Imperia Online България  
Март 29, 2024, 03:59:46 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Открийте разликите....  (Прочетена 26437 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
vexils
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 10


Профил
« Отговор #105 -: Юни 15, 2013, 17:15:44 »

така е аз не съм участвал на предишни световни но това че играчи като тези ги познавам не ме отхвърля от правото да коментирам понеже зная какво представляват ако не ни искате в отбора  кажете го на знаете кои хора нямам нищо против ние сме се доказали и доказали а копара и тиберия какво са доказали долни смешници са и двамата казвам го тук та да няма после скрито и покрито продават се за диаманти аз съм играл и играл така че ако искате ни отхварлете и земете тези двамата нещастници
Активен
kopara
Лейтенант
***

Karma: +79/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #106 -: Юни 15, 2013, 17:44:27 »

Цецо това пък от теб не съм го очаквал!Добър си признавам но защо ме ругаеш незнам!За 53 не ми говори защото знаеш предната ера защо се махнах-ако си забравил ще ти припомня-почнахте да гоните хора без причина дори и на Рикардо сина изгонихте без причина!После ви казахме да дойдете при нас и да пребием турците но вие великите предпочетохте турците!Стига си писал простотии!Винаги играеш с диаманти да не казвам с кой акаунт.Стига сте ругали без причина!Ако все пак играя за Бразилия ще е доста интересно!На никой няма да му е лесно да спечели това световно!Но ако бразилчетата ни кикнат толкова по зле за тях!

П.п цецо лични нападки в скайп не тук пред всички!Стига вече с тия интриги и злорадствания!Желая ти късмет на световното заслужаваш да спечелиш медал!
Активен

EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON!!!
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #107 -: Юни 15, 2013, 21:10:36 »

така е аз не съм участвал на предишни световни но това че играчи като тези ги познавам не ме отхвърля от правото да коментирам понеже зная какво представляват ако не ни искате в отбора  кажете го на знаете кои хора нямам нищо против ние сме се доказали и доказали а копара и тиберия какво са доказали долни смешници са и двамата казвам го тук та да няма после скрито и покрито продават се за диаманти аз съм играл и играл така че ако искате ни отхварлете и земете тези двамата нещастници

AAA, чакай, чакай малко, някъде да прочете че не си желан в отбора или нещо подобно. Аре да не словоблудстваме, тея похвати са бебешки и остарели. Казвам само че националния отбор е много над дребните махленски свади, тоест свадите от световете не само че не е редно да се проектират в отбора но и е абсолютно противопоказно. Казах че познавам и Румен и Копара като добри играчи и е така. Румен е с принос за световните купи на България в империя онлайн. ФАКТ!    Точно  поради тази причина се изумих от техните позиции в редовете на най-върлите ни опоненти. Казвам че няма нужда и ти да ги плюеш, доволно е дереджето на което сами си се насадиха. Отбора няма нужда сега от напрежение а от съсредоточаване. Аре поне веднъж да се обединим като бели хора и да замразим за момент свадите по между си за благото на нещо малко по висше  та дори на пук на злите пророци да им покажем единение като ги опровергаем. А иначе кой каквото си е посял това и ще жъне.
« Последна редакция: Юни 15, 2013, 21:31:38 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
arebre
Редник
*

Karma: +12/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 39


Профил
« Отговор #108 -: Юни 15, 2013, 22:20:01 »

Цецо,
Вси4ките сте добри , вси4ките сте се доказали некаде.Но номер едно е само един и те  тва сам азе.За тва неме смисал да си ги мерите моя е наи голем.А отностно тва 4е двамата ле6пери играт ганкеното за Бразилия и си мислят 4е играт самба  ...... освен да ни направят интересно световното друго нема стане  Grin Grin Grin
Активен
naTpuk
Лейтенант
***

Karma: +88/-179
Неактивен Неактивен

Публикации: 168


Профил
« Отговор #109 -: Юни 16, 2013, 02:29:11 »

копар да кажеш че не те познавам иди дойди но ако се изправим едно към едно без диаманти сам те разбил и направил на кюфтета да почерпиш бразилците с тях аз играя с диаманти но и без тях съм добър доказах го и по миналата ера в 140 за съжаление не съм се продал до сега на нито един чужденец а при теб и колегата ти е обичайно знаем какво направихте и в 53 свят и недей да пишеш че ставаш за резил и за смях най вече  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
фактури искаш ли да ти дам бре.. паляк.. това че някой играе при бразилци не означава че взима диамантите..
бахти напаста долна сте... освен да завиждате друго можете ли ?
ето я причината да не искам да играя за бг отбора !
може би ще ме изритат от бразилия.. но за да си направя кефа ще ви проваля световното и на вас!
Активен

Oton
Community Manager
   
Re:до администраторите
« Отговор #1 -: Днес в 16:52:21 »
   
Не, защото бъгът е по наша вина.
Ако Вашият съюз беше използвал въпросния бъг, щяхте ли да искате да ви накажем?
Важното в случая е, че открихме нередност, която отстранихме навреме.
Vuzmutena
Emo Milanov
Сержант
**

Karma: +12/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 83



Профил
« Отговор #110 -: Юни 16, 2013, 06:35:21 »

Чета Ви глупостите  и немога да схвана. То не било завист, то не било интриги.  Хората имат право да избират къде да играят. Дори да са купили диаманти на Тибериа и на другиа  вие какво ядосватели се?  Айде гледайте във вашето си канче.... като сте толкова добри айде да ви видим на световното сега  какво ще направите...  Докзали сте се нали?  2 пъти световни шампиони.  Тцтцтцтц  то не било бойкоти , закани, заплахи.... неспазени обещания.  Имали сте играч от турскя отбор... ми колко българи бяха в другите отбори и  играеха за вас?  Колко чужденци  с които играете по световете  играеха за Вас. На ваше място бих се засрамила  дори да търся сметка на някой.  Типично по български сега ще почнете да обиждате и какво ли не друго, дори мога да отнеса псувния , но няма проблеми винаги това е реакцията на  българина когато опонента  се окаже прав....  Познавам Румен и знам че е отличен стратег... надявам се да ви набие канчето  и като земете сребърния или друг различен от златото  ( а може да не вземете) медал  да видите че за нищо неставате  освен да плюете...
« Последна редакция: Юни 16, 2013, 06:36:59 от Vuzmutena » Активен

Победата във войната е просто по-малка загуба от тази на противника.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #111 -: Юни 16, 2013, 06:48:59 »

Какъв прекрасен пост, ВЪЗМУТЕНАТА. Ето ти мнооого рози *rose* *rose* *rose* *rose* *rose* *rose* *rose*. Възторгнат съм от прекрасното ти психическо състояние. Концепцията ти за народопсихологията НИ е ОТЛИЧНА, ВЕРНА и КАЧЕСТВЕНА. Крум Симеон, Ботев и Левски също са били сигурно такива от тези "ВИЕ" За жалост ще те разочаровам, "ние" не сме подобни на тях. Те биха те убили с камъни, ние само ще те напсуваме качествено, обилно и от сърце. Лек ден и върви лекинко на м...

П.П. Чети Алеко Константинов и по точно се спри на прословутия му разказ за момченцето Христо.
« Последна редакция: Юни 16, 2013, 07:13:15 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
arebre
Редник
*

Karma: +12/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 39


Профил
« Отговор #112 -: Юни 16, 2013, 07:42:31 »

 се окаже прав....  Познавам Румен и знам че е отличен стратег... надявам се да ви набие канчето  и като земете сребърния или друг различен от златото  ( а може да не вземете) медал  да видите че за нищо неставате  освен да плюете...
*hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #113 -: Юни 16, 2013, 09:34:22 »

Влад как не можа да се възмутиш от поста на Румен, а скачаш срещу момичето?

Само на мен ли ми направи впечатление това изречение?

може би ще ме изритат от бразилия.. но за да си направя кефа ще ви проваля световното и на вас!


Активен

naTpuk
Лейтенант
***

Karma: +88/-179
Неактивен Неактивен

Публикации: 168


Профил
« Отговор #114 -: Юни 16, 2013, 11:23:44 »


Мишки срещу мене църкат  Shocked
Активен

Oton
Community Manager
   
Re:до администраторите
« Отговор #1 -: Днес в 16:52:21 »
   
Не, защото бъгът е по наша вина.
Ако Вашият съюз беше използвал въпросния бъг, щяхте ли да искате да ви накажем?
Важното в случая е, че открихме нередност, която отстранихме навреме.
kopara
Лейтенант
***

Karma: +79/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #115 -: Юни 16, 2013, 12:00:00 »

Аребре защо ли си мисля че вече знам кой си  Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed!!!Ако все пак играем за Бразилия ще е доста интересно и ще има голямо дебнене!Възмутена очарован съм от поста ти!Защо съм избрал да се състезавам за Бразилия си е мой проблем!В българския национален отбор има ддосста хораа които не ми харесват като характери!Хора с които никога не бих играл поради много причини!Спрете да ругаете!Като сте толкова велики и добри играчи не трябва да се притеснявате от факта че ние ще играем за друга страна а не за България!Като сте толкова велики се пробвайте да спеччелите веднъж без шпиони и други държави които да играят за вас!Айде късмет ви желая!Но където и да играя някои хора ще бъдат нападани нон-стоп!
Активен

EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON!!!
didoqwert
Лейтенант
***

Karma: +10/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Профил
« Отговор #116 -: Юни 16, 2013, 12:25:17 »

Що не вземете да се осъзнате всички и да си прочете глупостите и тъпотиите които сте писали!
Отдавна имам регистрация във форумът но до сега съм го ползвал само когато съм имал нужда от помощ , задавайки въпрос за играта ( и винаги съм получавал отговор за което съм благодарен).
От известно време реших обаче, да бъда малко по активен и да дискутирам и помагам където и с каквото мога и аз.
Но уви.......идеята на форумът явно е друга.
Той е станал едно затворено общество в едни и същи хора които избиват комплекси чрез личностни нападки един към друг.
И нищо чудно , че през 2008-ма тук е имало между 100 и 500 човека на ден а сега има между 10 и 20.
Направете си фейсбук група и се нападайте и обиждайте на воля. А ето от мен няколко идеи за това как може да се казва групата:
" Не е важно на мен да ми е добре, а на Вуте да му е зле" ; "Как да пре*ем другарче" ; "Всички са смешници.Аз съм най големият играч/човек"  и т.н.

Успех на всички и наздраве на всички хейтъри!
Продължавайте все така да гоните хора решили да станат част от форумът.

П.П. Напълно разбираем момчетата които са решили да играят за друг отбор. Те отдавна са разбрали , че с хора от други нации се играе много по приятно и спокойно !!!
А ако на истина са им обещали диаманти за участие то това само говори , че са се доказали като играчи в международните светове.
Активен

"Never wrestle with a pig. You get dirty, and besides, the pig likes it"
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #117 -: Юни 16, 2013, 12:37:19 »

Влад как не можа да се възмутиш от поста на Румен, а скачаш срещу момичето?

Само на мен ли ми направи впечатление това изречение?




За Румен и отношението ми към неговата игра с бразилците писах неколкократно, на лично също му казах мнението си. Постовете ми стоят и лесно би направил справка. Не мисля че като се повторя многократно ще има ефект. Относно "момичето" ако само лекинко му позачетеш поста ще разбереш защо едва се сдържах да не се разпсувам, но бидейки културен само загатнах за това си намерение и то загатването беше гарнирано с рози. Начало за комуникация и свалка с "момичето"не върху моя гръб, ако обичаш.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #118 -: Юни 16, 2013, 13:31:00 »

За Румен и отношението ми към неговата игра с бразилците писах неколкократно, на лично също му казах мнението си. Постовете ми стоят и лесно би направил справка. Не мисля че като се повторя многократно ще има ефект. Относно "момичето" ако само лекинко му позачетеш поста ще разбереш защо едва се сдържах да не се разпсувам, но бидейки културен само загатнах за това си намерение и то загатването беше гарнирано с рози. Начало за комуникация и свалка с "момичето"не върху моя гръб, ако обичаш.
Какво си изразил? Първия ти пост в тази тема беше така написан, че с преводач се чудех какво искаш да кажеш... Познавам те достатъчно добре за да виждам различно отношение спрямо въпросния човек. Ако беше някой друг досега да го изял с парцалите. Отношението ти изглежда като, че ли ги галиш с перце, а всички знаем, че можеш да си като бумеранг... Последното ти изречение мисля, че не се нуждае от коментар, защото е обидно да ми приписваш определено отношение спрямо трети човек. Обида идва от това, че няма грам истина в подмятанията ти.

Ще копирам въпроса въпроса, защото явно е изключтелно неудобен за теб, 'щом избягваш отговора.

Само на мен ли ми направи впечатление това изречение?
може би ще ме изритат от бразилия.. но за да си направя кефа ще ви проваля световното и на вас!

Това изречение не буди ли възмущение у теб и да разбирам ли, че е нормално за теб да се изразява такова мнение?
Активен

Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #119 -: Юни 16, 2013, 14:16:31 »

Какво си изразил? Първия ти пост в тази тема беше така написан, че с преводач се чудех какво искаш да кажеш... Познавам те достатъчно добре за да виждам различно отношение спрямо въпросния човек. Ако беше някой друг досега да го изял с парцалите. Отношението ти изглежда като, че ли ги галиш с перце, а всички знаем, че можеш да си като бумеранг... Последното ти изречение мисля, че не се нуждае от коментар, защото е обидно да ми приписваш определено отношение спрямо трети човек. Обида идва от това, че няма грам истина в подмятанията ти.

Ще копирам въпроса въпроса, защото явно е изключтелно неудобен за теб, 'щом избягваш отговора.

Само на мен ли ми направи впечатление това изречение?
Това изречение не буди ли възмущение у теб и да разбирам ли, че е нормално за теб да се изразява такова мнение?

Пак ти казвам - прочети ми хубаво постовете и не ме обвинявай в неграмотност щото грешиш може би и мога да ти го демонстрирам Grin. Отношението ми към хора , мои сънародници, бивши национали които минават във вражеския лагер не подлежи на разискване и то е адекватно. Относно изречението ми за свалката - братле, това е бъзик естествено, знам че не си падаш по мъже а въпросната дама е мъж и дори мисля че знам кой. После вече прекали обаче. Няма просто начин ти да ми диктуваш какво и кое да пиша и дали от това или онова трябва да се възмутя или да изразя писмено самото възмущение.
Лек ден ти желая.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!