Imperia Online България  
Април 26, 2024, 22:12:36 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Премиум?  (Прочетена 7556 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
arebre
Редник
*

Karma: +12/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 39


Профил
« Отговор #30 -: Юни 10, 2013, 00:17:49 »

Е, по време на награждаването специално питахме за официалната статистика за изхарчени диаманти. Отговорът беше, че България е на 7-8 място  Grin. Така че ти говориш глупости.
И да питам, между другото, ти колко атаки имаше. Нищо лично, разбира се, просто се чудя защо държиш сметка за неща, които май не са ти ясни *pardon*. Ако някой може да държи да сметка на останалите от отбора миналата година, то това е Динков... и аз разбира се  Grin
Колега от де да имам аз атаки,то иска време за тях а аз c моята игра на ден по 4ас или два ............ Embarrassed
Активен
dayoff
Редник
*

Karma: +12/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #31 -: Юни 10, 2013, 00:50:34 »

Колега arebre,
с румънци не съм се бил по време на миналото световно. Военните ми точки са от бразилците основно. Не помня колко бяха но стигнах до три звезди. Атаки проведох към стотина. армията ми висеше по гори и колонии предимно. Останалите ми атаки са вътрешни. Живеех на гърба на отбора. Спях по цяла нощ и чаках да върнат някоя армия сутринта. Никакви заслуги нямам за спечелването на титлата. Все пак аз бях резервен играч!  Grin  Гледах два акаунта от зор заман и много рядко се логвах в тях. За цяло световно две засечки направих само на гледаните акунти в колониите им. Правилно са ти казали за мен  Grin Нощем спях в колониите на отбора. Денем висях в мои. На това му казват паразитна тактика... седиш си ... паразитираш.. и чакаш на Динков да ти изкара медала  Grin

Извода е че Динков е като Бербатов! ... просто трябва да запазиш спокойствие и да му подаваш топката!!!!! Grin Grin Grin Grin Grin Grin

Колкото до това кой колко диаманти е похарчил на световното - явно не са ти обяснили твоите хора качествено!
Активен
arebre
Редник
*

Karma: +12/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 39


Профил
« Отговор #32 -: Юни 10, 2013, 00:59:04 »

Колега arebre,
с румънци не съм се бил по време на миналото световно. Военните ми точки са от бразилците основно. Не помня колко бяха но стигнах до три звезди. Атаки проведох към стотина. армията ми висеше по гори и колонии предимно. Останалите ми атаки са вътрешни. Живеех на гърба на отбора. Спях по цяла нощ и чаках да върнат някоя армия сутринта. Никакви заслуги нямам за спечелването на титлата. Все пак аз бях резервен играч!  Grin  Гледах два акаунта от зор заман и много рядко се логвах в тях. За цяло световно две засечки направих само на гледаните акунти в колониите им. Правилно са ти казали за мен  Grin Нощем спях в колониите на отбора. Денем висях в мои. На това му казват паразитна тактика... седиш си ... паразитираш.. и чакаш на Динков да ти изкара медала  Grin

Извода е че Динков е като Бербатов! ... просто трябва да запазиш спокойствие и да му подаваш топката!!!!! Grin Grin Grin Grin Grin Grin

Колкото до това кой колко диаманти е похарчил на световното - явно не са ти обяснили твоите хора качествено!
А бе не е хубаво те така да се прави ама .....Поне си доблестен  не крие6 ,кофти е 4e активно играе6тите в отбора да са малко  ама как да е .... аре наздраве *beer* *beer* *beer*
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #33 -: Юни 10, 2013, 00:59:51 »

Колега arebre,
с румънци не съм се бил по време на миналото световно. Военните ми точки са от бразилците основно. Не помня колко бяха но стигнах до три звезди. Атаки проведох към стотина. армията ми висеше по гори и колонии предимно. Останалите ми атаки са вътрешни. Живеех на гърба на отбора. Спях по цяла нощ и чаках да върнат някоя армия сутринта. Никакви заслуги нямам за спечелването на титлата. Все пак аз бях резервен играч!  Grin  Гледах два акаунта от зор заман и много рядко се логвах в тях. За цяло световно две засечки направих само на гледаните акунти в колониите им. Правилно са ти казали за мен  Grin Нощем спях в колониите на отбора. Денем висях в мои. На това му казват паразитна тактика... седиш си ... паразитираш.. и чакаш на Динков да ти изкара медала  Grin

Извода е че Динков е като Бербатов! ... просто трябва да запазиш спокойствие и да му подаваш топката!!!!! Grin Grin Grin Grin Grin Grin

Колкото до това кой колко диаманти е похарчил на световното - явно не са ти обяснили твоите хора качествено!
Това за Динков беше яко  Grin ...
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
inf3c7ed
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #34 -: Юни 22, 2013, 10:55:15 »

Приятелю шанс винаги има Smiley И при теб най-големия е да вземеш да се откажеш веднага oт участие във квалификациите Grin

  ne blagodarq ne mislq da se otkazvam ospqh do sa da ne propusna i si4kite se za6titih . seki ima shans
Активен
Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!