Imperia Online България  
Април 24, 2024, 02:46:29 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: централизирани власти  (Прочетена 6127 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #45 -: Май 29, 2013, 20:31:18 »

Мигновено проучване - по-ранно пускане в употреба на проучване. Опцията е платена с диаманти и е валидна само за проучванията на по-малко от 24 оставащи часа*. Един час проучване изисква три диаманта.
* Това е базов лимит. Колокото по-високо е развитието, нетните точки и изхарченият брой диаманти за мигновено проучване, толкова по-висок става лимитът.


хриса виж този коментар още на първата страница на темата . МОЖЕ ДА СЕ УВЕЛИЧИ ВРЕМЕТО ЗА МИГНОВЕНО ПРОУЧВАНЕ АКО СИ ВЛОЖИЛ ДОСТАТЪЧНО ДИАМАНТИ В ИГРАТА ,ТОЕСТ ВЪПРОСЪТ ПАК ОПИРА ДО ДИАМАНТИ
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #46 -: Май 29, 2013, 20:31:51 »

Ако такива всезнайковци като теб играят на световното горко ни ...с диаманти всичко се постига ?
http://prntscr.com/179cg5  айде анексирай с диаманти последните две провинци.(9 и 10 не 18-19) не можеш ..и защо ...щото и 1млрд диаманти да имаш играта не ти даваааааааааааааааааааааааааааааааааааааа   така е направенааааааааааааааа 10000 млрд диаманти да имаш не можешшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшш Чатнаха ли разбирачите за какво говоря,трябва ВРЕМЕ ,ВРЕМЕ не ресурс ВРЕМЕ дори играча на 0(нула) точки да е имал 25 ниво Университет и Академия ВРЕМЕ не достигааааааааааааааааааааааа
ДА тегли през 20 мин 168 часови ковчежета време не може да ползва да пусне всички проучвания архитектура елит да анексира 19 провинции да пусне 4-5 колонизации да направи няколко чудеса и да вземе Замък.

Съжалявам явно споря с хора на половин ера тук ! *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
yes yes такива неща обичам да гледам   Grin

и аз си мислех, че се води разговор с хора, които имат някакви знания за играта, но уви съм се лъгал. за такива като вас мисля, че термина беше дървен философ.

The_Год и как моjе да каjеш че няма значение какъв е светът с каква скорост да неби да искаш да ми каj Grin Grin :Dеш че в свят със скорост по 2 и във блиц или свят по 10 както е световното за 28 дни ще постигнеш същите резултати ----- та то световното свършва за месец дето светът е по 10

може, защото не четете какво пиша.  аз не съм казал за колко време се прави макс цв и брой колонии в свят със скорост по 10. аз мога да го направя без напрежение за 7 дни, но с достатъчно диамантен ресурс е възможно и за 5 дни, поне по мои сметки. Сигурен съм, че господин armeeec1948, ако се случи това ще ме обяви измамник, но какво да се очаква от хора, които идея си нямат от играта или поне последното го показват с коментарите си...

п.п.: докторе нещата отиват към бан, когато станат нещата на лична основа, а не се води конструктивен диалог. затова няма да ти се сърдя когато ми сложиш поредния бан  Grin когато се прекрачат рамките на добрия тон  *freak*
Активен

armeeec1948
Редник
*

Karma: +2/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 41


Профил
« Отговор #47 -: Май 29, 2013, 20:35:59 »

Год ..за пореден път повтарям..играча стартира от 0 ..няма проучване няма цв няма нищо ..след 28 дни има всичко ама ти знам че и за 3 часа ако се напънеш и за 30 мин ще анексираш всички провинции,ще вземеш 9 замъка ще ги развиеш и ще спечелиш реалма на 100 % до като другите си пият кафето...Фала на такива можещи и знаещи играчи..шапка ти свалям !Мога само да попивам от безграничната ти мъдрост и необятната ти прозорливост в играта ..предлагам за теб ,специално като най-велик стратег да пуснат свят с времетраене 2 часа...1 час да превземеш замъците и 1 час да се кефиш как си взел реалма на 100% .
с Уважение един лаик  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #48 -: Май 29, 2013, 20:37:17 »

Из Речника:


Мигновено проучване

По-ранно пускане в употреба на проучване. Опцията е платена с диаманти и е валидна само за проучванията на по-малко от 24 оставащи часа*. Eдин час проучване изисква три диаманта. Опцията не е налична, когато империята е под вражеско нападение.

* Това е базов лимит. Колокото по-високо е развитието, нетните точки и изхарченият брой диаманти за мигновено проучване, толкова по-висок става лимитът.


http://www22.imperiaonline.org/imperia/game_v5_beta/game/help/?page=glossary&race=2&lang=bg&speed=1&term=428#term-428

С това смятам темата за изчерпана и всеки, който продължи нападките или спора в друга тема, ще бъде наказан според Правилата на форума.
Активен

Страници: 1 2 3 [4]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!