Imperia Online България  
Април 24, 2024, 23:05:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво ноправихте с хубавата игра господа и госпожи АДМИНИСРАТОРИ И МОДЕРАТОРИ???  (Прочетена 6486 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
anima
Редник
*

Karma: +13/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« Отговор #15 -: Юни 23, 2013, 07:24:00 »

:-))))))НЕ!Идеята ми да играем е ужасно тъпа!:-))))... точно толкова тъпа и идеята ми аз самия да заиграя от някъде тази ера!:-)))) Със скромните си 7500 точки съм 15 - сти в класацията!!!!:-))))).... не съм провел една свясна битка с породията армия,която съм сътворил,но....имам 18(ОСЕМНАДЕСЕТ) МЕДАЛА!!!!:-)))))) Отново администраторите и модераторите получават искрените ми " поздравления"БРАВО!!!ПОХВАЛНО!!!Това със сигурност не е ИО...а някаква пародия в която няма да участвам повече!!! ...да не би с медалите отчитате броя на атаките на: играчите???:-))))... защо ли се сещам за един играч ...за ОКСИЖЕН... ако играеше сега сигурно името му щеше да стои извън монитора след медалите!:-)))))...Защо не вземете да прекръстите игрота от Империя ОН лайн но Империя ОФ лайн???!!!:-))))... или за по лесно и точно СМЕХОРИЯ.... да зная хората какво играят все пак!:-)))))
Активен
MC_MISHO
свят 3
Капитан
****

Karma: +127/-112
Неактивен Неактивен

Публикации: 406


El Diablo


Профил
« Отговор #16 -: Юни 23, 2013, 10:30:52 »

Кокосчо незнам не съм се чувал с Цифрата скоро Sad Ти в Пловдив ли си си през лятото, та ако идвам да ти звънна (макар че с това натоварено лято не се знае кога ще е  *freak* *freak* ) Wink
Анима може да организираме някоя сбирка на старците (динозаври) от играта  *freak**beer*
Активен

realm 3
anima
Редник
*

Karma: +13/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« Отговор #17 -: Юни 23, 2013, 13:06:02 »

:-))) навит съм за сбилката!!!!
Активен
6i6arkata
Лейтенант
***

Karma: +117/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 123



Профил
« Отговор #18 -: Юни 23, 2013, 18:09:57 »

Мишо, това лято ще съм в София, само за някой и друг уикенд ще съм в Пловдив, така че звънкай ако имаш път към столицата. Ще кажем и на анима, и на още стари познати, за да заформим една сбирка  *beer*
Активен
ghim-333
Лейтенант
***

Karma: +117/-53
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


Профил
« Отговор #19 -: Юни 24, 2013, 01:41:18 »

за кой Цифра става въпрос?  
P.S. Анима,  поздрави от един бивш Балкан-ец Wink
« Последна редакция: Юни 24, 2013, 11:25:27 от ghim-333 » Активен
anima
Редник
*

Karma: +13/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« Отговор #20 -: Юни 24, 2013, 07:18:58 »

:-))))АВЕ ИНПЕРАТОРЕ!:-)
Активен
anima
Редник
*

Karma: +13/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« Отговор #21 -: Юни 25, 2013, 00:32:12 »

:-) аз наистина не мога да изразя радостта си,че след толкова години си спомняме един за друг!:-)....наистина съм приятно изненадан!:-)... благодаря ви,че ви има момчета и момичета!:-)... Наистина нусталгията по онова време се засилва,но и усмивката не слиза от лицето ми!:-)Ех...какви битки и безсънни нощи бяха!:-)...Радвам се,че независимо от страстите в играта сме запазили прекрасни спомени един за друг!:-)
Активен
teddykazandjiev
Гост
« Отговор #22 -: Юни 25, 2013, 17:10:43 »

И аз от доста време играя-наистина много тъпи нововъведения се появиха.Не забравяйте-приятелствата,които се градят в тая игра може да са началото на приятелство и в реалния живот-ползвайте играта за това.Всичко стана така че прекрасната игра империя онлайн се превърна в нищо.Всичко се промени само и само да има нови поводи,за купуване на диаманти и да им е добре на хората от високите етажи.Наистина анима-съгласен съм,за кого са добри премените???Очевидно за тези,които контролират играта и които получават пари за диаманти.Вече не останаха стари и кадърни играчи почти-повечето вече са надменни играещи са с хиляди диаманти и пак справящи се трудно-тоест некадърни.лошото е,че сега къдърните са изгонени наистина,а са насърчавани лудите богаташчета,които купуват диаманти за 400 лв та и повече.
Активен
anima
Редник
*

Karma: +13/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« Отговор #23 -: Юни 25, 2013, 18:36:46 »

:-)...рано или късно,даноо да греша,но...имам чувсвото,че накрая в  ИО ще останат да си иглаят само екипът на ИО!:-))))).... абе нямам думи!... безобразията на екипа на ИО край нямат!.... бяхме десетки хиляди в играта...сеге в три на класиката с 8000 нетни съм 15 в класирането!:-))))))....аз по голяма подигравка с екипа на ИО не мога да си направя!:-))))...а и имам 19 медала а съм провел една единствена битка като хората!:-))))).... от тези дето да ме е срам да публикувам!:-))))... само ще спомена,че влизам на 39 морал,което не е атака като за хвалене!:-))))))
Активен
teddykazandjiev
Гост
« Отговор #24 -: Юни 25, 2013, 20:10:37 »

Е чак само екипа-но определено хората намаляха.Като виждаш-биеш се играеш кадърно и някъв смешник дето не знае как да си назначи наглеждач и да излезе от съюз,обаче играе с диаманти и те бие и се обезверяваш-а и се мислят за много яки.Лидер на съюз-1 в класирането отидох там-и какво заварвам-той потъпква всеки по-добър от него-нямам думи-не останаха свестни вече-щом има такива дето да купуват диаманти те са по-важни от добрите играчи дето знаят какво е добър колектив и добри приятели-бих една ера,без 1 купен диамант.заедно с моите приятели-както ти сега се срещаш със своите другари и противници.И като бихме единия ни враг,който играеше с диаманти-как може идиоти-кви сте вие,че ше ни биете.Псувни и обиди-другия,който го знаех,че е добър ми каза-браво-евала.Даде ми скайпа си и доста често си пишем-но свестен,а не някъв дето да играе с хилялиди диаманти-не говоря за смс,щото тогава имаше,ами онея скъпите пакети-някои ненормалници и заеми взимаха само и само да имат диаманти.Потъпкаха се достойнаствата на играта-всичко стана само диаманти
Активен
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #25 -: Юни 25, 2013, 20:24:45 »

Братле, тук се говори за старата класика и нищо общо с версия 5. Там диаманти се използват по 2 на ден а не като В.5 по 200 и повече. Няма наглеждачи и такива екстри. Жалко, че класиката е вече на доизживяване.
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #26 -: Юни 25, 2013, 20:34:51 »

Kласиката е на доизживяване, но версия 4 е все още доста активна, а тя все пак си е истинско ИО, с малко удобства Smiley  Едно стъпало разлика от баш класиките и различни етажи с 5-тата
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
penci75
Сержант
**

Karma: +47/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 79


Профил
« Отговор #27 -: Юни 25, 2013, 21:00:44 »

И в.4 е на доизживяване Grin Някои разбирач или админ да ме светне как става това:  [13.6.2013 г. 21:56:40] pecata: GEZGINBORS
 
Точки : 786737    http://www18.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/13/2013_6_16/13132609_13133393_5391175   -16.06 после 2 дни мод и сега:GEZGINBORS
Точки : 982418  Grin
Активен
LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #28 -: Юни 25, 2013, 21:03:11 »

версия 4 е невъзможна без отборна игра а това че класиката е на доизживяване говори много зле и за двете страни, явно й трябват малко анимета за по-голям интерес Grin
Активен

anima
Редник
*

Karma: +13/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« Отговор #29 -: Юни 25, 2013, 22:48:59 »

" АНИМЕТА"Huh?!!!....   що за отношение?!... що за простотия?!... крайно неочаквано за мен просташко изявление!!! Казвам се Пламен и  никнейма в играта ми е АНИМА!!!...нямам никакво намерение да търпя подобно отношение,при това незаслужено!...нека съм последния динозавър играл класиката... и какво от това?Интереса към класиката е силно намалял...и играят шепа хора в момента, а защо е така... старите играчи знаят!!! Извинете ме всички,че дръзнах да пиша във форума ... няма вече!!!
Активен
Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!