Imperia Online България  
Април 23, 2024, 10:17:08 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Открийте разликите....  (Прочетена 26490 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #120 -: Юни 16, 2013, 14:40:18 »

Пак ти казвам - прочети ми хубаво постовете и не ме обвинявай в неграмотност щото грешиш може би и мога да ти го демонстрирам Grin. Отношението ми към хора , мои сънародници, бивши национали които минават във вражеския лагер не подлежи на разискване и то е адекватно. Относно изречението ми за свалката - братле, това е бъзик естествено, знам че не си падаш по мъже а въпросната дама е мъж и дори мисля че знам кой. После вече прекали обаче. Няма просто начин ти да ми диктуваш какво и кое да пиша и дали от това или онова трябва да се възмутя или да изразя писмено самото възмущение.
Лек ден ти желая.
Кога съм те обвинявал в неграмотност? Не ми слагай квалификации, които не съм направил. Много добре знаеш, че на лично ти написах, че това е висок стил за мен и затова не мога добре да разбера какво си написал...
Нищо не ти диктувам, като искаш кажи няма да коментирам Wink Просто зададох въпрос, на който не ми се отговаря  *pardon* Разбира се имаш право на това.
хубав ден
Активен

Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #121 -: Юни 16, 2013, 14:43:15 »

Помислих че е ирония. Извини ме тогава!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Vuzmutena
Emo Milanov
Сержант
**

Karma: +12/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 83



Профил
« Отговор #122 -: Юни 16, 2013, 16:14:19 »

Пак ти казвам - прочети ми хубаво постовете и не ме обвинявай в неграмотност щото грешиш може би и мога да ти го демонстрирам Grin. Отношението ми към хора , мои сънародници, бивши национали които минават във вражеския лагер не подлежи на разискване и то е адекватно. Относно изречението ми за свалката - братле, това е бъзик естествено, знам че не си падаш по мъже а въпросната дама е мъж и дори мисля че знам кой. После вече прекали обаче. Няма просто начин ти да ми диктуваш какво и кое да пиша и дали от това или онова трябва да се възмутя или да изразя писмено самото възмущение.
Лек ден ти желая.
Е щом аз съм мъж  ти какво трябва да си тогава?? Май вече и параноята ви гони

Vuzmutena , имаш 5 минути да ми напишеш на ЛС кой акаунт ще ползваш и кой да блокирам. В противен случай ще блокирам и 3-те.
Какви 3 акаунта какви 5 лв.  регнах се скоро и играя от скоро. Ако има сходно Ип нещо с мъжа ми или с други от нашата локална мрежа къде пише че в форума нямам право да си имам мой акаунт?  Къде пише, че нямам право да си изразявам мнението?  Ми какво да ти кажа блокирай всички останали. Искам си моя акаунт..пък другите да се оправят след това
« Последна редакция: Юни 16, 2013, 16:18:41 от Vuzmutena » Активен

Победата във войната е просто по-малка загуба от тази на противника.
arebre
Редник
*

Karma: +12/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 39


Профил
« Отговор #123 -: Юни 16, 2013, 16:45:59 »

Аребре защо ли си мисля че вече знам кой си  Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed
Несигурен ми изглеjда6,аз сам си аз,кво има да знае6,ве4е се представих  Grin Grin Grin
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #124 -: Юни 16, 2013, 16:53:26 »

Е щом аз съм мъж  ти какво трябва да си тогава?? Май вече и параноята ви гони
Какви 3 акаунта какви 5 лв.  регнах се скоро и играя от скоро. Ако има сходно Ип нещо с мъжа ми или с други от нашата локална мрежа къде пише че в форума нямам право да си имам мой акаунт?  Къде пише, че нямам право да си изразявам мнението?  Ми какво да ти кажа блокирай всички останали. Искам си моя акаунт..пък другите да се оправят след това

 Grin Grin Grin 3 акаунта, да си поговорим пак относно параноята... Grin Прочете ли онова разказче от Алеко или не си още?
« Последна редакция: Юни 16, 2013, 16:57:07 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
arebre
Редник
*

Karma: +12/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 39


Профил
« Отговор #125 -: Юни 16, 2013, 17:13:13 »

Е щом аз съм мъж  ти какво трябва да си тогава?? Май вече и параноята ви гони
Какви 3 акаунта какви 5 лв.  регнах се скоро и играя от скоро. Ако има сходно Ип нещо с мъжа ми или с други от нашата локална мрежа къде пише че в форума нямам право да си имам мой акаунт?  Къде пише, че нямам право да си изразявам мнението?  Ми какво да ти кажа блокирай всички останали. Искам си моя акаунт..пък другите да се оправят след това
Интересно ми е драга  4е си се регнала скоро и играе6 от скоро а ве4е си наясно 4е "Румен е отли4ен стратег и 4е 6те му натро6им кан4ето".
Прозаи4ен мултак си.... не 2 ми цели 3 акаунта ...безсрамник  Grin Grin Grin
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #126 -: Юни 16, 2013, 17:54:15 »

Може пък да е магьосник и да мени пола си. В нашата родина всичко може Grin Може да е Худини или Динамо. :Smiley Завиждам му, признавам си, аз един акаунт във форума едвам движа а той три. Вече съм сигурен че е Худини и чак сега вече ще се изпари разочарован от тези лоши българи дето имат наглоста да се ядосват когато некой хули род и родина, да, ще се изпари за да иде да прочете "Пази боже сляпо да прогледа". Grin
« Последна редакция: Юни 16, 2013, 18:11:35 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Vuzmutena
Emo Milanov
Сержант
**

Karma: +12/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 83



Профил
« Отговор #127 -: Юни 16, 2013, 18:18:56 »

Боже колко сте прости  ...  думата   "отскоро" какво означава 1-2 часа?  2-3 дни?? Вие сте болни.  А ти Омире  ставаш досаден с тези твои превазнесени излианиа на болния ти мозък.  Неосъзнаватели колко сте станали жалки?  А този  Хаус да блокира каквото си иска  и които си иска акаунти дреме ми на.........   аз съм си с моя акаунт.
Аребре  престави си възможноста , че играя с Румен в  един съюз  Знам и виждам как играе  и е много добър..колко време ми е необходимо да разбера чее боец и стратег? 1 месец, 1 година??  Ако на теб ти трябва толкова време за да проумееш един човек   то не всички са като теб малко бавноразвиващи... помисли по въпроса
« Последна редакция: Юни 16, 2013, 18:22:41 от Vuzmutena » Активен

Победата във войната е просто по-малка загуба от тази на противника.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #128 -: Юни 16, 2013, 20:02:20 »

Цитат
Боже колко сте прости  ...  

По между нас си ти разрешавам да  ми казваш и Галахад. Боже ще ми викаш пред хората.
Не се дразни толкова, дръж се на ниво. Ние сме си такива. Знаем че играш или за турците или за бразилците а може и за двата тима и само там можеш да се клсираш, но сме толерантни и на никой не сме казали щото сме едва на 99,9% сигурни. Да те попитам - гаспачото или пилафа избираш? Все ще го ядеш, някое национално ястие Grin
...и съм сигурен че ще дариш за българския ни тим диаманти, и то много диаманти, нали. Wink
« Последна редакция: Юни 16, 2013, 20:09:06 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
arebre
Редник
*

Karma: +12/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 39


Профил
« Отговор #129 -: Юни 16, 2013, 22:42:50 »

Боже колко сте прости  ...  Вие сте болни.  А ти Омире  ставаш досаден с тези твои превазнесени излианиа на болния ти мозък.  Неосъзнаватели колко сте станали жалки?  А този  Хаус да блокира каквото си иска  и които си иска акаунти дреме ми на.........   аз съм си с моя акаунт.
моjе и такива да сме ,ама ми се струва 4е описва6 себе си!




Аребре  престави си възможноста , че играя с Румен в  един съюз  Знам и виждам как играе  и е много добър..колко време ми е необходимо да разбера чее боец и стратег? 1 месец, 1 година??  Ако на теб ти трябва толкова време за да проумееш един човек   то не всички са като теб малко бавноразвиващи... помисли по въпроса
Вазнутената,
циганката която го хвале6е умря-бласна я влака за Каспи4ан,сега е твои ред( макар и с раздвоение на самоли4носта) да го хвале6.
На мен не ми требва време за да претегля на някои знанията и вазмоjностите му в ИО.

P.S А тия епитети "бавноразвиващи" и темподобни ги използваи другаде,верно 4е има6 три аццта, както каза патрона ама...........


Познавам Румен и знам че е отличен стратег... надявам се да ви набие канчето  и като земете сребърния или друг различен от златото  ( а може да не вземете) медал  да видите че за нищо неставате  освен да плюете...

другарко,ако 6те и Вундеркинг да е "маjлето ти" освен да равесели и да направи интересна  играта на БГ отбора и саответно да стане за смях отново ...друго просто нема какво да направи.
Тая игра се играе отборно ,трябва отбор не индивидуалисти или цвар4а6ти богата64ета като приятелката ти -Lechim
Аре продалjаваи да се вазму6тава6 о6те   Grin Grin Grin

може би ще ме изритат от бразилия.. но за да си направя кефа ще ви проваля световното и на вас!
naTpuk,
Естествено а 4е 6те те изритат и от там,теб винаги те изритват.



« Последна редакция: Юни 16, 2013, 22:57:11 от arebre » Активен
tojara90
Редник
*

Karma: +16/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 36



Профил
« Отговор #130 -: Юни 16, 2013, 22:46:37 »

Чета, чета и се чудя на какви наркотици сте... Smiley
Активен

Нищо велико на света не е извършено без страст.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #131 -: Юни 16, 2013, 23:15:54 »

 :DКой за кво си мисли!!! Grin
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
tojara90
Редник
*

Karma: +16/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 36



Профил
« Отговор #132 -: Юни 17, 2013, 00:39:54 »

ако се зачетеш внимателно ще видиш че определено има хора страдащи от шизофрения...въпроса ми е на гъби ли са, лсд или марихуана ?
Активен

Нищо велико на света не е извършено без страст.
arebre
Редник
*

Karma: +12/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 39


Профил
« Отговор #133 -: Юни 17, 2013, 00:53:14 »

Чета, чета и се чудя на какви наркотици сте... Smiley
Аз сам на марихуана, a  ти Са6ко?
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #134 -: Юни 17, 2013, 01:05:30 »

Възмутена,възмутена,колко да е възмутена..засега 3 пъти Grin Ама и Доктора дали знае в какво се забърква Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!