Imperia Online България  
Април 29, 2024, 08:22:02 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Никой не се е похвалил с интересно посрещане .....  (Прочетена 18878 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« -: Юни 10, 2013, 12:26:45 »

Пет вълни минаха ... а никой не се е похвалил с интересно .. "нискобюджетно" посрещане ....    *scratch*

Преди на Номадските Нашествия именно това беше най-интересното ... аз чаках да видя основно докладите на играчите след всяка вълна ... и имаше наистина страхотни "показни" ....  *ok*

А тука, само чета дивотии ... кой колко диаманта вложил ... колко изпросил или щял да изпроси и т.н. ... жалка картинка  Sad


Хайде специалистите на версия 5 .. да покажат нещичко ... и да се вземат в ръце, че аз без познания във версията, без диаманти и с игра между два риболова ... ще взема да се класирам  Wink
« Последна редакция: Юни 11, 2013, 00:08:50 от Krokodil » Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
pencho-penchev
Лейтенант
***

Karma: +7/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 131


Профил
« Отговор #1 -: Юни 10, 2013, 12:42:27 »

Ако си крокодила от бг3 явно си задобрял,че помня тогава не беше чак такъв шампион.
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #2 -: Юни 10, 2013, 12:45:39 »

Ако си крокодила от бг3 явно си задобрял,че помня тогава не беше чак такъв шампион.

Никога не съм играл във версия 4 ...

Играл съм само свят 1 и свят 2 - Класики ...  *pardon*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #3 -: Юни 10, 2013, 12:47:41 »

Ако си крокодила от бг3 явно си задобрял,че помня тогава не беше чак такъв шампион.
Нещо позитивно няма ли да кажеш ... що за хора сте бре ... само злоба и завист се чете от писанията Ви .... Погледнете хрониките на Номадските нашествия ...за какво пишеха хората тогава и какво беше общото настроение в турнира .... комуникацийте между участниците .....на какво заприлича любимото ни място за отмора Sad
« Последна редакция: Юни 10, 2013, 12:56:01 от Jimmy_the_Hand » Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #4 -: Юни 10, 2013, 12:54:18 »


Kro  ....ето как се справих с предната 5-та вълна ...сега пак ще съм на полето Smiley
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
AgainHAMELEON
Лейтенант
***

Karma: +11/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #5 -: Юни 10, 2013, 12:59:57 »

Хората говорят за това което ги вълнува ! Така е било,така е сега и така ще бъде и за в бъдеще !
Явно че вече удоволствието от играта малко по малко се губи и се гонят някакви имагинерни цели които даже и самите ние играчите не знаем какви са.
А това че някой е постигнал някаква победа и е доволен от нея , но не я споделя води само до един извод:
Няма да показвам как го правя за да не могат другите да се възползват от моя опит и да са ми заплаха за бъдещи мои класирания
Така мисля че се получава на практика . А може и да бъркам Smiley
Активен

Не прави това , което не искаш да ти бъде направено ;D
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #6 -: Юни 10, 2013, 13:05:07 »

Според мен проблемът по-скоро е  скуката. Спирането на атаките е протоколно и подреждането на армията с която посрещаш няма почти никако значение. Само в първото издание на турнира имаше някака тръпка... но тогава това бе все още турнир а не калификации. Както и да е, ето го и моето посрещане:

Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
cvest
Лейтенант
***

Karma: +128/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 142


Профил
« Отговор #7 -: Юни 10, 2013, 13:10:12 »

Отначалото е лесно ... после тези без диамантите няма да можем да направим проучване за елит и приключваме с участието някъде около 10 - 15 вълна, кой какъвто му е късмета...
То така и трябва да е, две седмици стигат да си направим кефа а накрая да се класират най надъханите, дано и най можещите.
ПП. Битката ми е като на black_kn1ght, затова не я показвам. Формулата за мен е - минимални загуби Smiley
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #8 -: Юни 10, 2013, 13:18:11 »




Аз така се "представих" ... но мисля, че можех много по-добре Sad

А за настощята атака .. и аз като Хана ще съм на полето  *beer*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #9 -: Юни 10, 2013, 13:25:11 »

а ето как ще изглеждат докладите ни до края  Grin

  Grin Grin Grin
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #10 -: Юни 10, 2013, 15:48:12 »

http://prikachi.com/images.php?images/578/6206578N.png

аз нали съм диамантаджия  *pardon*
Активен

didoqwert
Лейтенант
***

Karma: +10/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Профил
« Отговор #11 -: Юни 10, 2013, 16:08:21 »

И аз успях дори без диаманти да приготвя тежата артилерия за тази атака но въпреки това не мога да се похваля с толкова малko жертви колкото The_God
http://prikachi.com/images.php?images/609/6206609H.png
Искаше ми се за днешната да мога да пусна 6-ца във 2-ра провинция и да я спирам само със елитни и балисти но нямаше да ми стигне времето за това ще трябва пак на полето да е .
Активен

"Never wrestle with a pig. You get dirty, and besides, the pig likes it"
bakodako
Лейтенант
***

Karma: +34/-47
Неактивен Неактивен

Публикации: 157


Профил
« Отговор #12 -: Юни 10, 2013, 20:38:37 »

здравейте, ето ме и мен абсолютния дебютант на това издание на играта

http://prikachi.com/images.php?images/745/6207745u.png

поздрави и успехи  *FRIEND*
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #13 -: Юни 10, 2013, 22:08:12 »

Аз се чудя защо Кро и Цвест изчезнаха от свят 1 те отишли да изневеряват на класиките Cry Как можахте? Wink
Успех момчета,все пак.
Хане ти си легенда отвсякъде *bravo*
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
cvest
Лейтенант
***

Karma: +128/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 142


Профил
« Отговор #14 -: Юни 10, 2013, 22:30:14 »

Аз се чудя защо Кро и Цвест изчезнаха от свят 1 те отишли да изневеряват на класиките Cry Как можахте? Wink
Успех момчета,все пак.
Хане ти си легенда отвсякъде *bravo*
В събота през нощта при нас имаше гръмотевична буря която разказа играта на кабелния оператор, в резултат повече от 12 часа нямах интернет. Не можех да наглеждам и двете едновременно през телефона и предпочетох турнира. Така че аз ще се върна, а Кро ... Кро е за риба и толкова рибоци е хванал за седмица, колкото и двамата с теб не можем изяде за година Wink
« Последна редакция: Юни 10, 2013, 22:42:52 от cvest » Активен
Страници: [1] 2 3 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!