Imperia Online България  
Април 20, 2024, 00:18:14 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: защо?  (Прочетена 1307 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
az_gada
Редник
*

Karma: +0/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 37


Профил
« -: Юни 10, 2013, 13:34:59 »

имам само 1 въпрос към вас..........защо имперците са преебани така жестоко за сметка на номадите? кога ще оправите това недоразумение в играта........не може на едните армията да струва 2 пъти по-евтино и да става 2 пъти по бързо от на другите и моля без обяснения от рода че на имперците е по-силна защото това не е вярно *stop*
Активен
didoqwert
Лейтенант
***

Karma: +10/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Профил
« Отговор #1 -: Юни 10, 2013, 13:54:39 »

Хммм.......незнам от колко време играеш имперец , но аз винаги съм ги предпочитал като раса.
Веднъж пуснеш ли фалангите и ако знаеш как да си построиш армията бих казал , че Номадите ставата ощетената раса.
Единственият и огромен недостатък е , че не стават за атака ( поради мижавата си охлюва скорост ).
Именно поради този факт е всеизвестно , че "фермерчетата" като мен които обичат спокойна игра избират имперците а по агресивните играчи предпочитат Номадите.
Има три варианта пред теб:
1. Търпеливо научаваш как да играеш имперец ( нищо лично , не казвам , че не си добър играч но щом твърдиш , че имперците са доста по слаби то тогава не си ги опознал добре като раса)
2.Сменяш расата и играеш номад Smiley
3. Чакаш версия 6 където ще има само една раса Tongue

Активен

"Never wrestle with a pig. You get dirty, and besides, the pig likes it"
az_gada
Редник
*

Karma: +0/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 37


Профил
« Отговор #2 -: Юни 10, 2013, 14:13:53 »

Хммм.......незнам от колко време играеш имперец , но аз винаги съм ги предпочитал като раса.
Веднъж пуснеш ли фалангите и ако знаеш как да си построиш армията бих казал , че Номадите ставата ощетената раса.
Единственият и огромен недостатък е , че не стават за атака ( поради мижавата си охлюва скорост ).
Именно поради този факт е всеизвестно , че "фермерчетата" като мен които обичат спокойна игра избират имперците а по агресивните играчи предпочитат Номадите.
Има три варианта пред теб:
1. Търпеливо научаваш как да играеш имперец ( нищо лично , не казвам , че не си добър играч но щом твърдиш , че имперците са доста по слаби то тогава не си ги опознал добре като раса)
2.Сменяш расата и играеш номад Smiley
3. Чакаш версия 6 където ще има само една раса Tongue

играя от доста време сменял съм и расите и съм сигурен на 100% че имперците са преебани за сметка на номадите
Активен
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #3 -: Юни 10, 2013, 15:27:53 »

Преебани викаш а ?? Я да си направим сметката .

Тежък меч (номадски ) - 82 дърво 66 желязо 15 атака 150 жизнени точки
Тежък меч (имперски ) 163 дърво  131 желязо 30 атака 300 жизнени точки

И ти в момента с целия ти ОПИТ идваш във форума и искаш имперските единици да са на номадска цена и на номадско време за правене?Още малко да направим така ,че нищо дори 2м катафракта да не могат да спрът 300 спартански фаланги?Huh??А безплатни диаманти ако искаш??Може и да ти даваме сами ресурсите си ,за да не чакаш войската ти да се разкарва??А злато може би ?
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
nik17
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 20


Профил
« Отговор #4 -: Юни 10, 2013, 16:27:04 »

Истината според мен е, че имперците наистина имат някои минуси спрямо номадите в нападение - по-тромави единици, по-малък брой войници в казармите, по-малко морал в нападение, по-слаби леки и тежки мечове за атакуване на  крепости и още. Но пък имат и своите плюсове - елитна пехота, по-силни обсадни оръжия (за това не съм сигурен), по-издръжливи крепости (това на пръв поглед може да изглежда като единствено дефанзивен бонус, но и при успешна защита може да вземеш чест) с по-малък гарнизон (което понякога е плюс), по-голяма товароносимост на количките ( вместо да пращаш коне да носят ресурс пращаш само мечове и колички ). Аз сега играя в мега-блица и като цяло съм доволен от имперците. Ако искаш мога да ти пратя на ЛС 1-2 битки срещу номади да се убедиш, че не са толкоз лоши.

Моят съвет е да си намериш хубав съюз, в който да си на важен пост, за да взимаш бонус морал, да биеш по-големи армии може би към средата на играта за доблест и по-възможност да завладеете "древен храм"
« Последна редакция: Юни 10, 2013, 16:33:25 от nik17 » Активен
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #5 -: Юни 10, 2013, 19:43:24 »

Вижте какво , относно броя на казармите 2 ПЪТИ ПО СИЛНИ ВОЙСКИ И ПРАВИТЕ 2 ПЪТИ ПО МАЛКО ТАКА Е ЧЕСТНО!!!Цената и тя така . По бавни единици???Я да ви питам като нямате сейф и тря ставате през 3 часа да сейфате войската няма ли да ви дойде добре да са бавни единиците?Аз с радост бих си вдигнал сейфа .Вие като са ви бавни единиците можете да си вдигнете картографията колкото душа ви иска . А на нас като са ни бързи кво да правим?Вие можете да си моделирате скоростта ,а ние не можем НОООО държите да се оплаквате?Грабите малко??А количките?Huh????А машините???(Доказано са по силни).По-бавен разтеж на населението??Еми ние пък даваме 2х повече население за войска и какво да кажем??А като пуснете елитни и имате елитни мечоносци (гвардейци) и елитни копия (фаланги) и ние трябва да правим 4х повече Huh??А да говорим за това ,че хем правим повече войска хем вие имате неограничен лимит на населението???

Всеки - на импереца е поправим и можете да си моделирате расата да граби повече,да е с добра икономика и бърза войска.Така ,че хайде да не ми говорите глупости за това колко са онеправдани имперците. Като не можете да играете не обвинявайте расата ,а ми отивайте в фейсбук фермата .
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
nik17
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 20


Профил
« Отговор #6 -: Юни 10, 2013, 20:15:49 »

По-споойно, Луци. Аз не се оплаквам, просто му обясних какво мисля за имперците и номадите. А това за казармите - стрелците, копията и мечовете наистина са около 2 пъти по-слаби на номадите, но не и конете, обсадните и шпионите, които могат да се тренират много повече на брой
Активен
az_gada
Редник
*

Karma: +0/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 37


Профил
« Отговор #7 -: Юни 12, 2013, 18:40:52 »

Вижте какво , относно броя на казармите 2 ПЪТИ ПО СИЛНИ ВОЙСКИ И ПРАВИТЕ 2 ПЪТИ ПО МАЛКО ТАКА Е ЧЕСТНО!!!Цената и тя така . По бавни единици???Я да ви питам като нямате сейф и тря ставате през 3 часа да сейфате войската няма ли да ви дойде добре да са бавни единиците?Аз с радост бих си вдигнал сейфа .Вие като са ви бавни единиците можете да си вдигнете картографията колкото душа ви иска . А на нас като са ни бързи кво да правим?Вие можете да си моделирате скоростта ,а ние не можем НОООО държите да се оплаквате?Грабите малко??А количките?Huh????А машините???(Доказано са по силни).По-бавен разтеж на населението??Еми ние пък даваме 2х повече население за войска и какво да кажем??А като пуснете елитни и имате елитни мечоносци (гвардейци) и елитни копия (фаланги) и ние трябва да правим 4х повече Huh??А да говорим за това ,че хем правим повече войска хем вие имате неограничен лимит на населението???

Всеки - на импереца е поправим и можете да си моделирате расата да граби повече,да е с добра икономика и бърза войска.Така ,че хайде да не ми говорите глупости за това колко са онеправдани имперците. Като не можете да играете не обвинявайте расата ,а ми отивайте в фейсбук фермата .
много знаеш ве,ама и ти като повечето играеш номад,защо не се пуснеш имперец или само на теория знаеш как е ,такива зубъри като тебе са силни само във форумите,или ти е готино да си наливаш кредитчета и да се правиш на велик,знаеш че съм прав но не ти стиска да си признаеш........играй си играта номадче Grin
Активен
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #8 -: Юни 12, 2013, 18:56:36 »

Кви кредити кви 5 лева??Аз не играя с диаманти ! И да номад съм винаги ,но познавам по-добри имперци от мен . Това ,че ми е лесно с номади не означава,че те са по силна раса. НА МЕН ми е лесно с тях , НА ДРУГ с имперци .Просто ти сметнак как всеки - на имперците е поправим .На мен просто не ми се губи време . Аз играя номад ,други играят имперци ( и са много добри) значи си зависи от играча в крайна сметка.Виж ти ако не се справяш нито с едните нито с другите ти си си виновен . И защо вместо да ми казваш ''знаеш,че съм прав'' не докажеш ,че си прав??Аз използвах аргументи ,а ти казваш ''ти играеш номад'' и хоп прав си . Използвай аргументи от играта ,за да се обосновеш . Докато не успееш да ме опровергаеш с нещо повече от ''играеш номад'' за мен си просто нов играч ,който не знае как да играе нито с едната , нито с другата раса . Аз лично не мисля да се занимавам с тази тема повече.Дадох аргументите си и не ги оборихте.Хайде лек ден и приятно разучаване на расите .
« Последна редакция: Юни 13, 2013, 19:16:38 от luci » Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!