Imperia Online България  
Март 28, 2024, 19:05:28 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Може ли да се вдигне бяло знаме на съюзен замък  (Прочетена 5120 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
naiki
Редник
*

Karma: +1/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 49



Профил
« -: Юни 10, 2013, 22:44:43 »

Имам питане. Може ли да се вдига бяло знаме на съюзна армия. Защото така или иначе вече Дарксайд изхарчиха бая диаманти за белите знамена. Ако вдигането на бяло знаме на съюзна войска е под нашите 100к диаманта може да им пуснем 20-30к, ако им стигат де.
Активен
naiki
Редник
*

Karma: +1/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 49



Профил
« Отговор #1 -: Юни 10, 2013, 23:04:19 »

 Grin Никой от Дарка ли няма да отговори. Кажете колко диаманта ви трябват? Ще ги подсигурим. Можем да си направим квота за диамантите и знамената.
Активен
stranger
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 39


Профил
« Отговор #2 -: Юни 15, 2013, 00:06:38 »

Смешни сте ... и безочливи  Grin
Активен
ivmart
Лейтенант
***

Karma: +11/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 210



Профил
« Отговор #3 -: Юни 17, 2013, 19:08:24 »

Бялото знаме си го вдигал не веднъж господин безсмъртен диамант
Активен

Не го превръщайте в начин на живот :Д
naiki
Редник
*

Karma: +1/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 49



Профил
« Отговор #4 -: Юни 19, 2013, 12:22:59 »

Бялото знаме си го вдигал не веднъж господин безсмъртен диамант

Кога съм вдигал бяло знаме. Не помня такова нещо от както играя тая игра.
Активен
samuraq
Редник
*

Karma: +3/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 15


Профил
« Отговор #5 -: Юни 19, 2013, 17:05:29 »

крайно време , беше някой да се появи в тоя  свят и да  сложи интригантите и некадърниците от дарксайд на мястото им ,видяхме ги как веят белите байраци наред и бият уставно модове като по учебник , а дали биха развяли байрак и на замъка си сигурен съм че не биха се замислили , поздрави за барбитата добър съюз са поне го показаха  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Активен
sertakito
Редник
*

Karma: +1/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 22


Профил
« Отговор #6 -: Юли 18, 2013, 19:35:42 »

Дали сега все още мислите така диамантените босове на играта ...  Grin при кои са модовете къде е големия играч наики какво стана смешковци хахах Grin
Активен
pencho-penchev
Лейтенант
***

Karma: +7/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 131


Профил
« Отговор #7 -: Юли 18, 2013, 19:40:52 »

На всички дето постоянно пишете някакви глупости ,ще кажа само едно..играите само с голия премиум и тогава ми се хвалете кои какъв е.
Активен
sertakito
Редник
*

Karma: +1/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 22


Профил
« Отговор #8 -: Юли 18, 2013, 23:07:52 »

Батка това може да го кажеш на барбитата  *hahaha* но като цяло си прав много ми е интересно ако нямаше опция диаманти така ли щяха да се бият в гардите че са "номер-1" и са много  велики...
Активен
pencho-penchev
Лейтенант
***

Karma: +7/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 131


Профил
« Отговор #9 -: Юли 18, 2013, 23:39:37 »

Батка това може да го кажеш на барбитата  *hahaha* но като цяло си прав много ми е интересно ако нямаше опция диаманти така ли щяха да се бият в гардите че са "номер-1" и са много  велики...
аз играя с един премиум,без 10 часов,без ковчези.и си се справям много добре,воини с стабилен доход и се двийа доста близо до диамантените,но не и тия дето отварят жълти сандъци,екстра.но без тях,повечето ще са гола вода
Активен
naiki
Редник
*

Karma: +1/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 49



Профил
« Отговор #10 -: Юли 19, 2013, 13:45:00 »

Дали сега все още мислите така диамантените босове на играта ...  Grin при кои са модовете къде е големия играч наики какво стана смешковци хахах Grin
Тук съм не видях че си писал. Не става въпрос за големи и малки играчи. Честната игра няма нищо общо с белите знамена с ушетата. А относ смешковците е ясно е че сте вие. Тук две мнения по въпроса няма. Когато играя побеждавам и губя с чест, а не като вас. Едва ли разбирате значението на тея думи. То си е за вас. Финала ще покаже кой кой е. До тук видяхме отпора най-големия до момента който сме виждали с белите знамена, но нека по-добрия победи на финалаа. Хайде успех на всички. Smiley
Активен
xrisa_
Лейтенант
***

Karma: +6/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 172


Профил
« Отговор #11 -: Юли 19, 2013, 18:21:03 »

така искам да задам само 1 вапрос на наики --за каква чеsт и достоинство говори -ако чеsта и достоинството е спамене и копуване на дяманти  според него ок да го разбере човек --но ако визира нещо друго просто мен ме лови срам да му чета публикациите при полоjение че винаги е бил боксова круша и донор кадето и да е играл --човек без принципи човек без морал и с много голяма уста -ти го биеш тои лае .........еми повече нема какво да каjа освен че си заебава саюззите като го побиеш ходи при по силни биеш го и там и пак лае а относно това че на повечето членове на форума им отговара мога да сам ви баща --ще каjа само 1-но или няма деца и му липсват или е разведен и пак му липсват.........
« Последна редакция: Юли 19, 2013, 18:22:58 от xrisa_ » Активен
naiki
Редник
*

Karma: +1/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 49



Профил
« Отговор #12 -: Юли 19, 2013, 22:18:01 »

така искам да задам само 1 вапрос на наики --за каква чеsт и достоинство говори -ако чеsта и достоинството е спамене и копуване на дяманти  според него ок да го разбере човек --но ако визира нещо друго просто мен ме лови срам да му чета публикациите при полоjение че винаги е бил боксова круша и донор кадето и да е играл --човек без принципи човек без морал и с много голяма уста -ти го биеш тои лае .........еми повече нема какво да каjа освен че си заебава саюззите като го побиеш ходи при по силни биеш го и там и пак лае а относно това че на повечето членове на форума им отговара мога да сам ви баща --ще каjа само 1-но или няма деца и му липсват или е разведен и пак му липсват.........
Радвам се че вземаш отношение Тео.
Това с личните нападки говори зле за теб, не за мен. Относно боксовата круша, бъди честен Smiley. ТИ точно да ми казваш че съм боксова круша. Нито веднъж не дойде. Пращаше ми малките да ти разчистват пътя. А и знаем как се сменят пасове нали  Tongue. Айде ходи на уроци по писане. И мен ме лови срам да ти чета публикациите. Поне вземи  го научи малко тоя език. Точно от теб не мога да се обидя. Знаеш ми скайпа можем да си направим един турнир двамата, първия път ми отказа надявам се сега след като има и свидетели да се съгласиш. Казваш свят в който ще се бием и съм там. Само веднъж съм отговорил че мога да съм баща т.е. аз си плащам сметките. ЧАКАМ СВЯТ КОЙТО ДА ПОСОЧИШ И СЪМ ТАМ.

EDIT: Миналата ера на кого е най- голямата битка в БГ 7. Айде бягай да си строиш. Хахахахахахахах. Чакам те.
EDIT 2: Май забрави кой даряваше и плачеше. Smiley
Радвам се че се обади.
« Последна редакция: Юли 19, 2013, 22:28:51 от naiki » Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #13 -: Юли 19, 2013, 22:23:15 »

Ще помоля последните 2-ма да използват ЛС или някаква чат-програма за лични нападки и мерене на достойнствата. В противен случай ще заключа хрониките , а вас ще накажа. Лека вечер.
Активен

gogata1
Редник
*

Karma: +4/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 32


Профил
« Отговор #14 -: Юли 19, 2013, 22:37:16 »

момчета всичко е част от играта и белите гащи и диамантите , не се карайте за глупости !!!!! играта е сей вей работа и е за забавление не за избиване на комплекси .
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!