Imperia Online България  
Април 26, 2024, 12:38:54 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Открийте разликите....  (Прочетена 26519 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
PandaTeddyBear
Гост
« Отговор #30 -: Юни 09, 2013, 00:06:02 »

версия 6 подобна на 5 ли ще е или греша
Активен
JGCWJ47
Лейтенант
***

Karma: +21/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 214


Профил
« Отговор #31 -: Юни 09, 2013, 00:07:23 »

версия 6 подобна на 5 ли ще е или греша
Най-вероятно ще е още по-диамантена...
Активен

Вече няма да може да се разхождате с милионни армии. Tongue *SPITEFUL*

Как се отнемат пророческите лицензи?
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #32 -: Юни 09, 2013, 00:09:38 »

Не , разбира се, но сте ми малко странни така. Много тихо тук - по нищо не си личи че има някакъв турнир  Sad

(ще си позволя на ти) Опитваш се да направиш малко по-шумен форума като ме провокираш мен лично със зле скалапени неща? А какво целия този шев и кройка? Защо повечето ме нападате мен? Защото показах истината на всички ли? Още ли има цензура във форума?
Бях решил да играя на световното даже и отпуска си взех (юли месец) и пари намерих да играя, да се боря за да успеем, защото аз въпреки диамантената прахосмукачка аз вярвам в националите и знам, че ще се справят и отново ще победят. Сега силно се замислям въобще дали да продължавам в тази помия наречена световно първенство, а имам къде къде по-добри опоции... с паричките, които няма да дам за диаманти и свободното време далеч от играта ще си вея гъза на плажа, пиеейки бира по капаните и хрупайки цаца.


по темата http://prntscr.com/18v5r8 това е днес следобяд...
относно ама може просто човека да не иска да дава диаманти, като другите кандидат национали или поне не толкова много
« Последна редакция: Юни 09, 2013, 00:12:10 от The_God » Активен

house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #33 -: Юни 09, 2013, 00:15:23 »

силно се замислям въобще дали да продължавам в тази помия наречена световно първенство, а имам къде къде по-добри опоции... с паричките, които няма да дам за диаманти и свободното време далеч от играта ще си вея гъза на плажа, пиеейки бира по капаните и хрупайки цаца.
Ако питаш мен , бих предпочел бирата и цацата  *beer*
Активен

arebre
Редник
*

Karma: +12/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 39


Профил
« Отговор #34 -: Юни 09, 2013, 01:06:14 »


по темата http://prntscr.com/18v5r8 това е днес следобяд...
относно ама може просто човека да не иска да дава диаманти, като другите кандидат национали или поне не толкова много
и кво от тва на предното световно викторяхт е бил толкова нетни само тои колкото е бил половината  ни отбор и пак са го изяли!
Активен
arebre
Редник
*

Karma: +12/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 39


Профил
« Отговор #35 -: Юни 09, 2013, 01:10:56 »

Ли4но за мен е тапо да се пилеят на ляво и дясно дяманти за квалификациите при полойение 4е мога да се класираам с 3000 дяманта примерно за6то е нуйно да ижар4а 10 000 за да покайя на некои си 4е моа вдигам нетни :Д
Активен
dayoff
Редник
*

Karma: +12/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #36 -: Юни 09, 2013, 10:49:59 »

Чета тук ... всички коментари се въртят и завиват около харченето на диаманти!  Grin

Каквито и умения .. и опит да има един играч без диаманти няма да се класира в отбора на световното.
Диаманти в квалификациите се дават когато свършат или намалеят ресурсите в провинциите за обиране. Който иска да се класира - няма начин, ще трябва да се бръкне  Grin ...

От 6тица крепост взимам 1М ресурс при няма 10к нето... за какво са ми сандъци премиум и 10 часов на този етап?
Активен
naTpuk
Лейтенант
***

Karma: +88/-179
Неактивен Неактивен

Публикации: 168


Профил
« Отговор #37 -: Юни 09, 2013, 22:48:06 »

не 6ци , 7ци , ако ще 8ци да имаш да грабиш не можеш да настигнеш човек който играе с диаманти Smiley
а за другите оптимисти... които си мислят че България отново има шанс.. мога да им пожелая успех..
а ревли като дъ_год и т.н. не знам защо играят..
Активен

Oton
Community Manager
   
Re:до администраторите
« Отговор #1 -: Днес в 16:52:21 »
   
Не, защото бъгът е по наша вина.
Ако Вашият съюз беше използвал въпросния бъг, щяхте ли да искате да ви накажем?
Важното в случая е, че открихме нередност, която отстранихме навреме.
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #38 -: Юни 09, 2013, 23:09:20 »

не 6ци , 7ци , ако ще 8ци да имаш да грабиш не можеш да настигнеш човек който играе с диаманти Smiley
а за другите оптимисти... които си мислят че България отново има шанс.. мога да им пожелая успех..
а ревли като дъ_год и т.н. не знам защо играят..
нормално, като не можеш да играеш по друг начин  Grin добре, че са бразилците да ти заредят диаманти  Tongue

 шанс винаги има Wink при нас поне няма продажници   bgflag
Активен

kopara
Лейтенант
***

Karma: +79/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #39 -: Юни 09, 2013, 23:15:22 »

Е добре де дъ_год ти от къде разбра че някой му е купил диманти?Имаш банковите смети на всички бразилци ли?В акаунтите ли им влизаш какво правиш незнам?Страшни артисти сте тук!
Активен

EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON!!!
_neith_
Гост
« Отговор #40 -: Юни 10, 2013, 07:59:34 »

1во беше Mosses невероятен играч цункане на г.з, след това беше psyz цункане на 2ри гъз сега е най големия г.з на лечим. ПРОДАЛЖАВАЙ дил неостана на кой да цункаш г.з. за диаманти. Пожелавам успех на бг отбора въпреки отцепниците.
Активен
_neith_
Гост
« Отговор #41 -: Юни 10, 2013, 08:00:36 »

И като се събудят някой ден някой хора да си мислят дали ги боли или сърби както самия дилл го каза. че друго няма да им остане.,
 *rose*
Активен
_neith_
Гост
« Отговор #42 -: Юни 10, 2013, 08:03:02 »

Това показва бай ганювщината на българите. Ракопляскайте всички на чичко дилл да не забравяме и чичо ТИБЕРИЯ.
  *hahaha*
« Последна редакция: Юни 10, 2013, 08:04:43 от _neith_ » Активен
_neith_
Гост
« Отговор #43 -: Юни 10, 2013, 08:20:50 »

Другото което е българина (бразилец) не говори български http://prntscr.com/19640q вие го забележете сами. Искам и аз такива наркотици. Смешни сте.
« Последна редакция: Юни 10, 2013, 08:22:54 от _neith_ » Активен
naTpuk
Лейтенант
***

Karma: +88/-179
Неактивен Неактивен

Публикации: 168


Профил
« Отговор #44 -: Юни 10, 2013, 09:30:13 »

Това показва бай ганювщината на българите. Ракопляскайте всички на чичко дилл да не забравяме и чичо ТИБЕРИЯ.
  *hahaha*
Абе селтак , я се успокой.. кой те направи "тръстед мембър" , човека дето точи по 20 акаунта.. човека който разби паролата на  bobo2510,  преди 2 ери.
чудя се сега кой разби паролите на нашите акаунти..
и явно и в живота си такъв какъвто ти е ник-а в играта ... ламер
с лицемерие и завист сте за никъде...
успех в мизерния ви живот !
Активен

Oton
Community Manager
   
Re:до администраторите
« Отговор #1 -: Днес в 16:52:21 »
   
Не, защото бъгът е по наша вина.
Ако Вашият съюз беше използвал въпросния бъг, щяхте ли да искате да ви накажем?
Важното в случая е, че открихме нередност, която отстранихме навреме.
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!