Imperia Online България  
Април 19, 2024, 09:46:07 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Квалификации и световно 2013 - статии, коментари, анализи и интервюта  (Прочетена 39987 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #150 -: Август 03, 2013, 16:27:47 »

Галахад  Извинявай, не давай оценки. Когато решиш да станеш част от така наречената институция,това което ние си обсъждаме тук ще ти е от полза.Така ,че задръж си оценките мола те..Мъчим си да направим цивилизован анализ на действията  или бездействия та си.

Първо, а да вземеш да упоменеш къде баш давам оценки. :DВторо, аз съм тук за ДА ДАВАМ ОЦЕНКИ и не си ти точно човека, който можеш ми каза дали, как и защо ще го правя. Трето, когато нямаш какво да кажеш по добре е да не казваш нищо. Четвърто, Цвето, Никол, Галин, Деоф, Куче и куп други са световни шампиони а ти не си. Повечето двукратни. Аз следях и трите световни първенства от близо, от много близо, и съм мила много повече част от този отбор отколкото ти. Разказвах и писах с удоволствие за този отбор преди, сега не ми се получаваше нещо, а аз умея да пиша. Може би ти ще ме светнеш защо.
България не е световен шампион отново поради няколко фактора изброени от Галин.
Докато има още хора, които тепърва се учат да играят на гърба на отбора няма как България да е световен шампион. А мен не ме мисли. Не съм решил не съм те отвял в квалификациите така че да дишаш пепелта зад мен. Когато реша да стана част от отбора, повярвай, няма да се уча от губещ на световното. Един от първите играчи съм, зървали тази версия. Ти няма на какво да ме научиш. Ти си губеща. Но ме послушай и спри да резилиш отбора и прежните наши победи. Това се опитвах да кажа.
С уважение.
« Последна редакция: Август 11, 2013, 01:32:54 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
naTpuk
Лейтенант
***

Karma: +88/-179
Неактивен Неактивен

Публикации: 168


Профил
« Отговор #151 -: Август 03, 2013, 16:37:59 »

Галине ,
1во аз казах че има хора с които няма да играя в този отбор.. и те бяха първите махнали се Smiley
2ро аз нямаше да участвам в такава пародия на ио.. с държане под атака и тн.. по добре без медал но да си направя кефа..(което направих)
3то атакувахте грешния замък.. северозападен беше къде-къде по лесен за превземане.. , след което можеше да вземете румънският.. и турците да ви дадът техният и ви стигаше..
4то отказах да ви помогна защото не исках да дам медал на турците. предложих ви да ги излъжем , никой нищо.. 
мога да изброявам до безкрай.. но не виждам смисъл..
Активен

Oton
Community Manager
   
Re:до администраторите
« Отговор #1 -: Днес в 16:52:21 »
   
Не, защото бъгът е по наша вина.
Ако Вашият съюз беше използвал въпросния бъг, щяхте ли да искате да ви накажем?
Важното в случая е, че открихме нередност, която отстранихме навреме.
naTpuk
Лейтенант
***

Karma: +88/-179
Неактивен Неактивен

Публикации: 168


Профил
« Отговор #152 -: Август 03, 2013, 16:41:36 »

Румене, един въпрос.По кое време на денонощието ти бяха най доходните битки? И ако искаш отговори колко ти излезе стойностно това световно?Задавам тези въпроси ,защото ти си най добре представилия се Български играч на това световно и да се ориентират тези които имат намерение догодина да се захващат със Световно в ИО.  Браво на Галин за труда да опише как не ни се получиха нещата.Но мисля ,че е по важно да каже защо не се получиха и най вече какво трябваше да направим за да станем първи..Не искам да се заяждам,нека оставим караниците в миналото.Със статията си Галин започна един подробен Анализ но според мен това е само първата третина от него..Ако имате желание обективно да го развием..
от към военен доход най добрите битки ми дойдоха от двете войни с Венецуела, и бяха сутрин към 10 сървърно време или малко по късно..
а за диамантите , не съм напълно сигурен.. но може би около 25к съм похарчил
Активен

Oton
Community Manager
   
Re:до администраторите
« Отговор #1 -: Днес в 16:52:21 »
   
Не, защото бъгът е по наша вина.
Ако Вашият съюз беше използвал въпросния бъг, щяхте ли да искате да ви накажем?
Важното в случая е, че открихме нередност, която отстранихме навреме.
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #153 -: Август 03, 2013, 17:27:40 »

Галине ,
1во аз казах че има хора с които няма да играя в този отбор.. и те бяха първите махнали се Smiley
2ро аз нямаше да участвам в такава пародия на ио.. с държане под атака и тн.. по добре без медал но да си направя кефа..(което направих)
3то атакувахте грешния замък.. северозападен беше къде-къде по лесен за превземане.. , след което можеше да вземете румънският.. и турците да ви дадът техният и ви стигаше..
4то отказах да ви помогна защото не исках да дам медал на турците. предложих ви да ги излъжем , никой нищо..  
мога да изброявам до безкрай.. но не виждам смисъл..
По:
1во личен избор, не съм ти го успорвал.
2ро отново личен избор, но ако беше играл за България не знаем как щяха да се развият нещата. Просто тази пародия както ти я наричаш беше единствения вариант да отстраним Бразилия и да се борим за златото.
3то възможно е да е грешно решението не бях последната вечер, не знам какви точно са били разпределенията на замъци, като армия вътре. Щом са решили да атакуват северният значе е бил правилния замък за атака. Казах си мнението предната вечер какво трябва да се направи според мен и ти го чу.
Сега за описаната от теб ситуация при тези замъци пак нямаше да направим 60% влияние. Трябваха ни двата полски. Тук вече стъпваме на чиста математика. При 32ро ниво храм на всички замъци, влиянията се блъскат и всеки замък дава еднакъв процент влияние. 5 замъка са 56%, трябва още 1 за да минем 60% бариера.
Турците не взеха медал и ние не станахме първи, предполагам си доволен от разигралата се ситуация.
4то отново личен твой избор.

Да попитам.
Защо даваш такива категорични мнения, че сме сбъркали, след като не беше част от отбора?
Защо си мислиш, че след като игра за друга страна можеш да ни критикуваш?
От къде си толкова сигурен, че сме правили грешка след грешка, след като ти не си бил поставен в нашата ситуация?

Досега не съм видял една логически обоснована критика, само монотонен прочит на грешки...

п.п.: да се надяваме, че до края на деня ще се изясни ситуацията и няма да се налагам да влизам повече във форума...
« Последна редакция: Август 03, 2013, 17:36:22 от The_God » Активен

Viktoria89
Редник
*

Karma: +5/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 47


Профил
« Отговор #154 -: Август 03, 2013, 17:38:55 »

Галахад За писането не знам ,а за четенето ще ти кажа че не четеш достатъчно задълбочено.Прочети темата от начало и ще разбереш,че аз също съм световен Шампион .Така ,че не е сигурно кой на кого ще диша прахта..
Румен каза /най доходните битки са сутрин заради  часовите разлики. Гарнирано с 15 до 20к диаманти на човек и добра дипломация.Дали това не е формулата на успеха???  
Активен
naTpuk
Лейтенант
***

Karma: +88/-179
Неактивен Неактивен

Публикации: 168


Профил
« Отговор #155 -: Август 03, 2013, 17:59:11 »

Галине,  аз ти казах , аз нямаше да участвам в такава игра, т.е. или нямаше да играем така , или щяхте да ме изгоните и толкова Smiley
и аз просто изказвам моето виждане , наистина мойта гледна точка е от друг ъгъл, но това означава ли че не мога да я изкажа ?
Активен

Oton
Community Manager
   
Re:до администраторите
« Отговор #1 -: Днес в 16:52:21 »
   
Не, защото бъгът е по наша вина.
Ако Вашият съюз беше използвал въпросния бъг, щяхте ли да искате да ви накажем?
Важното в случая е, че открихме нередност, която отстранихме навреме.
valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #156 -: Август 03, 2013, 18:19:22 »

За вас не знам , как сте се били , какви "Скапани " замъци сте превземали , каква технология на металите сте ползвали , колко не сте спали ...............и прочие  Grin За МЕН  е по важно , че ИГОР стана световен шампион  *cocktail* *cocktail* *cocktail*, а той си е НАШ , и е 100 % по българин от някои тука !!! Така че наздраве за Хърватия  *cocktail*
Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #157 -: Август 03, 2013, 18:21:45 »

Галине,  аз ти казах , аз нямаше да участвам в такава игра, т.е. или нямаше да играем така , или щяхте да ме изгоните и толкова Smiley
и аз просто изказвам моето виждане , наистина мойта гледна точка е от друг ъгъл, но това означава ли че не мога да я изкажа ?
разбира се, че имаш право на мнение Smiley

за съжеление не игра и нямаше как да знаем каква щеше да е стратегията с твое участие. А относно евентуалното ти изгонване, нещо, което едва ли щеше да се случи Wink


куманов в един от предините си постове съм описал цената на титлата. 20к диаманта не стигат на човек тази година. Това е мое мнение и не ангажирам никой с него Smiley


приятна игра на всички и много да ги биете в новата версия >Grin
Активен

valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #158 -: Август 03, 2013, 18:34:54 »

Игорееееееееее  Grin пиши на БЪЛГАРСКИ  *beer*
Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
igorzg
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #159 -: Август 03, 2013, 18:38:29 »

Игорееееееееее  Grin пиши на БЪЛГАРСКИ  *beer*
Grin Grin Grin Grin
Активен
igorzg
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #160 -: Август 03, 2013, 18:41:45 »

ne mogu da pishem bulgarski ezik ja samo dobre brato razbiram vaseg ezika Grin
Активен
valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #161 -: Август 03, 2013, 18:44:23 »

Босанска сливова е от ТЕБ , като не можеш да ползваш транслатора  >Grin
Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
igorzg
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #162 -: Август 03, 2013, 18:47:51 »

Босанска сливова е от ТЕБ , като не можеш да ползваш транслатора  >Grin
се каже, че от датата на възлагане на медалите в Хърватия, да не приветствам брат световен шампион
Активен
igorzg
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #163 -: Август 03, 2013, 18:49:58 »

Скандалът брат Grin Grin Grin
Активен
igorzg
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #164 -: Август 03, 2013, 18:56:48 »

представяне на медала е винаги в  домакин на Световното първенство.
трябва да се настанят хърватите световни шампиони:D,
казват възлагане медала в Хърватия Grin
За мен това е скандал:D
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!