Imperia Online България  
Април 19, 2024, 13:20:33 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Никой не се е похвалил с интересно посрещане .....  (Прочетена 18859 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #45 -: Юни 13, 2013, 16:19:24 »

Това без диаманти реалистично ли е  *scratch*
С тежки единици ще спра още поне 4-5 атаки. Ако тръгна да гоня елит ще закъсам на ЦВ8, така че от елитни съм се отказал
Дано на теб ти се получи   

Не е ... ама нищо не ми пречи да опитам  Grin

Р.Р. Готов съм да се обзаложа, че ще се справиш с поне още 7-вълни Wink Ако не залитнеш по дюлгерство  *beer* *beer* *beer*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
cvest
Лейтенант
***

Karma: +128/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 142


Профил
« Отговор #46 -: Юни 13, 2013, 16:38:26 »

Не е ... ама нищо не ми пречи да опитам  Grin

Р.Р. Готов съм да се обзаложа, че ще се справиш с поне още 7-вълни Wink Ако не залитнеш по дюлгерство  *beer* *beer* *beer*

Имам една шестица и три петици, ще ми се да вдигна поне по още едно ниво да намаля издръжката. Иначе само военна медицина, някоя и друга броня и това е. Пък колкото - толкова  *pardon*
Активен
barbaron
Лейтенант
***

Karma: +9/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Профил
« Отговор #47 -: Юни 13, 2013, 18:36:27 »

С 12к тежки стрели,4к тежки меча и 2к тежки коне спирам и двете на полето.Засега смятам номадите на минималното 8 ниво за тежки при 169% атака.....загубите ми са прилични,но аз играя за крастата.Дидо,дори да те изместя в класацията едва ли печелиш кой знае какво.
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #48 -: Юни 14, 2013, 12:43:11 »

Аз съм доволен ... спрях двата грабежа, наех необходимата армия за двата пожара ... пуснах едно ниво ЦВ .... и това, въпреки една простотийка която сътворих и си намалих военния доход от сутрешната битка Sad

Р.Р. За уикенда търся "помощ от приятел" ... че няма да мога да съм на линия ....

Ако някой има мерак да помага да ми пише на ЛС ....  *beer*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #49 -: Юни 14, 2013, 13:48:11 »

след помощ от боговете спрях и двете атаки Smiley .... печалбата от военния приход е минимална .... но все пак успях да пусна ЦВ5 и вече съм на крачка от откриването на тежките еденици .... за утре планирам да спирам единия пожар ...пък да видим .... все пак боговете искат доста подаръци ,за да помагат в нужда  Smiley .... Кро и аз уикенда ще походя на риба и няма да съм много на линия
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #50 -: Юни 14, 2013, 14:17:36 »

Гледам, че никой не смее да покаже как се излага в защитите .... да се пльосна аз  Grin

Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
0z1ris
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 2



Профил
« Отговор #51 -: Юни 14, 2013, 14:46:18 »

[battleRep=314940]elektroto срещу _cecun_[/battleRep]
 
стандартно посрещане на поляната
Активен
danail_dinkov
Капитан
****

Karma: +104/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


смъртта е едва началото ...


Профил
« Отговор #52 -: Юни 14, 2013, 15:20:25 »





Битките на МУлан, при другият акк там няма интрига, и не са интересни.
« Последна редакция: Юни 14, 2013, 15:22:47 от danail_dinkov » Активен

един живот не стига ...
AgainHAMELEON
Лейтенант
***

Karma: +11/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #53 -: Юни 14, 2013, 15:34:46 »

Аз съм доволен ... спрях двата грабежа, наех необходимата армия за двата пожара ... пуснах едно ниво ЦВ .... и това, въпреки една простотийка която сътворих и си намалих военния доход от сутрешната битка Sad

Р.Р. За уикенда търся "помощ от приятел" ... че няма да мога да съм на линия ....

Ако някой има мерак да помага да ми пише на ЛС ....  *beer*


Не разбирам какво има да им спирате на пожарите !?
Те са се спрели сами преди още да са тръгнали към нас !
Поне на мен калкулатора ми дава че морала с който идват атаките е минус 1345 и битката е възможна за спиране дори само със 500 меча !?!?!?
Активен

Не прави това , което не искаш да ти бъде направено ;D
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #54 -: Юни 14, 2013, 15:35:38 »


ето и моята битка ,скромна Smiley
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
didoqwert
Лейтенант
***

Karma: +10/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Профил
« Отговор #55 -: Юни 14, 2013, 15:38:43 »


Не разбирам какво има да им спирате на пожарите !?
Те са се спрели сами преди още да са тръгнали към нас !
Поне на мен калкулатора ми дава че морала с който идват атаките е минус 1345 и битката е възможна за спиране дори само със 500 меча !?!?!?
Ами пробвай се тогава с 500 меча и утре може да ни покажеш скрийн на битката Smiley
По разумният вариант обаче е да сметнеш същата битка със 106 морал на атакуващият и да разпределиш войската така , че да излезе победител във тази симулация.
Успех!
Активен

"Never wrestle with a pig. You get dirty, and besides, the pig likes it"
AgainHAMELEON
Лейтенант
***

Karma: +11/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #56 -: Юни 14, 2013, 15:41:13 »

Казано честно ще пробвам Wink
Аз така или иначе съм тук за забавление.
Активен

Не прави това , което не искаш да ти бъде направено ;D
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #57 -: Юни 14, 2013, 15:41:47 »

аз така или иначе мисля да спирам само единия пожар и ще взема да жервам 500 меча в другата провка за идеята Smiley
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
centur
Лейтенант
***

Karma: +4/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 161



Профил
« Отговор #58 -: Юни 14, 2013, 17:57:09 »

тоя сахо го дава с Доблест -29 140, но и flinstoun беше с отрицателна доблест, а си атакува с 105 морал
Активен
AgainHAMELEON
Лейтенант
***

Karma: +11/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #59 -: Юни 14, 2013, 19:05:36 »

тоя сахо го дава с Доблест -29 140, но и flinstoun беше с отрицателна доблест, а си атакува с 105 морал

На flinstoun  това му е първия палеж със който дойде преди два дена. Няма от къде да е бил на отрицателна доблест !!! Не се заблуждавай че в момента е на минус доблест защото тя е натрупана сега от пожарите коита е извършил Wink
Активен

Не прави това , което не искаш да ти бъде направено ;D
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!