Imperia Online България  
Април 26, 2024, 07:45:20 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Открийте разликите....  (Прочетена 26516 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
kopara
Лейтенант
***

Karma: +79/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #75 -: Юни 10, 2013, 23:57:22 »

Мале тук е пълно със шизофреници!Наистина се изумявам на простотията на някои хора!айде лека ви нощ!Но вземете поспрете малко да регвате по 20 профила във форума както в играта!Наистина доста боклук има за чистене тук! *stop* *stop* *stop*
Активен

EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON!!!
6i6arkata
Лейтенант
***

Karma: +117/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 123



Профил
« Отговор #76 -: Юни 11, 2013, 00:04:59 »

хайде бе отворко.. хайде да видим какво ще стане.. по добре MrBattle отколколкото The_Donor Grin
и аз съм отворко и аз  Grin хайде да направим една класика да видим кой кого  Tongue
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #77 -: Юни 11, 2013, 00:08:57 »

и аз съм отворко и аз  Grin хайде да направим една класика да видим кой кого  Tongue
не съм го засичал в класика, само в 4-ката.

Малко ви дойде повечко пиенето днес.. аре стига.

http://www.youtube.com/watch?v=rI_BJW9wzeg
Активен
arebre
Редник
*

Karma: +12/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 39


Профил
« Отговор #78 -: Юни 11, 2013, 00:09:47 »

Мале тук е пълно със шизофреници!Наистина се изумявам на простотията на някои хора!айде лека ви нощ!Но вземете поспрете малко да регвате по 20 профила във форума както в играта!Наистина доста боклук има за чистене тук! *stop* *stop* *stop*
Колега по кротно бре ,има си модератори форума моjе да проверят кои колко акаунта има.

А вав форума вси4ки са  ПОТРЕБИТЕЛИ ... такива не6а "боклук за 4истене" моjе да има вав ва6ето село или вав ва6ите ко6ари в двора Ви.
Лека ве4ер и умната!
Активен
6i6arkata
Лейтенант
***

Karma: +117/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 123



Профил
« Отговор #79 -: Юни 11, 2013, 00:16:57 »

не съм го засичал в класика, само в 4-ката.

Малко ви дойде повечко пиенето днес.. аре стига.

http://www.youtube.com/watch?v=rI_BJW9wzeg
на копъра може и да му е дошло в повечко, от одеве не е спрял да обижда хората

песента е трагична  Grin
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #80 -: Юни 11, 2013, 00:20:58 »

хайде бе отворко.. хайде да видим какво ще стане.. по добре MrBattle отколколкото The_Donor Grin
чакам да ми покажеш... Дано бразилците да ти заредят достатъчно диаманти, че иначе не виждам как ще ти се получат нещата  Grin
и аз съм отворко и аз  Grin хайде да направим една класика да видим кой кого  Tongue
не го брой там няма как да похарчи 20000 диаманта  *pardon* там има смятане, стратегия, не е цъкалня, не става само с ядене, а се иска и ... в неговия случай бразилско дупе  *hahaha*
Активен

gogata2013
Гост
« Отговор #81 -: Юни 11, 2013, 00:21:13 »

на копъра може и да му е дошло в повечко, от одеве не е спрял да обижда хората

песента е трагична  Grin
толкоз ти разбира главата  Grin Grin Grin ...за песента де
Активен
naTpuk
Лейтенант
***

Karma: +88/-179
Неактивен Неактивен

Публикации: 168


Профил
« Отговор #82 -: Юни 11, 2013, 00:35:21 »

чакам да ми покажеш... Дано бразилците да ти заредят достатъчно диаманти, че иначе не виждам как ще ти се получат нещата  :Dне го брой там няма как да похарчи 20000 диаманта  *pardon* там има смятане, стратегия, не е цъкалня, не става само с ядене, а се иска и ... в неговия случай бразилско дупе  *hahaha*
пфф ревло.. 2 ери ти търпя реването и оплакването.. тоя път ще ядеш бой.. никой няма да ми дава никакви диаманти... удоволствието да те бия е безценно , не се нуждая от допълнително мотивация.. опъвай простора от сега
Активен

Oton
Community Manager
   
Re:до администраторите
« Отговор #1 -: Днес в 16:52:21 »
   
Не, защото бъгът е по наша вина.
Ако Вашият съюз беше използвал въпросния бъг, щяхте ли да искате да ви накажем?
Важното в случая е, че открихме нередност, която отстранихме навреме.
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #83 -: Юни 11, 2013, 04:58:30 »

пфф ревло.. 2 ери ти търпя реването и оплакването.. тоя път ще ядеш бой.. никой няма да ми дава никакви диаманти... удоволствието да те бия е безценно , не се нуждая от допълнително мотивация.. опъвай простора от сега
добре, че аз съм ти проблема  *hahaha* внимавай да не забравиш да си изпиеш хапчетата, че така като гледам си получил някакви увреждания от бразилската ти авантюра Grin
ще си позволя един въпрос. Малко ли си тъп да ме блокираш на лично във форума, скайп и къде ли не и да се заяждаш публично във темата във форума? дано докторите успеят да ти помогнат, ама надали. не знаех, че случая е в такава напреднала фаза  Grin
Активен

saison
Гост
« Отговор #84 -: Юни 11, 2013, 07:19:08 »

на копъра може и да му е дошло в повечко, от одеве не е спрял да обижда хората

песента е трагична  Grin
Grin Grin Grin Grin Grin
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #85 -: Юни 11, 2013, 21:39:32 »

Опааа, скандалииии, сеирррр, плюнкииии. Удри уйно с двете цеви, укьо е у Либия и падаро ги нема Grin, и синджиро си иде а козъта а нема. Нимойте тай бе другарки и другари, свето е едно гоуемо село и свите сме бракя щото така викат умните, и те така те, и как да е и така не е ама на. Бразилците и они са ора, макар и малко црънички, тоест по шоколадовокакаови ма па умеат да уважават боговете. Са че у нашио народ боговете са млого, те тава си ни е даденост и моля ви, нека божественото освети и тези по тъмни наши братя с присъствие и божествена грамотност и я колко и а съм прос и кух къту водоноска, съм сигурен че тази наша бужественос ще бъде подубавъщо оценена от бразилците. Не моем разбера що викате че това дека некой си отишъл да играе при бразилеросите било лошо. Това а убаво и нема кък да а иначе, гледайте кво стаа са - България, тоест ние до са къде сме играли то упоненто се бой е ял, не един път а два пъти сме дигали купата от два възможни случая на мондиало. Сътворихме такова издевателство миналата година на турчора дето ша ни помнат доста години. Бразилеросите се фанаа за палците и са снимаа с хилядите си диаманте и скъпоценни камънье. Тва че некви си минали у Бразилия - епа и таа дръжава се управлява от българка. Там тези български синове ще бъдат уценени подобаващо предполагам, и никой не може да им се сръди. Лично аз нимоем да съдим никой, они си глеат кефо и сметката и кой съм я та а им кажем къде а играат, оти секи сам си а шашав индивидуално, както и я и дали с беднио ще идеш в рая или с богатио в ада те тава са подробности без значение.
Едно съм сигурен - ЕДИНЕН ЛИ Е ОТБОРО НИ, НЕМА СИЛА ДЕТО А НИ БИЕ а сичко останало е плява и словоблудстване.
С Уважение!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
arebre
Редник
*

Karma: +12/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 39


Профил
« Отговор #86 -: Юни 11, 2013, 22:27:52 »


Едно съм сигурен - ЕДИНЕН ЛИ Е ОТБОРО НИ, НЕМА СИЛА ДЕТО А НИ БИЕ а сичко останало е плява и словоблудстване.
С Уважение!
И аз таи мислим,то и всеки знае 4е сре6ту вятар га6ти се не свлят ама ония па двамата са трагнали да пикат сре6ту ураган.  Grin Grin Grin
Активен
naTpuk
Лейтенант
***

Karma: +88/-179
Неактивен Неактивен

Публикации: 168


Профил
« Отговор #87 -: Юни 11, 2013, 22:30:29 »

И аз таи мислим,то и всеки знае 4е сре6ту вятар га6ти се не свлят ама ония па двамата са трагнали да пикат сре6ту ураган.  Grin Grin Grin
ще видим , ураган ли е.. или какво е там.. само не простирайте прането  Grin
Активен

Oton
Community Manager
   
Re:до администраторите
« Отговор #1 -: Днес в 16:52:21 »
   
Не, защото бъгът е по наша вина.
Ако Вашият съюз беше използвал въпросния бъг, щяхте ли да искате да ви накажем?
Важното в случая е, че открихме нередност, която отстранихме навреме.
arebre
Редник
*

Karma: +12/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 39


Профил
« Отговор #88 -: Юни 11, 2013, 22:46:05 »

ще видим , ураган ли е.. или какво е там.. само не простирайте прането  Grin
Абре ти с тва твоето пране та пране ако нема6 пералня да ти пратя една ? *hahaha*
Меjду другото играм от как е измислена ИО пранета не сам простирал ,за теб не знам, ама ако не вдигне6 поне нема да те оставя да ди6а6 спокоино. Grin Grin Grin
Активен
rumen_bg6
Редник
*

Karma: +6/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« Отговор #89 -: Юни 11, 2013, 22:53:00 »

България ще бъде ТРИКРАТЕH ШАМПИОH! *bgflag*С вас съм,момчета и момичета!Бъдете ЕДИHHИ,ЗАДРУЖHИ и БЕЗМИЛОСТHИ!Вие сте в играта и играта е във вас!!!УСПЕХ!!! bgflag bgflag bgflag
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!