Imperia Online България  
Април 28, 2024, 22:49:51 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Никой не се е похвалил с интересно посрещане .....  (Прочетена 18875 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #105 -: Юни 25, 2013, 11:14:45 »

И на теория не мога да спра и трите атаки на сахо, едната ще я пусна. Без елитни дотук  Sad


Ти имаше потенциал да направиш елитните Wink и още го имаш ....

След, като така или иначе ще пускаш атака .. почвай да вдигаш ЦВ Wink


Утре ще мисля какво и колко ще пускам Sad Днес не ми се смята ...  *beer*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #106 -: Юни 25, 2013, 12:52:00 »

аз и две няма да мога да спра ...хем днес нарочно спестих армия и спирах само един пожар Smiley
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #107 -: Юни 26, 2013, 10:48:44 »

След 100 комбинации ... ще се пробвам да спра две атаки ..... да видим дали мога да смятам  Grin

 *beer* *beer* *beer*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #108 -: Юни 26, 2013, 11:30:50 »

както и предполагах ....срещу пълен комплект елитки трудно се диша с тежки войници Smiley ...ще спирам само една атака ....а вече и не достига рес за издръжка на армията
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
centur
Лейтенант
***

Karma: +4/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 161



Профил
« Отговор #109 -: Юни 26, 2013, 12:46:37 »

ееее много грубо вече стана изведнъж над 800 машини, че и една камара елит това няма спиране  *stop*
поне едната ще успея да спра
« Последна редакция: Юни 26, 2013, 13:15:49 от centur » Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #110 -: Юни 26, 2013, 14:06:07 »

Спрях и двете атаки ... на косъм ... измъчено .... но ги спрях  Grin

Само дето ... новите грабежи които идват ... като гледам ... няма да мога да направя пак такава гимнастика .... но все още имам време да опитам  Wink


късмет на всички продължаващи  *beer*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #111 -: Юни 26, 2013, 20:35:41 »

ееее много грубо вече стана изведнъж над 800 машини, че и една камара елит това няма спиране  *stop*
поне едната ще успея да спра

Напротив, това е супер подарък - две поредни разграбвания са добре дошли... По-слаба армия, повече доход Grin.
При мен, ако това бе пожар с катафракти еквивалентни на брой на машините (и то извадени на фланга от леки копия, както обикновено при пожарите) нямаше да има 3 спирания.

Иначе ето малко стари доклади, да разнообразим темата. Формациите и състава на армията са съобразени с терените на провките. Утрешната вълна ще е най-забавна за мен относно подреждането на армията - атаките ще са в неутрален, планински и планиско-горист терен, съответно ще използвам три корено различни подхода. Вече имам пълен комплект елитни единици и импровизациите започват.

Сахо: - Нямах време за смятане, разделих механично армията на 3, формация укрепени флангове, терените са два вида - две планинско-гористи и един планински:

Планински:


Планинско-горист:



elektroto - Тук балистите ги ползвах само в планинско-гористите провки, където формацията е укрепени флангове а в чисто планинската струпах по-голямо количество стрелци и формация укрепен център с флангови стрелци:

Планинско гориста:


Планинска:




flinstoun - Тук три терена - неутрален, планински и планинско-горист. Въртях задната линия на защитата ми - стрелци и балисти. В неутралната - само стрелци (2/3 от наличните), формация укрепен център с флангови стрелци. Планинска - 1/3 от наличните стрелци +1/3 от наличните балисти, формация укрепен център с флангови стрелци. Планинско-гориста - 2/3 от наличните балисти, формация укрепени флангове. Тези 1/3-ти, 2/3-ти са приблизителни.

неутрална:


планинска


планинско-гориста:



П.П. Ползвал съм диаманти през ерата, без тях нямаше да стигна до елитните. Но много внимавам да не взема да попадна в топ 15  Grin

Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
didoqwert
Лейтенант
***

Karma: +10/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Профил
« Отговор #112 -: Юни 27, 2013, 14:34:38 »

Днес май ще ме шамарят яко ( спирам само една атака ) но за сметка на това след 4-ри часа съм готов да пускам фаланги ,стрелци и гвардейци ( остават само конете за утре ).
За като без премиум и диаманти не е зле но в крайна сметка ефектът е никакъв след като така или иначе дори с елитна армия от тук на сетне спирането на повече от една атака ще ми бъде доста трудно имайки в на предвид нищожната тежка армия която ми остана.

Както се казва : "За без пари толкова"

Лек ден от мен и успех на момчетата на финалът !!
Активен

"Never wrestle with a pig. You get dirty, and besides, the pig likes it"
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #113 -: Юни 27, 2013, 19:46:47 »

Ето ги и трите спирания на robusta - разнообразни както обещах. Формациите са укрепени флангове и в трите. Дори при пехотата в планинско-гористата укрепените флангове бяха по-изгодни. При наличието на катафракти стрелци в следващата атака няма да може да се приложи същата схема.

Неутрален терен:



Планински:



Планинско-горист (фаланга power):



Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #114 -: Юни 27, 2013, 22:58:41 »

Докато кротко си бях нагазил в канала под Аспарухов мост ....  и си разбивах иларията на плувка  ....

Съм спрял една атака ... утре .... не знам въобще дали ще подреждам някаква армия  Grin

Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #115 -: Юни 30, 2013, 22:07:45 »

Днес ....комай за последно успях да отблъсна една атака с тежките войници .... утре каквото сабя покаже Smiley
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
centur
Лейтенант
***

Karma: +4/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 161



Профил
« Отговор #116 -: Юли 01, 2013, 08:53:26 »

И аз така Smiley
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #117 -: Юли 01, 2013, 10:41:49 »

Имайки шанса да погледна в акаунта на cvest ... Съм убеден, че при налично време за игра .. и правилна стратегия ... може да се извадят част от елитните войници и да се  спират голяма част от грабежите, дори и без диаманти ....  *beer*



Иначе, и аз съм го докарал като кучето на нивата .... присъствам ... ама никаква работа не върша  Grin
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #118 -: Юли 02, 2013, 00:30:52 »

Опа .. успях да спра и една от последните атаки  Grin



При цялото ми отсъствие от играта .... бях изненадан от самия себе си  Grin


 *beer* *beer* *beer* на всички участвали в квалификациите  Smiley
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
nidin
Редник
*

Karma: +65/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 27


Midnight Meeting


Профил
« Отговор #119 -: Юли 03, 2013, 12:19:12 »

КРО щом и себе си изненадваш направо си за медал хехехех я кажи как е рибата и варненките  Grin *ok* *freak*
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!