Imperia Online България  
Април 29, 2024, 03:44:18 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Никой не се е похвалил с интересно посрещане .....  (Прочетена 18876 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #15 -: Юни 11, 2013, 00:07:08 »

В събота през нощта при нас имаше гръмотевична буря която разказа играта на кабелния оператор, в резултат повече от 12 часа нямах интернет. Не можех да наглеждам и двете едновременно през телефона и предпочетох турнира. Така че аз ще се върна, а Кро ... Кро е за риба и толкова рибоци е хванал за седмица, колкото и двамата с теб не можем изяде за година Wink


Вярно е  Tongue И днес пак ходих за риба ... и си хванах сафридче ... 2 + килца за има-няма два часа ....  Tongue

До сега го оправдавахме с няколко  *beer* *beer* *beer*

И хубаво, че погледнах преди да си легна къде е атаката, че много щях да се изложа  Grin


« Последна редакция: Юни 11, 2013, 00:10:56 от Krokodil » Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #16 -: Юни 11, 2013, 09:33:45 »

Я сега да си признае, който е объркал провките .... и е спирал не където трябва  Grin
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #17 -: Юни 11, 2013, 13:15:44 »

Аз нямаше как да объркам Smiley... имах си само една провка ....и разчитах на конницата главно ...

... но 7-мата вълна незнам как ще я спра Smiley
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
didoqwert
Лейтенант
***

Karma: +10/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Профил
« Отговор #18 -: Юни 11, 2013, 15:27:05 »

Някой ако има предполагаеми параметри на днешната атака нека сподели моля !!
Ще я спирам със  6-ца и балисти без полева армия.
При показатели на нападателят до 7 всичко е наред. Но ако включа и премиум на агресорът то тогава съм загинал Smiley
Предполагам утре ще се разбере!
Активен

"Never wrestle with a pig. You get dirty, and besides, the pig likes it"
JGCWJ47
Лейтенант
***

Karma: +21/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 214


Профил
« Отговор #19 -: Юни 11, 2013, 15:33:26 »

Аз нямаше как да объркам Smiley... имах си само една провка ....и разчитах на конницата главно ...

... но 7-мата вълна незнам как ще я спра Smiley
Това ли е била 6-тата вълна?
При мен 4-тата (на 160%) беше горе долу същата...
Активен

Вече няма да може да се разхождате с милионни армии. Tongue *SPITEFUL*

Как се отнемат пророческите лицензи?
bakodako
Лейтенант
***

Karma: +34/-47
Неактивен Неактивен

Публикации: 157


Профил
« Отговор #20 -: Юни 11, 2013, 18:04:41 »

Някой ако има предполагаеми параметри на днешната атака нека сподели моля !!
Ще я спирам със  6-ца и балисти без полева армия.
При показатели на нападателят до 7 всичко е наред. Но ако включа и премиум на агресорът то тогава съм загинал Smiley
Предполагам утре ще се разбере!
13k ме4ове и 131 тарана мога да  мечтая да ги спра с равнинно -гориста 6-ца
иначе ето сутринта с кафенцето кво се получи
http://prikachi.com/images.php?images/851/6210851g.png
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #21 -: Юни 11, 2013, 21:09:29 »

Аз нямаше как да объркам Smiley... имах си само една провка ....и разчитах на конницата главно ...

... но 7-мата вълна незнам как ще я спра Smiley

седма пак ще я спирам на полето ... въобще наблягам на полевите битки независимо от вида атака  Grin

 *beer* *beer* *beer*  Хане .... изхитрил си се ти с тази една провка ... ние трябва да внимаваме  Grin
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #22 -: Юни 11, 2013, 21:26:07 »

Аз нямаше как да объркам Smiley... имах си само една провка ....и разчитах на конницата главно ...

... но 7-мата вълна незнам как ще я спра Smiley
Днес нямах време да ги разхождам (тая версия май е за безделници...  *pardon*) та теглих малък заем. Ще посрещна и тази вълна. Поне така си мисля... *scratch*
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
arebre
Редник
*

Karma: +12/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 39


Профил
« Отговор #23 -: Юни 11, 2013, 21:33:58 »

Аз нямаше как да объркам Smiley... имах си само една провка ....и разчитах на конницата главно ...

Аз пак раз4итах на крепоста ама сам слоjил стрелците в другата провка и ме.......оправиха   Grin
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #24 -: Юни 11, 2013, 22:53:08 »

Аз пак раз4итах на крепоста ама сам слоjил стрелците в другата провка и ме.......оправиха   Grin

Първия се похвали ... да видим дали ще има и други смелчаци  Grin

 *beer* *beer* *beer*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #25 -: Юни 12, 2013, 07:53:55 »

  Embarrassed


Най-хубавото е, че с остатъците от армия спирам днешния пожар ... така, че ще наблегна на ЦВ и някои други проучвания  *pardon*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #26 -: Юни 12, 2013, 08:18:56 »

 Embarrassed


Най-хубавото е, че с остатъците от армия спирам днешния пожар ... така, че ще наблегна на ЦВ и някои други проучвания  *pardon*
утре може да пуснат две разграбвания Wink после ще ти трябва доста ресурс за армия за да ги спреш и двете
Активен

Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #27 -: Юни 12, 2013, 09:19:52 »


вчера достаглупости сътворих ,за да може да загубя тази битка ...а с това и участието си Smiley ....вече надали ще мога да спра друга атака
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
arebre
Редник
*

Karma: +12/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 39


Профил
« Отговор #28 -: Юни 12, 2013, 09:51:12 »

Аз снимки с моита техника немоим да праим ,ама безпроблемно  спиране с 7ца  гарнизон стрелци и 48 балисти в кулите. *SPITEFUL*
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #29 -: Юни 12, 2013, 11:31:02 »

утре може да пуснат две разграбвания Wink после ще ти трябва доста ресурс за армия за да ги спреш и двете



Могат и три разграбвания да ми пуснат ... но гоня постигането на ЦВ 10 .. за да имам някакъв шанс за елит ... преди да са дошли по-сериозните армии ...

Така, че ... ще си рискувам  *beer* *beer* *beer*

Р.Р. Упражнението е без нито един диамант извън дадените първоначално 25 и дневния бонус от 1  *pardon*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!