Imperia Online България  
Април 20, 2024, 03:47:48 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: централизирани власти  (Прочетена 6119 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #15 -: Май 29, 2013, 15:09:36 »

Пускаш си пакет от 1000 диаманта правиш си икономика после пак докато не стигнеш с диаманти едни 50к примерно . После почваш с по големи пакети и ето така става ( бонусът на пакетите ) . В момента 6400 диаманта имат хем двоен сандък с бонус хем 50% отгоре на бонуса . Е то като на 50к нетни теглиш 50-70 такива пакета и пускаш мигновени как няма да ги вдигнеш нетните?
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
armeeec1948
Редник
*

Karma: +2/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 41


Профил
« Отговор #16 -: Май 29, 2013, 15:45:11 »

И това за колко време ..пускаш правиш окономика или пускаш диаманти и хоп 25 ниво университет е готов време не се иска ..никой не спори че може да станеш на 100000млн нетни с диаманти но не веднагааааааааааааааааааааа не за 20 дена ! *ok*
Спорим само и единствено зза времето ...за 28 дена да си анексирал всички провинции да имаш няколко колонии и да вземеш замък !!!
Активен
xrisa_
Лейтенант
***

Karma: +6/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 172


Профил
« Отговор #17 -: Май 29, 2013, 15:49:06 »

тук говорим че за 28 дена практически е невъзмойно да проучиш 18 нива централизирана влас + 25 нива архитектура + 4 нива колонизиране като слойим бюрокрациите които има играча и медицината просто за 28 дена няма как да стане --ниама време , това не е свят по 10 като световното което се визира по горе това е свят сaс скорост по 2 и за 28 дена дори и през научна академия няма как да проучиш всички тези науки .................защото и научната академия да я дигнеш требва 1-во да проучиш 25 нива архитектура после 18 централки 20 бюрокрации 18 нива медицина ..сметайте няма как това да стане за 28 дена + колонизиране 4 нива  Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Активен
gri6ata
Trusted Member
*

Karma: +31/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 203


Профил
« Отговор #18 -: Май 29, 2013, 15:56:24 »

Момчета,дайте ми 1м диаманта и ще ви покажа как става номера  Grin Grin Grin Напълно реално и възможно е  Wink
Активен
xrisa_
Лейтенант
***

Karma: +6/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 172


Профил
« Отговор #19 -: Май 29, 2013, 15:59:24 »

айде глупости недей да пишеш -а сметни за 28 дена тя науки дето ти изброих архитектура 25 ниво медицина 20 централизирана власт 18 бюро 25 банкерство 14 търговия 11 и тогава пиши не 1 милион 100 милиона диаманти да имаш времето нестига за 28 дена да го постигнеш това във свят със скорост по 2 не блиц или световно а свят със скорост по 2 пак повтарям  *stop*
Активен
gri6ata
Trusted Member
*

Karma: +31/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 203


Профил
« Отговор #20 -: Май 29, 2013, 16:06:41 »

Така,архитектура не ти трябва за централите както и другите проучвания...След 11-то ниво цв при уни 25 цв 12 се прави за около 5 дена,махаме 24 часа за мигновено проучване както спомена Елито,стават 4 дена като го пуснеш проучването през Научната академия ти се съкращава с още 50% времето...т.е. ти излиза около 2 дена и малко за 1 ниво уни след 11-то да се прави......Отваряш всеки ден максимален брой сандъци,малко доза късмет да вземеш хубав ресурс (а то 90% ще ти даде много хубав ресурс) Отделно 10 часови и бонус ресурс от закупени сандъци и номера става.........вземете питайте въпросната личност приблизително колко диаманта е изхарчил и си го сметнете.......по груби сметки излиза напълно реално
Активен
xrisa_
Лейтенант
***

Karma: +6/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 172


Профил
« Отговор #21 -: Май 29, 2013, 16:12:11 »

смятах
 го много пъти нестава архитектура 25 има играча защото притеява чудо а за чудо се иска това ниво архитектура -тук нестава въпрос за ресурса а за това че за 28 дена немойе да ги проучи всички тя науки 18 нива ц.влас 25 ниво архитектура играча има и много високо ниво бюрокрация медицина сахто търговия и банкерство на макс -просто няма време приателио в свят по 2 е невъзмойно за тези дни да проучиш всички тя науки --рес мое да има но времето нестига
Активен
armeeec1948
Редник
*

Karma: +2/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 41


Профил
« Отговор #22 -: Май 29, 2013, 16:19:11 »

Говорим за играч тръгнал от нулатааааааааа 0 нула...ако някой ми каже дали е възможна да направи 10 млн за 3 дни с диаманит съм съгласен но не да почен от нула
Тая играче има няколко чудеса всички анексирани провинции няколко колонии и взе Централинят замък ...на 28 ден от старта на Ерата ...говорим аз време ...не за милиарди квантилиони диаманта...Време нямааааааааааааааааа колок е 10 часовият или какъвот и да е час на играч с 200 нетни (двеста) теглил взимал глупости на търкалета !
Играча почва от нула на 28 ден анексира всичко има няколко чудеса няколко колонии и взе  Централният замък ..и това е възможно!халал да ви е ерата свършила на 37 ден ,браво
Всичко *hihi* *hihi* *hihi* *hihi* е регулярно обаче !
Активен
gri6ata
Trusted Member
*

Karma: +31/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 203


Профил
« Отговор #23 -: Май 29, 2013, 16:21:54 »

Говорим за играч тръгнал от нулатааааааааа 0 нула...ако някой ми каже дали е възможна да направи 10 млн за 3 дни с диаманит съм съгласен но не да почен от нула
Тая играче има няколко чудеса всички анексирани провинции няколко колонии и взе Централинят замък ...на 28 ден от старта на Ерата ...говорим аз време ...не за милиарди квантилиони диаманта...Време нямааааааааааааааааа колок е 10 часовият или какъвот и да е час на играч с 200 нетни (двеста) теглил взимал глупости на търкалета !
Играча почва от нула на 28 ден анексира всичко има няколко чудеса няколко колонии и взе  Централният замък ..и това е възможно!халал да ви е ерата свършила на 37 ден ,браво
Всичко *hihi* *hihi* *hihi* *hihi* е регулярно обаче !

Само да ти издам една тайна че един играч може да притежава едно чудо само Smiley
Активен
xrisa_
Лейтенант
***

Karma: +6/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 172


Профил
« Отговор #24 -: Май 29, 2013, 16:27:31 »

да 1 чудо за което трябва 25-то ниво архитектура ,,,,,и да несе попетваме няма време за 28 дена да проучи всички тя науки ц.влас архитектура бюро медицина банкерство търговия и други--за нето неговорим нето мое да дигне много от армия като има рес и мобилизира с диаманти но науките немойе да ги проучи за 28 дена в свят по 2
Активен
armeeec1948
Редник
*

Karma: +2/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 41


Профил
« Отговор #25 -: Май 29, 2013, 17:29:32 »

http://prntscr.com/178ueh   

http://prntscr.com/178ui6

http://prntscr.com/178ujw

Гришка,грришенце ..ай да ти издам аз една тайна Може...е поне този играч може...всичко е нормално играе с диаманти а ?
Колкото и да Лъжат,да МАжат да се чудят как да покрият всеки в целият свят знае,че играча е менте ...само нашите админи за един смс са се продали !ЖАлко! *hahaha*
Активен
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #26 -: Май 29, 2013, 17:47:06 »

Възможно е . Така първо теглиш си диамантите и началото (нива на цв университет ала бала )  ти дава да си ги пускаш мигновено до 50к нетни . После след като си натиснал мигновеното около 1000 пъти ти дава не 1 а 3 дни да съкратиш ( тва може да стане за 1 ден цялата играчка) и после докато стигнеш 20тия ден можеш и на 20 дни да пускаш мигновено .Ако 1 ден максимум не мърда като изискване окей не може ,обаче то не е фиксирано . Можеш да го увеличиш чрез диаманти и като дадеш един пакет от 6400 диаманта само за мигновени то накрая ти дава да ги пуснеш мигновено всичките проучвания (останалото въпрос на ресурс ,което е ясно ,че е лесно)армеец сметни проучванията като започнеш от 25 уни и ферми и 4 цв и другите проучвания под 1 ден .Ако всяко под 1 ден го направи то е дал достатъчно диаманти за да си го пуска и на 10 дни ако иска .
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #27 -: Май 29, 2013, 17:53:14 »

Цел: Влизай в империята си поне веднъж дневно за 28 поредни дни.
Награда: 200 000                  20/28

Това е при мен в бг14 х2 и съм 110к нетни БЕЗ НИТО 1 КУПЕН ДИАМАНТ. Аз съм там номер 1 по военни а той без всичките битки ,които аз съм провел дори без диаманти би стигнал вече 200к БЕЗ ДИАМАНТИ. Я ми сметни 200к нето старт и 8 дни яко думкане на диаманти да видим не е ли възможно . А сега си представи ,че играе като мен ,но със диаманти и за тези 20 дни дали не е възможно да си 1м нетни? Възможно е !!!
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
armeeec1948
Редник
*

Karma: +2/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 41


Профил
« Отговор #28 -: Май 29, 2013, 17:59:46 »

Пич ..ако ще не 6400 а 6,4млн диамани да вземе мигновеният строеж не действа преди 24 часа,нали...кога е напаривл Университет Кога е направил Академия кога пуснал всички проучавния за елит  кога е пуснал няколко нива архитектура кога е пуснал колонизация за тия 28 дни...щото при мен имам право на 4 проучвания в опашка явно той 40 ..смяхахме дори в началото да има 25 ниво университет и Академия пак не му достигат 3-4 дена при мигновенни стореш на 24 часа остатък
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #29 -: Май 29, 2013, 19:15:26 »

хахахах наистина ме забавлявате... няма значение коя е скоростта на играта имаш ли диаманти всичко е възможно... или не можете да смятате или не искате да приемете истината. нямам излишни пари да ви покажа как става номера, но ви обещавам, че ударя ли тотото ще направя нечувани неща в играта.
само да ви разясня нещо за чудото, защото и там имате грешни впечатления. Няма значение за колко чудеса плащаш и вдигаш нива, като ако си първи на повече от едно чудо си избираш кое да владееш,т.е. няма как един играч да получава бонус от повече от едно чудо. Аз владеех две чудеса и за моя изгода си ги въртях, когато ми беше нужно да пускам сгради. свършеше ли ми работа едното чудо се прехвърлях на другото и така докато някой не реши да вземе едното чудо и аз се съсредоточих в задържането на това в което имах приоритет.
Има схема и начини на игра, при които всичко е възможно стига да имаш желание да се учиш ще постигнеш много повече от това за 28 дни да се развиеш икономически.
Има хора от вас, които се изказват доста грамотно и разбират играта. вслушвайте се в тях и ще научите нещо ново. дано такива играчи да играят на сегашното издание на световното, че като гледам май няма много желаещи да представят родината.
Активен

Страници: 1 [2] 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!