимателно ситуацията, нека я опиша с няколко думи. Аз лично го дължа на Nik0l. Ще пиша от гледна точка на бивш лидер на един от най-силните съюзи, който версията е виждала (Съюз HARDCORE, първият спечелил 3 последователни реалма и първият постигнал 100% влияние и всичко това в първия и най-масов блиц на версията) и като първи офицер на националния отбор от миналата година. Казвам го само за да не се объркате от тона ми. Извинете ме за кратката арогантност, но го дължа на Nik0l. Защото искам всички да разберете от каква позиция заставам зад нея и я подкрепям за решението й да пусне онази луда атака, която обърна войната. А аз заставам на 100% зад нейното решение с целият опит който имам в тази игра. Защото всички обстоятелства в момента на пускането на атака, придвижването на армията и секундите преди удара са говорили за необходимостта и безопасността за провеждането на тази атака - шпиониране на противника навсякъде (провинции и колонии), абсолютно никакво движение от страна на защитника, абсолютно никакви показващи наличие на още една армия фактори... няма да ви уча как се играе и какво се следи, но ще ви гарантирам, че е било проследено каквото и както трябва! И нищо не е говорило за опасност. Някой би могъл да каже, че майсторите в защитата успяват да внушат на нападащите ги точно тази самоубийствена увереност, че всичко е наред... Да, и аз ще го кажа - така е! Но ще попитам - така ли е, когато защитника ползва бъг? Така ли е, когато защитника се възползва от явен пропуск на Екипа на играта? Екипа на играта, който не го е грижа за грешката си и я оставил "да виси"!?! - Ами не е така, твърдо не е така. Бъговете определено дават предимство, при изравнени сили или превъзхождащ те противник познанието на бъг може да обърне силите, но... Не, не, няма да говоря за морал и чест. Понятия, които за съжаление за доста от нас са неясни в днешни дни. Няма и да говоря за Екипа на играта, затворил си очите пред толкова явен пропуск. Само ще кажа - ако бях на мястото на Nik0l щях да постъпя по същия начин като нея и днес аз щях да съм причината за загубата. Всеки един от нас, имащ смелостта да тръгне да атакува би могъл да бъде на нейно място. И това е отговора на горния - да, това е грешка, но това е грешка, която абсолютно всеки един щеше да допусне по същия начин. Отговорът от който ме е страх. И за това ще кажа - браво Ni0kol. Браво за силите и смелостта да станеш след падането. От такива играчи отбора има нужда. Това е разликата между обикновените и силните - способността да намериш сили да продължиш, когато всичко се срине. Браво и на отбора, че подкрепи и застана зад Nik0l. В този отбор има двукратни световни шампиони, има световни шампиони от миналата година, има и изключително амбицирани новобранци на финалите, а аз не чух нито едно обвинение. Всички застанаха зад своя първи офицер и я подкрепиха в трудния момент. Така се става отбор. Така се става много силен отбор! Така се става непобедим отбор! С такива действия и постъпки се печели дори от загубите. А изгубените приходи - на кой му пука за тях, България изгуби война заради бъг, но се превърна в отбор! Атмосферата се промени, настроението е различно. Време е за ново начало - Бразилия, макар и победила е на колене! И нека Бразилия си остане с тази война, ние им я даваме. Да си я помнят дълго време, защото им е единственото спечелено нещо на финалите на световно първенство - победа заради бъг! А тази Бразилска победа само амбицира България. И тежко им на Бразилците....

Да благодарим и на Екипа, че намери време да се организира и да отстрани бъга в петък следобед. Продължаването на функционирането му до понеделник определено щеше да доведе до провал на тези финали. И в отговор на онова "вече" - Все пак Благодарим!

Колкото до класацията - аз лично бях забравил да снимам и ще ми е трудно да направя някакъв анализ. По спомени - Хърватска водеше, а Румъния успя да изпревари Бразилия и Турция, България бе задмината от Полша. Замъците бяха разпределени, като всичките 9 получиха собственици - Турция, Полша, Италия и Русия станаха 4-те нации със замъци след Бразилия, Хърватска, Румъния и България. в личната нетна Лидерът на Полша започна да набира сили и започна да гони водачите.

П.П. Ще съм благодарен на всякакви снимки (от събитие, което съм пропуснал), които някой би могъл да ми прати на лично съобщение тук, във форума, за да включа събитието в репортажа (този или бъдещи такива).

« Последна редакция: Юли 15, 2013, 19:17:20 от gargaran » Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
Kilgor_
Jeeves
Лейтенант
***

Karma: +110/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 177



Профил
« Отговор #44 -: Юли 15, 2013, 19:15:58 »

То сайта на световното е под всякаква критика. Не стига че се ъпдейтва само веднъж на 24 , но и почти никаква съществена информация липсва.

Екипа трябва сериозно да помисли върху правата на публиката. Всяко сериозно спортно събитие, разчита на своята публика и на това да и показва какво се случва. Само в ИО разчитаме на слухове...
Активен

И ето че в миг сред тълпата кафява
пролазва пълзяща, безформена гад-
червена от кръв се проточва гнуснава
 челюст разтваря и трака с жад.
Тя лази, извива и челюсти впива.
в актьорите сгърчени- плячка и стръв,-
................................................
И ангелски сонм отлетява далеко
и плач възвестява в небесний покой,
че тази пиеса се казва "Човекът",
а червеят нейни герой!
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!