Imperia Online България  
Април 25, 2024, 10:51:30 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Квалификации и световно 2013 - статии, коментари, анализи и интервюта  (Прочетена 40045 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
gogata1
Редник
*

Karma: +4/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 32


Профил
« Отговор #90 -: Юли 26, 2013, 22:53:13 »

Истината е че в новите вариации на играта българите са винаги първи в първата ера.... докато се усетят чужденците ! после парите си казват думата Wink 
Активен
arebre
Редник
*

Karma: +12/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 39


Профил
« Отговор #91 -: Юли 26, 2013, 23:07:28 »

Истината е че в новите вариации на играта българите са винаги първи в първата ера.... докато се усетят чужденците ! после парите си казват думата Wink 
На тва световно не е то4но така,пове4ето отбори са стоели под атака ,не моjат  да хар4ат дяманти.БГ имат наи много армия само те имат злато в хазната а имат наи малко пари....За тва тая песен за парите не е за тук.
Тва световно след ограни4аването на дямнтите на другите като са под атака от БГ отбора става изцяло стратеги4еско.Както казах ло6о изиграване,не прецяне на ситуацията ,както иска6 го наре4и все тая.Има6е 6анс за реалм пропиляха го от там на сетне ве4е за нетна играят парите ,макар 4е и тя е ре6ена едвали некои 6те мине Харватите  Grin
Активен
gocogocov
Лейтенант
***

Karma: +8/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 169


Профил
« Отговор #92 -: Юли 26, 2013, 23:36:46 »

всички са на  минус  без БГ  немърдат но и ти неможеш да им влезеш

с личните армии няма ли как да стане
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #93 -: Юли 26, 2013, 23:37:12 »

Когато заран слънцето с позлата
в изнурените зеници наши заблести
получили сме своята отплата
давайки на други своите пари.

Денонощно там пред компа,
може би е мазохизъм туй
а на някои джоба им се помпа
но за теб остава х..й

Никой не ни принуждава
доброволно го правиме ние
но дали това оправдава
недомислици, от които свят ти се вие.


Що си не разцъкваме за кеф
пиейки си биричка с картофки
аз не давам нито лев
за разни празни опаковки.

Седем годинки джитка Галахад,
но вече не му се препира
останете със здраве и дано сте рахат
а той си допива бирата и спира.
« Последна редакция: Юли 27, 2013, 00:41:03 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
bakodako
Лейтенант
***

Karma: +34/-47
Неактивен Неактивен

Публикации: 157


Профил
« Отговор #94 -: Юли 27, 2013, 07:56:51 »

с личните армии няма ли как да стане
ъпсурд неможеш да атакуваш замъка с повече от 3М армия (лична) и когато тези 1М балисти стрелят 3 пъти преди да се стигне до полева от теб остават огризки   *tired* *tired* *tired*

Реалноста такава каквато е-това да се вкарват балисти в замак пове4е от 500к винаги си го е имало ,просто не моjе да се атакува с пове4е.
Факт е 4е харватите си изиграха световното по у4ебник,страхотна тактика именно два замака на макс влияние ,яко пални с балисти не превземаеми.Имаха си балаци които да свалят основните конкуренти по нето Бразилия и Румания,прекрасна стратегия избраха .Румен снима замака им и постна вав форума какво става ....вие знаехте тва 4е вси4ки 6те напалнят така замаците си и ни6то не направихте ...БГ-тата имаха 3 замака не си ги напалниха и да си вземат 4ти и да преклу4ат с реалм, а си дарjаха балистите в тях ....a в замаците които взеха от тях има6е по 400к балисти а в акаунтите им двоино пове4е ,двата им замака взеха по наи лева6кия на4ин ....изтарваха питомото, после хуканаха да гонят дивото тая армия която jертваха да си вземат втори замак след като останаха с 1 6тяха да jертавт за 4ти.
Когато ви се говоре6е 4е колкото пове4е 4акате става по ло6о никои не 4ува6е!!! кат ви опанаха турците и останахте с 1 замак за 24 4аса намерихте на4ин да дарите 20 милярда в касата а ден преди тва ревяхте не даряваите армии няма злато няма злато.....
Слаба стратегия и организация клоня6ти кам нулеви.....Никои не ви е виновен!!!!


като не си играл не  коментирай  бяхме с положителен баланс точно защото замъците не бяха пълни движехме се защото армията ни беше най- малката на полето, да ти е казвал някой че бяхме на 5ч от фалита, имахме най- голямата армия но само за часове не всичко е така както изглежда.
Да си се пробвал да държиш под атака 9-10  ацц-та  с атаки от по 20 мин 20 дни без да ги изпуснеш за секунда,и в същото време да играеш с 3 ацц-та на твоят отбор,като го направиш ела тук и коментирай .
За другата година ви пожелавам успех,свържи се с мен аз ще дам 60 лв  и ще ти класирам ацц-то за първенството ,само за да те видя колко можеш.
60лв-толкова струват диамантите нужни ацц-то да се класира.
Активен
Viktoria89
Редник
*

Karma: +5/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 47


Профил
« Отговор #95 -: Юли 27, 2013, 08:36:20 »

Ако не се лъжа arebre е Кънчо който играе с ак.  Глориа и помагаше на НоЕнджъл. Човека знае какво става и понеже виждам ,че и той прахоса доста пари ,без резултат мисля ,че има основание да говори за слаба стратегия.А това за диамантите не е вярно.Една от грешките на Лидерите беше ,че не слушаха хората с пари.Ако бяха слушали щяхме да вкараме по още 1000 лв.Нали се сещаш,че като си дал 1200,, 1300, че някой и повече няма да те сбъркат още 1000 .Но като виждаш ,че никой не те е...ва за слива и си казваш ´´да не съм балък да се оправят".. За сведение и сега в ак. на Рости има1500 диаманта. Пиша ги тези неща за да знаят хората които ще се хванат на хорото догодина и да не допускат нашите грешки ..
Активен
naTpuk
Лейтенант
***

Karma: +88/-179
Неактивен Неактивен

Публикации: 168


Профил
« Отговор #96 -: Юли 27, 2013, 09:48:42 »

Ако не се лъжа arebre е Кънчо който играе с ак.  Глориа и помагаше на НоЕнджъл. Човека знае какво става и понеже виждам ,че и той прахоса доста пари ,без резултат мисля ,че има основание да говори за слаба стратегия.А това за диамантите не е вярно.Една от грешките на Лидерите беше ,че не слушаха хората с пари.Ако бяха слушали щяхме да вкараме по още 1000 лв.Нали се сещаш,че като си дал 1200,, 1300, че някой и повече няма да те сбъркат още 1000 .Но като виждаш ,че никой не те е...ва за слива и си казваш ´´да не съм балък да се оправят".. За сведение и сега в ак. на Рости има1500 диаманта. Пиша ги тези неща за да знаят хората които ще се хванат на хорото догодина и да не допускат нашите грешки ..
абе вие достойнство нямате ли ?!?
аз ви бях в чата до последно.. един не предложи различна стратегия.. сега плюете..  играете по една ера в годината и сега критикувате. иначе щеше да има лаври на чужд гръб
изцяло подкрепям решението на Бг-отбора, а те решиха "злато или нищо" !
за мен те поне опитаха , а не като други които се отказват.. и после плюят
Свалям шапка на тези които се бориха въпреки парите на другите..
Активен

Oton
Community Manager
   
Re:до администраторите
« Отговор #1 -: Днес в 16:52:21 »
   
Не, защото бъгът е по наша вина.
Ако Вашият съюз беше използвал въпросния бъг, щяхте ли да искате да ви накажем?
Важното в случая е, че открихме нередност, която отстранихме навреме.
Viktoria89
Редник
*

Karma: +5/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 47


Профил
« Отговор #97 -: Юли 27, 2013, 11:14:57 »

Румене ,Ти си реши твоя проблем и България загуби един добър играч в твое лице. Това не е плюене ,аз на лидера съм му го казал и той си знае.Недостойно щеше да бъде ,да обречем бъдещите играчи на Следващото световно на същия провал а това е неминуемо ако не отчетем грешките си.Считам ,че е ДОСТОЙНО когато сбърка човек да си признае грешките.Достойно е и да си изказва мнението.В заключение ще кажа ,че тук писаното от мен си е мое мнение.Темата е в общи приказки, така ,че всичко си е наред.Сега си се върнах в съюза където играх преди световното и честно казано сякаш си влязох в къщи при семейството.В БГ отбора никога не съм се чувствал така факт е и си го казвам с ДОСТОЙНСТВО.
Активен
naTpuk
Лейтенант
***

Karma: +88/-179
Неактивен Неактивен

Публикации: 168


Профил
« Отговор #98 -: Юли 27, 2013, 12:06:37 »

   Russia   Bulgaria   27.07.2013 11:59   28.07.2013 04:59   0   
Активен

Oton
Community Manager
   
Re:до администраторите
« Отговор #1 -: Днес в 16:52:21 »
   
Не, защото бъгът е по наша вина.
Ако Вашият съюз беше използвал въпросния бъг, щяхте ли да искате да ви накажем?
Важното в случая е, че открихме нередност, която отстранихме навреме.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #99 -: Юли 27, 2013, 13:26:26 »

За какви следващи световни говортите незнам! Това май беше последното.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #100 -: Юли 28, 2013, 09:46:10 »

На тва световно не е то4но така,_пове4ето отбори са стоели под атака, не моjат  да хар4ат дяманти.БГ имат наи-много армия_ само те имат злато в хазната, а имат наи-малко пари....За тва тая песен за парите не е за тук.
Тва световно след ограни4аването на дям_нтите на другите като са под атака от БГ отбора става изцяло стратеги4еско.Както казах ло6о изиграване,_не прецяне на ситуацията ,както иска6 го наре4и все тая._Има6е 6анс за реалм-пропиляха го ? от там на сетне ве4е за нетна играят парите, макар 4е и тя е ре6ена - едва_ли некои е мине Харватите  Grin


Думата в зелено каква е ? Гугъл 15 минути издирва и не открива съвпадение.

Аз по-грозно написан текст не бях виждал.
Активен

gocogocov
Лейтенант
***

Karma: +8/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 169


Профил
« Отговор #101 -: Юли 28, 2013, 21:29:23 »

Думата в зелено каква е ? Гугъл 15 минути издирва и не открива съвпадение.

Аз по-грозно написан текст не бях виждал.


бая си прост
Активен
arebre
Редник
*

Karma: +12/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 39


Профил
« Отговор #102 -: Юли 28, 2013, 22:02:47 »

Думата в зелено каква е ? Гугъл 15 минути издирва и не открива съвпадение.

Аз по-грозно написан текст не бях виждал.

za da e krasiv teksta 6te trqbwa da sloji6 v podpisa si po krasiv kirilizator,s toq grozniq taka stawa,a w reklamata mu pi6e :

за да е красив текста 6те трябюа да слойи6 в подписа си по красив кирилизатор ,с тоя грозния така стаюа,а ю рекламата му пи6е :

"Почти 100%-ва точност независимо от стила на писане на латиница.
Поддържа смесен текст (български+английски+немски...)"

е да ама не
« Последна редакция: Юли 28, 2013, 22:04:51 от arebre » Активен
arebre
Редник
*

Karma: +12/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 39


Профил
« Отговор #103 -: Юли 28, 2013, 22:18:32 »

ъпсурд неможеш да атакуваш замъка с повече от 3М армия (лична) и когато тези 1М балисти стрелят 3 пъти преди да се стигне до полева от теб остават огризки   *tired* *tired* *tired*

като не си играл не  коментирай  бяхме с положителен баланс точно защото замъците не бяха пълни движехме се защото армията ни беше най- малката на полето, да ти е казвал някой че бяхме на 5ч от фалита, имахме най- голямата армия но само за часове не всичко е така както изглежда.
Да си се пробвал да държиш под атака 9-10  ацц-та  с атаки от по 20 мин 20 дни без да ги изпуснеш за секунда,и в същото време да играеш с 3 ацц-та на твоят отбор,като го направиш ела тук и коментирай .
За другата година ви пожелавам успех,свържи се с мен аз ще дам 60 лв  и ще ти класирам ацц-то за първенството ,само за да те видя колко можеш.
60лв-толкова струват диамантите нужни ацц-то да се класира.
Дани не говори глупости.БГ отборат отнемат влиянието над 4 замака от други собственици!Каде са тия 4 замака ако ги беха задарйали,6теха да имат влиянието което им е нуйно.След като в даден момент са нямали нуйната армия за за6тита просто и лесно е - замака сe варти сас саузник до момента докато я имат,полсе се набласква яко и тва е.Слаба стратегия нулева организация!Непреценяване на ситуациите!От там на татак квото иска6 говори -тва е реалноста.
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #104 -: Юли 28, 2013, 22:23:33 »

Къна, то световното за Бг тима завърши. Безсмислено е да се казват тези неща. До нищо не води освен до дразги и скандали. Smiley Направихте каквото можахте, играхте добре. Това е. Защо са тези коментари и защо си омаловажавате безсънието и си серете на кинтите дето потрошихте при свършен факт.
« Последна редакция: Юли 28, 2013, 22:27:27 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!