Imperia Online България  
Април 19, 2024, 21:02:49 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Възможно ли е?  (Прочетена 4819 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Nexia
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« -: Май 29, 2013, 12:45:48 »


          
1    Unstoppable   7   1 080 256     26 600   153
2    Birindelli         29      248 181       7 400      0
Възможно ли е ера започнала от преди 2 седмици съюз на първо място да е със 7 члена и на тези точки?!


            
1   
 
brigadir1   Unstoppable   350 991   17   19   
2   
 
gugutkata10   Unstoppable   269 485   84   18   
3   
 
bayilian007   Unstoppable   202 574   307   13   
4   
 
GGKingKongGG   Unstoppable   138 687   8   22   
5   
 
TheWolfIsBack   Unstoppable   60 975   224   25   
6   
 
Car_Stud   Unstoppable   56 066   0   23   
7   
 
Powala   ANARCHY   42 678   513   13   
8   
 
Frenskiqt   ANARCHY   38 905   683   46   

Възможно ли е да има такава огромна разлика в развитието на играчите?!
Изобщо възможно ли е за 14 дена да се постигне такова развитие,ако ще и с милион диаманти да се играе?!
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #1 -: Май 29, 2013, 20:53:52 »

да възможно е, ако се играе с много диаманти. при този случай няма невъзможни неща Smiley
Активен

Nexia
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #2 -: Май 29, 2013, 21:19:05 »

Дори с много диаманти не е възможно ,все пак играта си има граници на легално допустима скорост на развитие.А и се случиха някой аномалии в дадения съюз,но ако се впусна в подробности ще ми заключат темата за нарушаване на правилника на форума.И все пак нека някой админ (Хаус например) да ми отговорят на въпроса - възможно ли е и как?!
Активен
Emo-Milanov
Редник
*

Karma: +3/-25
Неактивен Неактивен

Публикации: 47


Профил
« Отговор #3 -: Май 29, 2013, 22:35:01 »

Дори с много диаманти не е възможно ,все пак играта си има граници на легално допустима скорост на развитие.А и се случиха някой аномалии в дадения съюз,но ако се впусна в подробности ще ми заключат темата за нарушаване на правилника на форума.И все пак нека някой админ (Хаус например) да ми отговорят на въпроса - възможно ли е и как?!
За 1 път  да съм съгласен с  The_God  (въпреки че в една друга тема  не съм бил съгласен с него понеже го знам как играе  с още 5 човека в акауната му).  В днешно време  който има  диаманти много всичко му е позволено, независимо  от граници, време за проучвания и какво ли не още  което би трябвало да не е така.  Така че реално погледнато дори 1 човек може да е на 1 място в негов съюз  и да притежава сам всички замъци  стига да плати на админите. 
Ще дам пример има един от мегата кадето беше блокиран за мулти акаунт за винаги  обаче тази ера пак са го пуснали понеже  е заредил диаманти за 5к евро.. е за какво говорим ...  така че нема смисъл  да питате  как е вазможно нещо. Всичко е възможно....
Активен

Обичан от малко ,мразен от много , но респектиран от всички
Nexia
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #4 -: Май 30, 2013, 07:08:48 »

Emo-Milanov за това говоря, че тук или играят много пари или големи връзки,и двете  отключват допълнителни опции на играта за скоростно развитие(скоротечен рак не е толкова скоростен), а да не споделям и мнението,че май в този съюз играят членове от екипа на ИО,абе ебана работа, ако питате мене, цъкам,разкъквам, лев не внасям,и колкото повече си затварям очите ,толкова ми е по-гот
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #5 -: Май 30, 2013, 07:39:02 »

За 1 път  да съм съгласен с  The_God  (въпреки че в една друга тема  не съм бил съгласен с него понеже го знам как играе  с още 5 човека в акауната му). 
Бихте ли упоменали света и ерата, както и кой е влизал. Поне едно от тези неща ще свърши работа, ако е възможно. Някак си не съм съгласен с това Ви твърдение, като познавам играта на въпросния играч.
Активен

luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #6 -: Май 30, 2013, 15:05:49 »

Защо се оплаквате??Да не е честно и да не би трябвало да е така , но я си представете ,че сте добър играч и при игра без диаманти нямате конкуренция...ще е тъпо нали?? А пък ако сте добър играч и си играете с малко диаманти и пак сте много добри пак след време става скучно . Когато обаче си добър играч и решиш без диаманти да си опозиция на този мега хипер фермерския съюз и не изпоолзваш диаманти или използваш и си 1 диамантен лорд на 10 . От към реалм е тъпо ,но е хубаво ,когато жалките диамантени лордове без опит в играта ти се перчат и цял свят не могат да ти хванат армията ,а ти си ги биеш по отделно хДхДхДхДхДхДхДхД. Относно новите и следователно не добри в играта - с диаманти или без пак си нов . Диамантите дават предимство ,а не опит .
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
Car_Stud
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #7 -: Май 30, 2013, 15:49:39 »

Здравейте.. начетох се на интересни мнения от ваша страна. Както може би виждате, но все пак ще подскажа - аз съм лидера на въпросния съюз. Относно спекулациите за уникално много диаманти, админски намеси и разни други неща ще започна от малко по-далече, а именно - слушах доста интересни неща за този свят, как бирите били непобедими, тормозели останалите играчи и още и още неща и решихме да видим какъв е този толкова разрушителен съюз и тези дори и в сънищата немислимо непобедими играчи. Регистрирахме се тук и леко опипвахме почвата, следяхме играта.. Относно другите спекулации за фермерството - пуснахме война при първия удобен случай и си я спечелихме. Ако този играч, който ми пише за огромната разлика.. явно не е толкова опитен за колкото се пише, защото явно той не е следял играта и после говори при свършен факт. Когато ги бихме във войната, тези хора масово пускаха модове, а най-силния ни играч, не беше по-силен от техните 3.. аз лично бях около 20-тата позиция равняваща се в техния съюз, но след като знаем какво правим, ние можехме да отразяваме всякакви атаки и не беше проблем за нас. Спечелихме си войната.. Този мод спря хората за 2 дена.. а за 2 дена доста неща се променят.. изведнъж хора от 50-та позиция се издихнаха на 23-26та. Тези хора се почувстваха спокойни и започнаха да играят по-отворено. Почувства се спокойствието. Ако тези хора бяха останали без мод - положението можеше да е много по-различно, защото преди това те бяха с космическите точки, които никой не можеше да стигне. След като ние ги приземихме, играта прие нормален облик.. но все пак истината е че диамантите ни се равняват на тези, които имат да речем втория съюз.. това, че са 30 човека и явно прекалено много са били спокойни и неразумни и може би неопитни, не ни прави нас виновни, че опитваме да правим минимални загуби от към икономика. От там именно идва и разликата. Аз например трябваше да започна игра след като ерата беше започнала, но не ми попречи това. Ако си толкова опитен за колкото смяташ, че са ти адекватни изказванията - сам щеше да си отговориш, ако беше следил играта. Другото изказване, че сме админи.. ето - ника ми не е с различен цвят от на повечето хора тук. Без диаманти също не е невъзможно да се играе добре.. Когато поиграете малко повече, най-вероятно след време ще се посмеете на темите си с неоснователни упреци, защото дори и сега да обясня и да дам примери.. на доста от вас ще ви се сторят невъзможни и странни. След време, ако сте прогресивно развиващи се в играта хора - ще видите истината. Дори не е нужно да висиш и по цял ден пред компютъра, а да си бъдете активно в реалния живот и случващото се в него.
Само да допълня.. в този свят не знам защо има играчи, които се оплакват, защото ние сме влязли тук, само за да спрем тиранията и създадената хегемония и както всички играчи са видяли и вероятно, ако видят темата ще потвърдят - ние не сме били агресори към никой друг играч, освен тези под името на съюза на бирите. Проявил съм разбиране към всеки, който ми е писал и съм му обяснявал всичко, но само ако тези хора се интересуват и питат.. другите просто злословят. Не ми пречи да изпиша тези неща по вече няколкократен перифразиран начин.. за мен е по-важно да разберете наистина какво се случва. Благодаря Smiley
Активен
Nexia
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #8 -: Май 30, 2013, 20:53:07 »

Car_Stud благодаря за отделеното време и изчерпателен отговор.Ще се опитам и аз в хронологичен ред да се изкажа.Без да скромнича имам уменията на играч,развивам се добре,от ери насам не съм дал кръвен данък в армия или ресурс на врага,умея да следя всички промени в ерата и най-важното за мен-АЗ НЕ ИГРАЯ С ДИАМАНТИ.Не съм против камъчетата,просто не мога да си го позволя,а преди години когато можех разбрах,че диамантите не играят,те помагат.Car_Stud не вярвам да си активен играч(извини ме ако греша) зад акаунта ти стои предполагам играч от съюза,формален акаунт,не реален.Относно развитието,играта е базирана на математически формули и уравнението време=развитие при вас е неравенство,демек за определено време може да се постигне максимално 100%,а развитието при вас е над математически възможни 100%.Това мога да го обясня по два начина:1.Или сте админи(не е нужно имената ви да са оцветени) или познавате играта от към нейните бъгове.Не съм единствения ,който знае поне 2-3 начина как може играч да се възползва от тези бъгове и да изманипулира играта,дори в друг свят наказаха съюза заради мен.Това е мое мнение и ако греша за вас и сте това което казвате ,перфекните играчи с радост бих се присъединил към вас,ако се съгласите де.Относно съюз номер две,не знам какъв тормоз са били в предната ера,но за мен в тази са пушечно месо.И последно играта и реалния живот,прав си Car_Stud ,че играта може да се съчетае сус служебния,семейния и личен живот,аз го правя,добър съм и си разцъквам с кеф ИО,а екипа на ИО да ме прощава,че от мен не взимат заплата,просто няма лев.Живи-здрави и честити празници(всеки ден е такъв за мен) Благодаря
Активен
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #9 -: Май 30, 2013, 22:22:14 »

Нексия ако са водили доста успешна война и си теглят 10 часовите това е абсолютно възможно .Военният доход е милиони (50-80 и повече може и по малко ) едни 10к военни по време на война са - 100 000 нетни .Е + 10 часовите на ден си е абсолютно възможно.Разбира се зависи от войната.
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #10 -: Май 30, 2013, 23:04:18 »

Кво се чудите толкова. В 140 свят на 2-рия ден имаше хора с по над 100к нето.
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
Car_Stud
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #11 -: Май 30, 2013, 23:52:28 »

Мислех, че няма да ми се налага да пиша, но е неизбежно.. Smiley Както всеки играч знае, дори и да е нов.. диамантите са помощно средство, което само това прави.. ако играча с диамантите е наистина умен и знае кога и как да ги използва.. нормално е да вземеш по-бързо преимущество. Същото е като играта без диаманти (преди бяха кредити, защото след това ще опиша, че бях обвинен, че не съм бил активен играч.. може би съм играл и повече от теб, но това е друга тема на разговор).. та играта без диаманти, ако знаеш кое проучване или как да си изградиш икономиката в даден момент, за да изпъкнеш пред друг играч и съответно да имаш повече точки, когато направиш тези действия - ти наистина ставаш с повече точки и се развиваш по-бързо.. Ако ти си фермер и знаеш какво правиш и се играеш само с военно настроени играчи.. мислиш ли че няма да ги изпревариш чувствително с точките след време.. Когато добавим диамантите - всичко е същото, само че са добавени и тези диаманти.. знаеш какво да правиш и се развиваш. Да добавя, че бях пропуснал преди това.. ние си взехме първата война, след което последва втора война.. развитието им двойно се забави, като изключим и атаките по тях, които допълнително намалят щастието, добива, прираста и като цяло развитието ти.. Както един играч в конкретния свят ми беше казал, че в момента играчите от този съюз не били нищо особено.. както и ти го каза, аз му отговорих така - ако ние не бяхме влязли, не бяхме спряли развитието на тези играчи, не ги бяхме побеждавали и разграбвали толкова пъти, едва ли щеше да се намира на 7-8 място на играч по нетните им точки в съюза и той самия щеше да е тормозен и нямаше да му е толкова лесно и съответно щеше да има още минимум толкова играчи от този съюз на неговите нетни точки и да не му е никак комфортно да играе.. така че много неща се промениха и то незабелязани за много голяма част от играчите.. може би са разбрали само тези, които са ми писали.. и съответно аз не съм им отказал отговор. Това за математическите формули.. се припокрива от отговора, че ако наистина знаеш какво да качваш в точния момент - е напълно възможно да постигнеш този резултат. Дори и с максимални показатели на сгради и проучвания, винаги се губи процент от добива.. не може да имаш 100% икономическа полза и 0% загуба, така че ако бяхме админи и имахме права да правим всичко.. доста рано това би отегчило някой и той да спре да играе. По принцип аз играя без диаманти и защото така изпитвам повече и по-голяма тръпка, но след като този враг беше толкова непобедим, не можех да не си позволя да взема някаква част диаманти.. А и виж след коментара ти, хората са ти написали още неща, които е хубаво да прочетеш.. ние не правим чак толкова невъзможни неща, така че не се напрягай толкова за да осмислиш нещо, което всъщност не е толкова сложно Smiley Извинявам се за поредния такъв коментар, но няма как.. Благодаря за разбирането Smiley
Активен
Nexia
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #12 -: Май 31, 2013, 07:14:00 »

Нексия ако са водили доста успешна война и си теглят 10 часовите това е абсолютно възможно .Военният доход е милиони (50-80 и повече може и по малко ) едни 10к военни по време на война са - 100 000 нетни .Е + 10 часовите на ден си е абсолютно възможно.Разбира се зависи от войната.

Луци,много съм вещ в играта,следя всичко, двете им войни завършиха по следния начин:1-та трая няколко часа и мисля 54-0 военни точки,а 2-та изкара цялата с резултата 101-0 ,за военен доход ли говореше?!
Активен
Nexia
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #13 -: Май 31, 2013, 07:25:15 »

Car_Stud още при първата ви война със "страшилището" на БГ11 разбрах каква ви е мотивацията за игра.Аз нямаше да мога да ги зануля сам както вие сторихте,но пък ми е и по-изгодно да са ми в обхвата на точките да си ги тормозя цяла ера.Не играя с пари от как ти каза диамантите бяха кредити,явно вече парите дават такова голямо предимство,че умелия играч(аз) няма право да се реализира ако не си плаща.Това не ме притеснява,все още има правилото за разлика в нетните точки и аз съм си в свои води където аз съм акулата.Успешна игра,на по- късен етап имайте едно свободно место за мен,нека първо понаправя  статистика...
Активен
Bigmeech
Капитан
****

Karma: +16/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 328


Профил
« Отговор #14 -: Май 31, 2013, 12:41:31 »

Така е Нексия .. без диаманти не става.Просто колкото и да си "можещ" винаги ще си изоставащ и точките -съответно с икономиката и с армията. И си много по-лабилен от към атаките по теб.Да те ограбят и запалят на всякъде те връщат дни назад,а ти ако запалиш и ограбиш някой навсякъде хоп 10 часов,хоп куфарчета,хоп прираст от премиума и муха го ухапала.Просто в тази версия минимума за успешна игра ти е премиум(абсолютния минимум) вече да си малко по-добре 10часовите и 4 диамантено куфарче. Не можем да се сърдим - хората си гледат хляба не твоя кеф.
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!