Imperia Online България  
Април 19, 2024, 13:05:45 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво би спечелил екипа на империя онлайн от свят в който се играе без диаманти  (Прочетена 3890 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
GLADIATOR1
Лейтенант
***

Karma: +97/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 211



Профил
« Отговор #15 -: Юли 29, 2013, 19:43:35 »

Помните ли колко бе 1СМС в началото ?  Wink

1.20лв СМС= 25 кредита. Тогава се казваха кредити. Но пък нямаше и кой знае за какво да се харчат.

освен за 6-10 часов доход и да искаш няма за какво друго да харчиш...
Активен
teddykazandjiev
Гост
« Отговор #16 -: Юли 29, 2013, 20:40:28 »

В класиките пак има диаманти-говоря за версии 5 или просто да дадат линк от админите за някоя нова класика.А и какво има за разбиране-и ина и другите сме си написали идеите и сме изложили защо искаме да е така,въобще не искаме по-платени версии-напротив,свят без диаманти-това е идеята,която от 5-6 години и мои приятели поне я предлагат-още от първите ери във версия 1,все се предлага-по 1 диамант на ден,осъществи се,и да има една ера без платени диаманти,и всички да са с по 1 диамант на ден.
Активен
Vuzmutena
Emo Milanov
Сержант
**

Karma: +12/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 83



Профил
« Отговор #17 -: Юли 29, 2013, 21:22:28 »

Класики, версиа 5, версиа 6, версиа 10 се тая. Отдавна се говори за свят без диаманти, но никаде не е  посочена версиата. Аз например съм свикнал да играя във версия 5 , опитах в класиките но ми е напълно различно и не ми е кеф. Все едно сега да взема да си сменя мп3 плеяра с некой грамофон.
Идеята е ако може да се направи свят без диаманти във всяка една  версиа. Така всички ще са доволни.  Не е нещо невъзможно стига да има желание от "ненаситните"  ( така наричам галено Админите -нищо лично). Идеи има много, има доста опитни играчи които  съм сигурен че разбират доста повече играта от самите им създатели. Струва ми се че повече ще спечелят отколкото ще загубят. Даже аз лично съм съгласен ако трбва да се плати някоя символична такса за регистрация. Да речем отново някой смс за  6 лв. за регистрация. За да спечелят от тази такса може да направят света да речем блиц (скорост 4) или мегаблиц (скорост 10) Като тази такса да се плаща при рестарт на ерата дори за да участваш. Като цяло идеи има много...

П.С. пиша в мъжки род защото пиша от акаунта на жена ми, че някои хора ми блокираха моя акаунт за да си избият комплекса като покажат малко власт
Активен

Победата във войната е просто по-малка загуба от тази на противника.
teddykazandjiev
Гост
« Отговор #18 -: Юли 30, 2013, 00:11:29 »

Да-и аз съм съгласен да платя 2лв за регване и да се играе без диаманти-всички са доволни.
Активен
bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #19 -: Юли 30, 2013, 01:00:04 »

В класиките пак има диаманти-говоря за версии 5 или просто да дадат линк от админите за някоя нова класика.А и какво има за разбиране-и ина и другите сме си написали идеите и сме изложили защо искаме да е така,въобще не искаме по-платени версии-напротив,свят без диаманти-това е идеята,която от 5-6 години и мои приятели поне я предлагат-още от първите ери във версия 1,все се предлага-по 1 диамант на ден,осъществи се,и да има една ера без платени диаманти,и всички да са с по 1 диамант на ден.
Нова класика...е те такова нещо нема...класиките са от свят1 до 4 мисля. Спецовете да ме допълнят..., аз като ми се доиграе съм в св.2. Линкове може да намерите в http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?board=8.0. Само да ви предупредя...тук няма кудкудякане, анимациии но може да намерите доста от старите играчи чакащи прясна мръвка ... Ще харчите само за доход...топ20-2диаманта за 6 часов останалите 10 за 10 часов. Заредите ли веднъж диаманти сте доживотно премиум...Така че, ако ставате за нещо няма да харчите повече от 60 диаманта на месец...
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
ina_yt
Редник
*

Karma: +4/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 1



Профил
« Отговор #20 -: Юли 30, 2013, 12:33:38 »

Да-и аз съм съгласен да платя 2лв за регване и да се играе без диаманти-всички са доволни.

Точно това имам пердвид. Свят в който не се закупуват никакви диаманти - т.е там всички са равностойни и всички са си платили да играят такъв свят. Да с минимална такса, иначе някои биха се отказали да играят още преди да са влезли. Но таксата ще направи несериозните хора - по-сериозни защото са платили за товада играят в този свят... колко ли интересен би бил един такъв свят. Вътре би имало десетки хиляди потребители, от които всеки ще е платил пре достатъчно че да има за всички разходи по този свят... Представете си за да си изтеглите 10 часовия доход да трябва да събирате диаманти 10 дни... за да пуснете мод - също 10 дни... за да ползвате диаманти да е нужно време да се съберат... това е като живота... за да имаш пари за харчене трябва да си събираш предварително и да спестяваш... не да живееш на кредит.
« Последна редакция: Юли 30, 2013, 17:07:52 от ina_yt » Активен

С политици и невротици не разговарям!
teddykazandjiev
Гост
« Отговор #21 -: Юли 30, 2013, 13:40:11 »

Точно-съветника ти дава диамантите-при всички така и след това започваш с по 1 на ден и си преценяваш кога ще ти трябва 10 часовия най-много.
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!