Imperia Online България  
Април 19, 2024, 13:59:59 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Премиум?  (Прочетена 7544 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
PandaTeddyBear
Гост
« Отговор #15 -: Юни 09, 2013, 10:43:14 »

house83 oт началото на квафиликациите хората отидоха на първо място с заем който им даде 200 точки. ама не се задържаха за дълго там. от 800 място не е трудно да се направи на 300, защото на топ 800 хората имат много малко точки.
от топ 200 става трудно. мой приятел от място 256 стигна до място 91 с голям заем. Мисля че е възможно. И ако на това наричаш спам  Smiley то означава че всички са спамили

didoqwert не съм се озлобил просто казвам. 3 причини.
( 1 ) Или си теглил Голям заем и си изразходил цялото злато.
( 2 ) Излъга ме вчера че си на 15 място а беше на 20, което няма оправдание, постнах точно след теб.
( 3 ) Пак си излъгал и ползваш диаманти ( доста хора лъжат че не са диамантени за да се фукат Smiley )

Вие в началото на ерата не помните ли че бях на първо - второ място и водих всички с 200-300 точки , въпреки че играя тук само от 2 месеца? Точно преди/ малко след  атаката на io_stealth или както се казваше там.

Проблема беше, че не можах да се задържа на първо място защото :
: дойдоха диамантените, естествено
: след края на атаката с 1000 копия, нета спря за 6 часа, за което съм бесен много.
: след това не играх много сериозно в квалифициите Wink

Ама няма никакво значение. тук сме все пак за забавление.
Ако си на 20 място, а аз съм на 200, това няма значение, защото никой от нас няма да влезе в отбора, дори да ме водиш с 800 места, ти си оставаш на 20, а те приемат на 1-15. все пак късмет  Smiley

Пък и това са само първите атаки. Аз играя тук за забавление, а не да надфукам друг и темподобни.
Ако не ми беше спрял нета за цели 6 часа, па на другия ден тока, после повреда с компютъра.
Лош късмет  *pardon*. Пък и вие сте админ все пак, и винаги можете да си изтеглите по 5 милиона диаманта безплатно, с админска команда.
« Последна редакция: Юни 09, 2013, 11:01:34 от PandaTeddyBear » Активен
didoqwert
Лейтенант
***

Karma: +10/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Профил
« Отговор #16 -: Юни 09, 2013, 11:57:16 »

Panda имаш извиненията ми Wink
Явно грешно съм разбрал "тонът" ти.

Относно точките ми , да на вторият ден изтеглих заем който обаче беше добре премислен преди това. Не беше с цел изкуствено вдигане на точки а с цел бързо пускане на 2ЦВ и по бързият растеж на населението там ( което както се вижда само след ден не само изплаща заемът ами и носи допълнителен ресурс).
Готин си и си прав , че сме тук да се забавляваме а и аз винаги съм го твърдял.
И също така си прав , че каквито и усилия да полагаме и каквито и жокери да вадим от ръкавите то в топ 15 не ами едва ли дори и в топ 40 ще влезем без диаманти. Моята идея е да играя така до 25-ти и ако видя , че съм близо до останалите и имам шанс то тогава да вкарам диаманти ( както се сещаш 25-е е щастливият payment day Smiley
За сега обаче продължавам така пък ще видим докъде ще го докарам.
Успех и до скоро!
Активен

"Never wrestle with a pig. You get dirty, and besides, the pig likes it"
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #17 -: Юни 09, 2013, 13:40:49 »

За квалификациите няма значение, колко пари ще дадеш за диаманти, защото титла не получаваш. Титлата се получава на световнтоо и там се наливат големите пари...
аз съм с премиум и 10 часов за друго няма да дам, сандъците - само безплатния каквото даде... аз играя квалификациите за да се забавлявам и с това разполагам... Като гледам как се развиват квалификациите тази година може да се класира човек и без диаманти, ако  знае какво, кога и как да прави Smiley
на световното трябват по 6к диаманти на акаунт за да е горе долу равнопоставен с останалите. 3к ги дават босовете, а ми останлите 3? всеки, който иска да се класира готов ли е да ги даде тези пари за диаманти? Това е големия въпрос.
Активен

gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #18 -: Юни 09, 2013, 14:44:16 »

......
на световното трябват по 6к диаманти на акаунт за да е горе долу равнопоставен с останалите. 3к ги дават босовете, а ми останлите 3? всеки, който иска да се класира готов ли е да ги даде тези пари за диаманти? Това е големия въпрос.

Гальо, твърдо не съм съгласен с теб. Принципно 6к е абсолютният минимум, който човек трябва да си приготви, за да не отстъпва реално на играчите в останалите отбори. Тези 6к диаманти са за премиум, 10 часов и ежедневно използване на пълния капацитет на сандъците. Но тези посочени 6к няма да покрият мигновените проучвания, сгради, обучения на войска.... да не говорим за специалните сандъци. Сам знаеш миналата година какво се случи, а като гледам как вървят квалификациите тази година (не само при Бразилците, а и в доста от останалите нации) много играчи са се подготвили предварително (финансово).
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #19 -: Юни 09, 2013, 15:35:27 »

3к ги дават босовете, а ми останлите 3? всеки, който иска да се класира готов ли е да ги даде тези пари за диаманти? Това е големия въпрос.

Съгласен съм с теб , и всеки трябва да се замисли над това. Ако не е готов да закупи минимум 3к диаманти , то да не се класира , за да не пречи на останалите. Всеки акаунт , който е без диаманти в отбора ще е в тежест на другите. 1-2 такива акаунта е допустимо - те да вземат диамантите от даренията , но ако са в повече, то какво ще правят ?
Активен

dayoff
Редник
*

Karma: +12/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #20 -: Юни 09, 2013, 15:36:43 »

Панда има и 4ти начин да се качиш в топ 20 без диаманти: да анексираш провинция с крепост 6 и 30к население.

Темата за ползване на диаманти е актуално да развием след 14тия ден на квалификациите. До тогава е безсмислено харченето на диаманти за сандъци с оглед ресурсите по вътрешните провинции. Същото важи за премиума и 10 часовия, които в началото също не носят кой знае какво предимство.

За мен заем по-голям от среден е разточителство да се тегли.

Квалификациите са цял месец и е важно как ще играе човек през цялото време - с каква тактика на развитие.  Пари се харчат лесно. Който знае кога и колко да харчи ще постигне оптимален резултат. За мен класиране в отбора за световното без харчене ан диаманти е нереално. Добрия играч обаче ще съумее да го направи с минимални средства  Grin

Пазете си парите за световното, че ще ви трябват там ако се класирате!  Grin
(и слушайте The_GOD И gargaran)
 Grin Grin Grin
Активен
ico78
Сержант
**

Karma: +2/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 56

hooked member


Профил
« Отговор #21 -: Юни 09, 2013, 15:44:48 »

Тъкмо нещата ще си дойдат на мястото Grin Имаш пари печелиш нямаш пари не печелиш.Понаучиха се да играят и все по-трудно ще е занапред без диаманти.Ние ще се пооткажем те ще загубят интеес като няма кой да ги лупка и така ...
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #22 -: Юни 09, 2013, 16:18:09 »

Съгласен съм с теб , и всеки трябва да се замисли над това. Ако не е готов да закупи минимум 3к диаманти , то да не се класира , за да не пречи на останалите. Всеки акаунт , който е без диаманти в отбора ще е в тежест на другите. 1-2 такива акаунта е допустимо - те да вземат диамантите от даренията , но ако са в повече, то какво ще правят ?
Док ..за какво правим тия квалификаций тогава .... да се пуснат света и до петия ден да направим класиране по вкараните диаманти ....15-те първи да печелят място в отбора и да отиват на световното Smiley ..... уменият и знанията се изтикаха на заден план ...че и по надалеч  ....
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #23 -: Юни 09, 2013, 16:49:31 »

Гальо, твърдо не съм съгласен с теб. Принципно 6к е абсолютният минимум, който човек трябва да си приготви, за да не отстъпва реално на играчите в останалите отбори. Тези 6к диаманти са за премиум, 10 часов и ежедневно използване на пълния капацитет на сандъците. Но тези посочени 6к няма да покрият мигновените проучвания, сгради, обучения на войска.... да не говорим за специалните сандъци. Сам знаеш миналата година какво се случи, а като гледам как вървят квалификациите тази година (не само при Бразилците, а и в доста от останалите нации) много играчи са се подготвили предварително (финансово).
зависи кой как играе. на мен удоволствието със всички сандъци, мигновено пускане на сгради и проучвания и т.н. ми коства 5800 диаманта. накрая, когато затваряхме реалма за правене на армия само взех от касата 400-500 диаманта (мисля, че толкова бяха, ако бъркам някой да ме поправи).Прав си, че ако някой иска да прави всичко с диаманти сметката не излиза, но като напълно възможен минимум за едно достойно представяне 6000 диаманта стигат. Аз мисля, че с тези диаманти, които имахме развихме с Иво добре добре акаунта.

Ти кога ще идваш на морето да пием по бира?
Активен

dayoff
Редник
*

Karma: +12/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #24 -: Юни 09, 2013, 16:52:03 »

..... уменият и знанията се изтикаха на заден план ...че и по надалеч  ....

Не съм съгласен с това. Уменията и знанията са от съществено значение. Миналото световно го доказа. Диамантите които се похарчиха там от бразилци и румънци бяха в пъти повече от тези, които похарчи българския отбор. Не е само до диаманти и класация по вкарани диаманти нищо не показва. Освен диаманти трябва да си и добър играч. Диамантите помагат на играча, а не го правят такъв  Grin

Съжалявам, че се потретвам вече : Трябва дас е класират за световното можещи играчи с добри финансови възможности, за да могат да отговорят на конкуренцията от другите отбори. Другите са добри и имат много ама много пари!  Grin Grin Grin

На миналото световно един румънски акаунт беше налял пари колкото за една Дачия! ... а за бразилеца, който стана първи по нетни на световното съм сигурен че търгува още с роби!  Grin Grin Grin ...

Ако не сте готови да се противопоставите на подобни играчи хич не си давайте зор!

По важното обаче е не темата за диамантите а готови ли сте да играете 24часа/ 7дни ... и така до края на световното. Опонентите ще са он през цялото време и изненади едва ли ще има. ... най- много някой да се разбие някъде... хванати армии и велики победи като на миналото световно няма да има...
Аз за себе си лично още не съм взел решение дали да играя за класиране  Grin



Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #25 -: Юни 09, 2013, 22:08:42 »

Не съм съгласен с това. Уменията и знанията са от съществено значение. Миналото световно го доказа. Диамантите които се похарчиха там от бразилци и румънци бяха в пъти повече от тези, които похарчи българския отбор. Не е само до диаманти и класация по вкарани диаманти нищо не показва. Освен диаманти трябва да си и добър играч. Диамантите помагат на играча, а не го правят такъв  Grin

Съжалявам, че се потретвам вече : Трябва дас е класират за световното можещи играчи с добри финансови възможности, за да могат да отговорят на конкуренцията от другите отбори. Другите са добри и имат много ама много пари!  Grin Grin Grin

На миналото световно един румънски акаунт беше налял пари колкото за една Дачия! ... а за бразилеца, който стана първи по нетни на световното съм сигурен че търгува още с роби!  Grin Grin Grin ...

Ако не сте готови да се противопоставите на подобни играчи хич не си давайте зор!

По важното обаче е не темата за диамантите а готови ли сте да играете 24часа/ 7дни ... и така до края на световното. Опонентите ще са он през цялото време и изненади едва ли ще има. ... най- много някой да се разбие някъде... хванати армии и велики победи като на миналото световно няма да има...
Аз за себе си лично още не съм взел решение дали да играя за класиране  Grin




Умения и знания ..... колко ли струват ....ако от 7 опита със сандъка изкараш 4 празни ...досега ,барабар един от тях е с диаманти Smiley  ..... това казвам, че вече и уменията не помагат ....както сам виждаш от предишните национали казват ,че за да компенсират даренията и бонусите които ползват другите ,те са ползвали по 6000 диаманта на акаунт  .... явно философията ни е сгрешена Smiley
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #26 -: Юни 09, 2013, 23:23:01 »

e не може ли да се анексират само втора трета четвърта и пета пворинция? Прочетох че само 4-те около 1 могат. или пак не съм разбрал.
общия брой на анексираните провинции трябва да бъде 3 и с първа, кяото те пуска стават общо 4, с които се играе. като анексираш провинция номер 4 ти отваря за брой провки от втори кръг, там можеш да анексираш и след това и от трети. всичко е въпрос на стратегия. ако се анексира от първи кръг се изостава затова не го и препоръчвам
Активен

dayoff
Редник
*

Karma: +12/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #27 -: Юни 09, 2013, 23:48:57 »

....както сам виждаш от предишните национали казват ,че за да компенсират даренията и бонусите които ползват другите ,те са ползвали по 6000 диаманта на акаунт  .... явно философията ни е сгрешена Smiley

Добре, че световното го спечелихме с реалм на 21-вия ден, че можеше и повече диаманти да заминат..  Grin

горе-долу 20 дни Х 202 диаманта (10часов и сандъци) и един месец премиум за 159 - това е минимума... и по- натам зависи колко ще ползваш за проучвания и мообилизиране на войски, колко ще дариш на хазната за подпомагане на съотборници и проучвания...

миналото световно имаше играч дарил мноооого диаманти за съюзни проучвания (prepanikamuk) ... не казвам че другите не са дарявали но тя дари в пъти повече и благодарение на това имахме конкурентен шпионаж на бразилците и румънците...
Активен
arebre
Редник
*

Karma: +12/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 39


Профил
« Отговор #28 -: Юни 10, 2013, 00:02:30 »

Не съм съгласен с това. Уменията и знанията са от съществено значение. Миналото световно го доказа. Диамантите които се похарчиха там от бразилци и румънци бяха в пъти повече от тези, които похарчи българския отбор. Не е само до диаманти и класация по вкарани диаманти нищо не показва. Освен диаманти трябва да си и добър играч. Диамантите помагат на играча, а не го правят такъв  Grin

Колега тва са пални глупости!Да ти отворя о4ите!
БГ отбора е похар4ил пове4е дяманти от бразилците или руманците ,ако не са пове4е 6те са колкото тях.
Тогава когато не6тата са изравнени дямантно тогава мойе6 да говори6 за знания умения и стратегии.
Просто ми е 4удно как всеки си пи6е празни приказки а никои не говори за реалноста!
Мейду другото колега ти колко атаки има6е направени с основните противници Бразилци ,Руманци,Турци и т.н?
Колко саузни битки организира и проведе?
колко акаунта наглйеда6е по време на световното?
Ни6то ли4но немам сре6ту теб не казвам 4е не си помогнал на отбора с дарения на ресурс ,армия или дяманти но все пак.... Имам инфо 4е армията ти през цялато световно е била само скрита из колониите ама тва е друга тема.Предните издания има6е доста драми и несгоди в отбора дано тая година са по малко но като гледам топ 20 ли4но аз се пла6а
Просто трябва да е ясно и да са подготвени колегите които 6те се класират на самото световно 4е трябва да имат много време свободно  и доста пове4е дяманти от колкото 6те им са нуйни за самите квалификации 6те се радвам ако сред класиралите се има добри игра4и играли скорост х10
Активен
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #29 -: Юни 10, 2013, 00:12:07 »

Колега тва са пални глупости!Да ти отворя о4ите!
БГ отбора е похар4ил пове4е дяманти от бразилците или руманците ,ако не са пове4е 6те са колкото тях.
Тогава когато не6тата са изравнени дямантно тогава мойе6 да говори6 за знания умения и стратегии.
Просто ми е 4удно как всеки си пи6е празни приказки а никои не говори за реалноста!
Мейду другото колега ти колко атаки има6е направени с основните противници Бразилци ,Руманци,Турци и т.н?
Колко саузни битки организира и проведе?
колко акаунта наглйеда6е по време на световното?
Ни6то ли4но немам сре6ту теб не казвам 4е не си помогнал на отбора с дарения на ресурс ,армия или дяманти но все пак.... Имам инфо 4е армията ти през цялато световно е била само скрита из колониите ама тва е друга тема.Предните издания има6е доста драми и несгоди в отбора дано тая година са по малко но като гледам топ 20 ли4но аз се пла6а
Просто трябва да е ясно и да са подготвени колегите които 6те се класират на самото световно 4е трябва да имат много време свободно  и доста пове4е дяманти от колкото 6те им са нуйни за самите квалификации 6те се радвам ако сред класиралите се има добри игра4и играли скорост х10

Е, по време на награждаването специално питахме за официалната статистика за изхарчени диаманти. Отговорът беше, че България е на 7-8 място  Grin. Така че ти говориш глупости.
И да питам, между другото, ти колко атаки имаше. Нищо лично, разбира се, просто се чудя защо държиш сметка за неща, които май не са ти ясни *pardon*. Ако някой може да държи да сметка на останалите от отбора миналата година, то това е Динков... и аз разбира се  Grin
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!