Imperia Online България  
Април 27, 2024, 16:39:30 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво ноправихте с хубавата игра господа и госпожи АДМИНИСРАТОРИ И МОДЕРАТОРИ???  (Прочетена 6487 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
gogata2013
Гост
« Отговор #30 -: Юни 25, 2013, 22:54:41 »

 Grin "анимета" идва от анимации, каквито има в най-новата версия 5. доообре бре , Пламене, много си докачлив.
Активен
anima
Редник
*

Karma: +13/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« Отговор #31 -: Юни 25, 2013, 23:00:32 »

..... ок!... така да е!:-)
Активен
ghim-333
Лейтенант
***

Karma: +117/-53
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


Профил
« Отговор #32 -: Юни 26, 2013, 01:13:27 »

ех, а как беше в класиките преди...на 270-300к нетни имаше поне 100 човека в обхват...половината от които можеха да те размажат като едното нищо...а сега - ужас!...на 300к сигурно нямаш и 5 човека в обхват...май единствено свят 1 още се държи(той не е типично класически, защото е с онлайн статистика и разстоянието е максимум 2000, но все пак се доближава)...смятайте каква е била разликата между сега и пред 4-5 години, след като до началото на тази ера в свят 1 въобще не знаех как да засичам на една секунда и да разбирам каква е картографията на противника...а 2008-2009 година все на късмет пращах атаките...и имаше поне по 20-25 маршала в края на ерата...ех спомени... *crazy*
Активен
LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #33 -: Юни 26, 2013, 04:31:31 »

" АНИМЕТА"Huh?!!!....   що за отношение?!... що за простотия?!... крайно неочаквано за мен просташко изявление!!! Казвам се Пламен и  никнейма в играта ми е АНИМА!!!...нямам никакво намерение да търпя подобно отношение,при това незаслужено!...нека съм последния динозавър играл класиката... и какво от това?Интереса към класиката е силно намалял...и играят шепа хора в момента, а защо е така... старите играчи знаят!!! Извинете ме всички,че дръзнах да пиша във форума ... няма вече!!!
анимации бе колега(бързо последователно показване на образи на неподвижни елементи с цел създаване на илюзия за движение),какво полудя   Grin
Активен

teddykazandjiev
Гост
« Отговор #34 -: Юни 26, 2013, 18:29:09 »

Охо-нова промяна,пак някакви промени нова версия 6-само да има диаманти.И повече да купуват-видяхте ли трейлъра-направо нямам думи.
Активен
anima
Редник
*

Karma: +13/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« Отговор #35 -: Юни 26, 2013, 20:12:04 »

:-)))).... да бе приятелко!:-)))).... то аз докато вдяна за какво иде реч!:-))))).... уж не съм от докачливите!:-))))))).... абе стар човек ....детска му работа!:-))))))
Активен
anima
Редник
*

Karma: +13/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« Отговор #36 -: Юни 26, 2013, 20:18:02 »

:-))) Дивине...рожбе....ти не беше ли шефката на съюза Балкан?:-)))))
« Последна редакция: Юни 26, 2013, 20:28:04 от anima » Активен
ghim-333
Лейтенант
***

Karma: +117/-53
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


Профил
« Отговор #37 -: Юни 26, 2013, 22:16:00 »

мен ми се струва, че по-скоро не е...защото май съм играл половин ера с него в свят БГ2 и в свят 2 една цяла ера мисля (и в двете бяхме в DRAGON)...освен ако не се лъжа...
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #38 -: Юни 26, 2013, 23:39:56 »

Диването е Лазар Smiley .... ама вече не помня в кои светове и в кои съюзи съм го засичал:)
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
naTpuk
Лейтенант
***

Karma: +88/-179
Неактивен Неактивен

Публикации: 168


Профил
« Отговор #39 -: Юни 27, 2013, 00:35:43 »

Диването е Лазар Smiley .... ама вече не помня в кои светове и в кои съюзи съм го засичал:)
свят 3 Smiley съюз не помня Smiley
Активен

Oton
Community Manager
   
Re:до администраторите
« Отговор #1 -: Днес в 16:52:21 »
   
Не, защото бъгът е по наша вина.
Ако Вашият съюз беше използвал въпросния бъг, щяхте ли да искате да ви накажем?
Важното в случая е, че открихме нередност, която отстранихме навреме.
anima
Редник
*

Karma: +13/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« Отговор #40 -: Юни 27, 2013, 01:34:33 »

Приятели...няма да ме бъде в тази игра повече....писна ми... сега докладвах следното в проблеми... не им искам отговора.... нищото им не искам....жалко за всичко хубаво тук...."...Как така решихте,че с RecycleBin ползваме един и същ IP  адрес и ползваме един и същ компютър като ТОВА НЕ Е ВЯРНО!... или карате на принципа АЗ ДА КАЖА,ЧЕ СЕСТРА ТИ Е КУРВА ПЪК ТИ ХОДИ ДОКАЗВАЙ,ЧЕ НЯМАШ СЕСРА!:-))))... смешни ставате!:-)))... то ако ви оставя и едно и също легло ще кажете че ползваме!:-)))    само за четката ми за зъби нищо не споминавайте,че на нея много държа!:-))))....а и да не забравя МАЙНАТА ТИ КРУМЕ!... НА ТЕБ И НА ЦЕЛИЯ ИКИП НА ИО!:-))).... е така някакси се чувствам дълеч по добре изразен!:-)))....
Активен
Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!