Imperia Online България  
Април 24, 2024, 12:50:03 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Открийте разликите....  (Прочетена 26494 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
tojara90
Редник
*

Karma: +16/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 36



Профил
« Отговор #135 -: Юни 17, 2013, 01:20:21 »

Аз съм на к'вот дойде...ама откъде ми разбра името или ме провери в квалификациите ?  Grin
Активен

Нищо велико на света не е извършено без страст.
arebre
Редник
*

Karma: +12/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 39


Профил
« Отговор #136 -: Юни 17, 2013, 01:58:48 »

Аз съм на к'вот дойде...ама откъде ми разбра името или ме провери в квалификациите ?  Grin
Едно време га бях млад ми викаха Ванга,макар 4е остарех все о6те познавам. *hahaha*
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #137 -: Юни 17, 2013, 02:05:44 »

Аз съм на к'вот дойде...ама откъде ми разбра името или ме провери в квалификациите ?  Grin

Е,не е трудно, всеки вижда че си Сашо, стига да реши да погледне.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
tojara90
Редник
*

Karma: +16/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 36



Профил
« Отговор #138 -: Юни 17, 2013, 12:07:00 »

Да, да ... видях причината Smiley
Активен

Нищо велико на света не е извършено без страст.
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #139 -: Юни 19, 2013, 15:53:45 »

Босовете малко да се почеткат на бразилците  Grin заради хвърлените от тях кинти в квалификациите  *hahaha* Добре, че са нашите момчета, че кариоките да развържат кесиите   Tongue

Greetings noble warriors!
I hope you survived yovanna attack because it was the bloodiest one. Hers army burned 27 005 provinces and millions of Imperians soldiers, it was brutal. There were 1405 provinces which remained untouched, this proves that there are some brave warriors who can oppose to Nomads! In the next 14th wave, Nomads tribe Iva_Nina will try to pillage Imperians in 2 provinces for the second time. My advice is to make cavalry and reduce your army lost. This attack's been the strongest one so far, so be very careful in your simulations. I realy need to mention the best Nomad Invazion player __AMA__ who has 1.8M points ( http://clip2net.com/s/5fQK55 ) ! Don't forget to mobilize your army and deploy them on field in the correct provinces, of course. Good luck warriors!
Till next time, Vampir..11

http://clip2net.com/s/5fQK55

п.п.: това съобщение е постнато във фесйсбук от профила на империаонлайн преди десетина минути
Активен

Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #140 -: Юни 19, 2013, 16:26:53 »



Следващият път, когато решите да обиждате труда на международен репортер, който ви информира за събитията в квалификацията, както и да обиждате Екипа на ИО, опитайте да го направите по начин, по който да не изглеждате като човек, който не  разбира английски език или не може да чете.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #141 -: Юни 19, 2013, 17:48:24 »



Следващият път, когато решите да обиждате труда на международен репортер, който ви информира за събитията в квалификацията, както и да обиждате Екипа на ИО, опитайте да го направите по начин, по който да не изглеждате като човек, който не  разбира английски език или не може да чете.

От отбелязка номер 1. Как точно да разбера, че коментара е написан от репортер, а не от член на екипа? Някъде да е упоменато? По какъв начин да направя разграничението?
От отбелязка номер 2. Показва четкането, за което имам предвид в предишния си пост. Аз от скромните си познания по английски език доколкото разбирам __AMA__ би трябвало да е най-добрия играч на тези квалификации. Еми не е най-добрата, просто налива най-много кинти и затова е на първо място от всички, които участват на квалификациите.

Препоръки;
Другия път като се постват материали репортерите или други личности, които не са членове на Екипа на ИО на официалната страница на ИО във фейсбук да се обозначават като такива за да не стават обърквания както сега.
Другия път като човек от Екипа на ИО рещи да обижда форумен потребител да расъди преди да го направи.
Лично към вас не се опитвайте да квалифицирате хора, които не познавате, особено след като грешката не е в тях.

Малка справка;
Научих се да чета в първи клас, като затова мога и да приложа свидетелство за завършен първи клас. Ако е необходимо с радост бих го сторил. Мога и за средно образование. По презумция щом пиша, би трябвало да мога и да чета. По английски език също имам сертификати за завършен курс, но да кажем, че там грамотността ми куца и не съм наясно със значението на думите. Ще си позволя да цитирам написаното от господин репортера и съответно да направя буквален превод.
I realy need to mention the best Nomad Invazion player __AMA__ who has 1.8M points - Аз наистина трябва да спомена най-добрия играч на номадски нашествия __AMA__ , който има 1,8М точки. Мисля да не коментирам правописната грешка допусната в това изречение от господин репортера, все пак аз съм обвинен в незнание и неразбиране на Английския език.
Ако някъде бъркам в превода с радост бих видял вашия вариант за да се образовам и да започна да разбирам по-добре думите, които са написани на Английски език.

Относно обидите.
На господин репортера няма какво да се извинявам. За мен не отразява коректно събитията. Кажете колко диаманта са похарчени в този акаунт и какви сандъци за доход са отваряни и тогава да си говорим кой е най-добър. Не знам дали знаете, но може да проверите на квалификациите за първото световно __AMA__ колко точки имаше и колко имаха нашите първенци. За справка тогава не беше диамантена цъкалня и не се правеше всичко с диаманти, както и сандъците не бяха налични. Като цяло цяло можеше да се види истинската класа на всеки един играч по отделно, а не с каква банкова сметка разполага. Няма как да се съглася, че __AMA__ е по-добър играч от Kilgor, tralala, kuche, Dinkov, atillah и т.н. (не мога да изброя всички бг национали през годините).
На екипа на ИО поднасям извиненията си щом не съм разбрал правилно, а именно, че коментара е написан от вас.

п.п.: извинявам се недоброто боравене с програма paint, но такива са ми скромните възможности
« Последна редакция: Юни 19, 2013, 17:54:47 от The_God » Активен

Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #142 -: Юни 20, 2013, 09:46:44 »

Нямам никакво желания да споря за глупости. Ако съм Ви обидила, извинявам се. Същото е редно да направите и Вие. Лично аз публикувам резултатите от вълните и статиите на репортерите на фен страниците на играта. Всеки, който редовно посещава международната страница във фейсбук, знае, че въпросният човек, който се е подписал под статията, е репортер на квалификациите. Всеки път той пише до името си - IO reporter - ако забрави, пиша го аз. Е, случило се е явно един път - точно този, за който Вие говорите, да забравим и двамата да поставим IO reporter след името. И, о Боже, каква драма! Каква трагедия! Недопустимо!
Всеки, който чете тази част от темата, ще разбере, че това са неща, за които не си заслужаваше да изпишем и по един ред.
Относно самата статия: това е виждане на репортера. Че според Вас _АМА_ не е най-добрият играч, нас не ни интересува, че играела с диаманти, също не ни интересува, важно е класирането, а репортерът се води по него. Това наподобява разговорите на футболни фенове, чийто любим отбор е загубил мача: "Ние бяхме по-добри, направо ги надиграхме, но нямахме късмет и загубихме."> Важен е крайният резултат.
Ако искахте да дадете гласност на мнението си, да бяхте станали репортер.
Играта на българите, които споменавате, бива обсъждана и възхвалявана на българската страница във фейсбук. Четете статиите там, след като тези на интернационалната не Ви харесват.


Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #143 -: Юни 20, 2013, 11:48:12 »

Аз съм си фен на българския национален отбор и то от най-страстните. Затова съм виновен и няма как да го променя (а и не искам да се променям). Като видях тази видна за мен неправда не можах да си замълча. Аз казвам каквото виждам и не мисля, че трябва да влизаме в по нататъшен обяснителен режим. Ако имаше обозначение нямаше да повдигна въпроса, както и нямам намерение да си водя списък на репортерите за да не се объркам случайно, както казах в предишния си пост грешката не е моя.
Само една вметка не знам дали сте запозната с кампанията, която беше водена от господин Отон (член на екипа на ИО) и други форумни потребители преди и по време на първото издание на световно първенство срещу българския национален отбор. Беше създаден специален инструмент за пропаганда наречен "Номадска демокрация".
Относно моето репортерстване. Тази година нямаше конкурс, където да се кандидатства и затова използвам форума да си казвам мнението. Впрочем и да бъда коректив на ръководството. Единствения начин, по който можете да ми наложете цензура е да ми спрете достъпа до форума, дотогава щом видя неправда и грешка от страна на Екипа ще я отразявам.
Това, че моето мнение и позиция не Ви интересува не означава, че ще спра да я показвам.

п.п.:
Ако съм Ви обидила, извинявам се. Същото е редно да направите и Вие.
На екипа на ИО поднасям извиненията си щом не съм разбрал правилно, а именно, че коментара е написан от вас.
мисля, че го направих още вчера, но щом не е достатъчно ще се постарая лично да Ви се реванширам *rose* при първия удобен случай
Активен

Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #144 -: Юни 20, 2013, 12:03:19 »

Аз нямам намерение да Ви налагам цензура, поне засега. Ако сте искали да посочите грешката на Екипа, в частност - моята - би било по-удачно да напишете нещо от сорта на 'забравили сте да поставите ио репортер под името на човека, което е един страшен проблем, голям гаф, недопустима издънка, оправете го и т.н. ," а не да пишете провокаторски изказвания, че Империя Онлайн се 'четкала' на бразилците и т.н.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #145 -: Юни 20, 2013, 19:02:36 »

"Че според Вас _АМА_ не е най-добрият играч, нас не ни интересува, че играела с диаманти, също не ни интересува, важно е класирането"

Щом е важно класирането , а не как е постигнато ,да взема да си сложа една от многото програмки за забранено / уж / подпомагане .  *pardon*

За един класик , какъвто се радвам , че съм , никакво постижение не е на госпожата  , това. Едно лудо наливане на средства за глупости. Препоръчвам да направите ценоразпис за първо , второ и трето място в различните класации и да не си губим времето излишно !!!!

Приятна вечер.
Активен

Close enough to ...BASTARDS
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #146 -: Юни 30, 2013, 10:15:01 »

голяма любофффф, голямо нещо  Grin единствено на мен ми е увеличена атаката от всички български кралификанти Tongue

на кого да благодаря за по-големия доход ? *beer*
Активен

rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #147 -: Юли 07, 2013, 00:44:01 »

 *hihi* като гледам ио си е се същото късмет  *gamer*
Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
barbaron
Лейтенант
***

Karma: +9/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Профил
« Отговор #148 -: Юли 07, 2013, 10:11:53 »

*hihi* като гледам ио си е се същото късмет  *gamer*
я кой се появил Smiley *beer*
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!