Imperia Online България  
Април 27, 2024, 00:28:55 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Открийте разликите....  (Прочетена 26525 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kopara
Лейтенант
***

Karma: +79/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #15 -: Юни 08, 2013, 00:52:34 »

http://prntscr.com/18r826

http://prikachi.com/images.php?images/645/6196645O.png

В бразилския отбор може да видите и двама българи, за които дочух слух, че са им обещани диамантите, които дават босовете на всеки отбор, който се класира в топ10 по отбори на миналото световно  Wink Тази година титлата наистина ще бъде купена  Grin , а за единия от българите, който участва при тях е ставал и на двете предишни първенства световен шанппион с отбора на България.
Аз като вляза в тема и прочета такъв коментар какво да си помисля?Дали е за класирането или е за нещо друго!Колега интригите си ги върти при някой който е на 10 години и не знае пикае ли му се е... ли му се!Ето заради такива като теб няма да разцъквам с българи !Айде лека !
Активен

EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON!!!
arebre
Редник
*

Karma: +12/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 39


Профил
« Отговор #16 -: Юни 08, 2013, 01:05:58 »

Дами и господа 2 пти4ки пролет не правят ,това 4е Kопара и Румен играят там освен да направи по динами4но световното и да си вземат двата сребарни медала -друго нема да стане.Световно 6те има много драми ,тепарва запо4ват.Верно дямантите са си дяманти мо пак от друга стана  ваведоха ограни4ения на спая и контрата,запо4наха да сменят местата на колониите,премахнаха всеизсвестните багове за намирани на колонии, премахнаха номадската раса ,тия не6та ве4е насо4ват не6тата кам стратегия и не отстранени багове.
За тва не му мислите   *beer* *beer* *beer*
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #17 -: Юни 08, 2013, 01:18:01 »

Аз като вляза в тема и прочета такъв коментар какво да си помисля?Дали е за класирането или е за нещо друго!Колега интригите си ги върти при някой който е на 10 години и не знае пикае ли му се е... ли му се!Ето заради такива като теб няма да разцъквам с българи !Айде лека !
от всичко само интригант не са ме наричали... аз попитах нещо по-горе - как може истината да е интрига?
тази година, ако се класирам може пък да се пусна номад  Tongue Grin

сега по темата
Учертава се прецедент , за пръв път ще има кой да получи и сребърните медали  Grin
за съжеление на там отиват нещата, но нищо не се знае... аз вярвам в нашите национали  bgflag

JGCWJ47 може да се сравни. снимките са правени с 30 мин разлика. на мен идеята ми беше нека всички да видят какво отражение дават на играта диамантите... аз съм само с премиум и 10 часов. всеки сам може да си направи сметката, равносметката...
атаката ще я спирам с мечове и стрели, голямо клане ще падне  >Grin за крепост не мога и да си помисля. за без диаманти ще е доста трудно, но не и невъзможно. доколкото разбрах от приятел няма спиране и квалификациите за него свършиха...
Интересно ми е бразилците, които на по 70к нето колко загуби ще дадат Grin
Активен

Xa3apTa
biggie
Лейтенант
***

Karma: +194/-127
Неактивен Неактивен

Публикации: 208



Профил
« Отговор #18 -: Юни 08, 2013, 02:33:42 »

за съжеление на там отиват нещата, но нищо не се знае... аз вярвам в нашите национали  bgflag

И аз вярвам във вас  bgflag среброто го пожелавам за продажниците  *pardon*
Активен

Нека всички викнеме УРАААА!!! За една добра игра и едно добро съдииство *pardon*
dayoff
Редник
*

Karma: +12/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #19 -: Юни 08, 2013, 09:25:54 »

От статистиките, които видях снимани разбрах, че бразилците са сериозни играчи и отварят сандъци като за световно и по време на квалификациите. Няма лошо!  Grin .. все пак конкуренцията при тях за влизане в отбора е 5 пъти по-голяма от колкото при нас. Вижте графиката в сайта на световното за броя на участниците.
Определено обаче ми направи впечатление присъствието на Тиберия и дилл1878 в техните квалификации. Те са добри играчи и вероятно ще се класират за място в отбора ако издържат финансово. Ще се радвам ако наистина някой им е финансирал участието там за да не се набиват в разходи за някакви квалификации. Все пак там нещата могат да загрубеят и да почнат да се отварят и ковчезите от бонусите при купуване на диаманти до края, а не само сандъците от храма.
До края на квалификациите има време много... При всички положения тези двама играчи щяха да се класират в БГ отбора далеч по-евтино отколкото при Бразилия.
Друг момент е обаче как ще ги приемат в отбора ако се класират. Все пак миналата година имаше класиран в БГ отбора чужденец, който беше изгонен още на старта на световното.
Ако не ги изгонят и участват на световното дилл и тиберия поне ще си вземат по-лесно медалите, защото бразилците винаги са в тройката  Grin
Активен
PandaTeddyBear
Гост
« Отговор #20 -: Юни 08, 2013, 09:35:12 »

Диамантите са вкусни за тях.
Активен
arebre
Редник
*

Karma: +12/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 39


Профил
« Отговор #21 -: Юни 08, 2013, 22:27:16 »

http://prntscr.com/18r826

http://prikachi.com/images.php?images/645/6196645O.png

В бразилския отбор може да видите и двама българи, за които дочух слух, че са им обещани диамантите, които дават босовете на всеки отбор, който се класира в топ10 по отбори на миналото световно  Wink Тази година титлата наистина ще бъде купена  Grin , а за единия от българите, който участва при тях е ставал и на двете предишни първенства световен шанппион с отбора на България.

да направят да има резерви  Wink една искаме не повече.

а другата година обещавам, че ще съм бразилец  Grin Cool

 *scratch*  обе6тано - не изпалнено
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #22 -: Юни 08, 2013, 22:28:11 »

Ей , кандидатите за националния , много сте мълчаливи. Я да видим сега какво ще кажете.  Grin

Квалификации 2012 , с наличие на турски състезател в БГ отбора:

...
2.Нито един от нас няма да започне игра на финалите на Световното първенство, нито ще закупи дори един единствен диамант, ако Турският акаунт незабавно не бъде махнат от нашите квалификации.
...   

Обещание от 2012 година - не спазено:

а другата година обещавам, че ще съм бразилец  Grin Cool

2013 година какво се случва:

В бразилския отбор може да видите и двама българи, за които дочух слух, че са им обещани диамантите, които дават босовете на всеки отбор, който се класира в топ10 по отбори на миналото световно  Wink Тази година титлата наистина ще бъде купена  Grin , а за единия от българите, който участва при тях е ставал и на двете предишни първенства световен шанппион с отбора на България.

Ех тея Бразилци , няма ли да пуснат една декларация и да искат блокиране на "Нашествениците"  Grin
Активен

The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #23 -: Юни 08, 2013, 22:54:43 »

Аз знам какво съм написал, но защо е написано така можете ли да разсъдите или търсите за какво да се хванете да се заядете?
Ироничния ми коментар е написан с идеята да се покаже на екипа какво ще се случи, ако не се махне турчина. Не е хубаво, когато си ги нагласяте нещата. Защо не копирате целия ми коментар? Или може да си правите само това, което ви е угодно?
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64142.0 ето я темата и всеки може да види каквото си иска. Аз за разлика от други не се продавам и жалките ви намеци за подобно нещо няма да минат. Някои от нас имат малко гордост и чест. Може да съм много неща, но поне продажник не съм  bgflag

Докторе конфронтация ли търсиш? Знаеш, че не ми пука и ще я намериш по всяко едно време.
« Последна редакция: Юни 08, 2013, 23:08:30 от The_God » Активен

house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #24 -: Юни 08, 2013, 23:27:23 »

Докторе конфронтация ли търсиш? Знаеш, че не ми пука и ще я намериш по всяко едно време.

Не , разбира се, но сте ми малко странни така. Много тихо тук - по нищо не си личи че има някакъв турнир  Sad
Активен

didoqwert
Лейтенант
***

Karma: +10/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Профил
« Отговор #25 -: Юни 08, 2013, 23:27:38 »

Няма да взимам страна за това дали е правилно според мен или грешно за това , че са решили да играят за друг отбор. Това си е лично техен избор.
Това за което обаче ще взема страна е именно това заради което бе отворена темата. А именно за разликата в точките м/у в едните и другите квалификации и настоящата роля на диамантите в играта и неприятният факт , че вече няма можещи и неможещи а само имащи и нямащи.
Както се е коментирало стотици пъти играта отдавна не е това което беше и е напълно разбираемо. Всеки един от нас разбира , че в крайна сметка това е един бизнес и колкото и да сме недоволни доста често от това , че диамантите са вече основният фактор в играта а не знанията и способностите то от друга страна всички тайничко се радваме от факта , че играта/екипът успя да "наложи" този свой продукт на световен пазар и да ни кара доста често да сме "горди" в международните светове , че играта е българска.
До тук всичко добре , но едно не мога да проумея колкото и да се опитвам.
Че е бизнес , бизнес е.И искаме или не трябва да се съобразим със факта , че като такъв той трябва да е доходоносен.
Но ми се вижда "малко" алчно , дори и на квалификации за Световно Първенство на което идеяата е да се състезават най-добрите , най-можещите , най-всеотдадените а не най богатите играчи.
Ние правим компромис като много често играейки играта с разбирание и "скръб" приглътваме фактът , че играчи които явно не са много наясно с "матрицата" , "механизмът" на играта са доста пред нас в класирането и си правят с нас каквото си искат след като отворят съндък за 100 диаманта примерно ( в главата си имам хиляди негативи относно "проклетите" съндъци които тотално раздалечиха играчите с диаманти и тези без ,  но както казах всички ние разбираме , че играта е бизнес и следователно напълно разбирам какво е наложила появата на тази опция  )
Но си мисля , че е крайно време и вие екипът на Империа Онлайн да направите поне един компромис , правейки квалификации без диаманти на които най добрите играчи от всяка една държава се състезават един срещу друг и излъчват пак казвам най-добрите а не най-диамантени играчи!
Активен

"Never wrestle with a pig. You get dirty, and besides, the pig likes it"
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #26 -: Юни 08, 2013, 23:39:02 »

Не , разбира се, но сте ми малко странни така. Много тихо тук - по нищо не си личи че има някакъв турнир  Sad

Тихо е щото е скучно. Скучно е, защото хората ги няма. Няма ги, защото това отдавна не е играта по която се бяха запалили. Новите не се задържат за дълго - помръкват малко за диамантите и всеки по пътя си.
Но това е стара тема, мисълта ми беше наздраве да ви кажа  *beer*

П.П. Ето още нещо тъжно  Grin

Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #27 -: Юни 08, 2013, 23:46:40 »

Наздраве  *beer*

_АМА_ замря с отстраняването на известните й/му бъгове. Още от първия турнир я/го блокираха ,защото видно бе използвал/а нещо нереално.  Grin
Активен

Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #28 -: Юни 08, 2013, 23:59:35 »

Doki ...блокираха я на края на турнира ...след като цял месец беше ясно ,че мами ...само на някои им трябваше толкоз време за да го разберат  .... не говори за тоя случай ,защото тогава отказахте да играем сериозно повечето хора  ..... сега ще чакам да видя новата версия ...версия 5 е пред загиване с всичката си диамантена вихрушка  .....така и не вденаха че състезание се прави при еднакви условия за всички .... а рулетката е ....
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #29 -: Юни 09, 2013, 00:04:27 »

Аз също чакам версия 6. До нейното излизане няма да играя сериозно в нито 1 свят  Smiley
Активен

Страници: 1 [2] 3 4 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!