Imperia Online България  
Април 18, 2024, 21:03:04 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Eра 2 - класиране  (Прочетена 6358 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ariana_boy
Сержант
**

Karma: +3/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 56


Профил
« Отговор #15 -: Май 28, 2013, 17:24:39 »

ми главорез имаха шпионин,криза имаха и незнам кои още имаше нищо че късно разбрахме,на главорез даже беше командир и тва да говорите че заради шпиони сме взели 100% си е пълна излагация ако имахте армия щехте да си вземете замък,то имахте де ама без балисти съюзната армия е нищо.както и да е в всеки свят в всяка ера победителите винаги ги плюят че били нечестни,така говорехте и за криза миналата ера,сега за нас,следващата ера за други ,а в същност толко си можете всички:)аре лаите си там,ние взехме това за което доидохме
« Последна редакция: Май 28, 2013, 17:26:25 от ariana_boy » Активен
tgus
Лейтенант
***

Karma: +3/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 144


Профил
« Отговор #16 -: Май 28, 2013, 19:37:56 »

вземете тая ера и ви поздравявам !!!!!!! повече блаблабла и блялбял и некфи си простотии няма да същесвуват в тоя свят !! всички ви хаит заради нечестната игра толко бой над вас ще падне ! биите си мода от сега !
« Последна редакция: Май 28, 2013, 19:42:51 от tgus » Активен
kael
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 13


Профил
« Отговор #17 -: Май 28, 2013, 20:16:55 »

Луци толкова си зле, че няма въобще да се занимавам да ти отговарям... Ние вече показахме какво можем и това дали ще играем или няма да играем е без значение.
Активен
kael
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 13


Профил
« Отговор #18 -: Май 28, 2013, 20:23:16 »

tgus ако играехте толкова колкото пишехте нямаше да имате спиране просто....
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #19 -: Май 28, 2013, 21:51:56 »


P.S. Вземете тази ера GARIO При вас,че виждам голям мерак има момчето да вземе медал най-сетне  *hihi* *hihi* *hihi*
Всичко което съм поискал в тази игра съм го взел.Играл съм в толкова много светове и ери и съм печелил какви ли не класации,така че медалите изобщо не ме блазнят.И ако бях подлец и измамник,Юнион щяха да са със сребро тая ера.Спокойно можех да си взема северния замък призори и сега да ви се присмивам на големите армии и стратегии.И вземи си направи нови акаунти или поне ми прати някой друг,че тоя sami_123 отдавна се изтърка.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
hai
Редник
*

Karma: +0/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 28


Профил
« Отговор #20 -: Май 29, 2013, 02:16:44 »

Честита победа на блабла , ако има желаещи да играят срещу нас, да ни търсят в  международен свят на есен.
Активен
gri6ata
Trusted Member
*

Karma: +31/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 203


Профил
« Отговор #21 -: Май 29, 2013, 09:48:08 »

Всичко което съм поискал в тази игра съм го взел.Играл съм в толкова много светове и ери и съм печелил какви ли не класации,така че медалите изобщо не ме блазнят.И ако бях подлец и измамник,Юнион щяха да са със сребро тая ера.Спокойно можех да си взема северния замък призори и сега да ви се присмивам на големите армии и стратегии.И вземи си направи нови акаунти или поне ми прати някой друг,че тоя sami_123 отдавна се изтърка.
Коя от всичките юнионски касички беше ти?Признай си,тъй тъй няма да играя в 16-ката тая ера  Grin Grin Grin

P.S. И кой подяволите е sami_123?
Активен
ariana_boy
Сержант
**

Karma: +3/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 56


Профил
« Отговор #22 -: Май 29, 2013, 14:56:03 »

малко трудно унион щяха да вземат северния при положение че седяхме до края на ерата и имаше армия в всеки замък!!!!и ние отдавна сме заявили че няма да играем в този свят тази ера,все пак идва лято сега и не ни се занимава,ще се регнем есента в някои международен да си повоюваме,не да играем за реалм,че ни е писнало вече Cool
Активен
penata666
Редник
*

Karma: +2/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 20


Профил
« Отговор #23 -: Януари 22, 2014, 00:51:59 »

Щом Жорката 65 е бил лидер на съюза победител думи като честна и почтена игра са непонятни тва е като да видите рус негър със сини очи  Grin Grin Grin Grin Grin Grin  Доказан фермер и потребител на каруци диаманти вижте му нетните и ги съпоставете с военните тоя човек не е за тук а да си ферми във фейсбук    *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
« Последна редакция: Януари 22, 2014, 14:06:04 от penata666 » Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!