Imperia Online България  
Април 20, 2024, 04:22:30 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Eра 2 - класиране  (Прочетена 6361 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
hai
Редник
*

Karma: +0/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 28


Профил
« -: Май 26, 2013, 06:35:11 »




« Последна редакция: Май 26, 2013, 13:06:50 от hai » Активен
hai
Редник
*

Karma: +0/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 28


Профил
« Отговор #1 -: Май 26, 2013, 06:59:46 »

Топ 20 - Нетна Класация

Топ 20 - Военна Класация

Топ 20 - Съюзна Класация

Военна
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #2 -: Май 26, 2013, 10:33:17 »

Аз ще кажа: Браво!С диаманти или без,имаха смелоста да завладеят цялата карта много преди обявяване съревноманието за реалма и успяха да удържат всички замъци.Не вярвах че ще успеят,заради ограмните армии,които Главорез изкара накрая,както и заради уговорката няколко съюза да атакуват замъците.Просто нямаше начин да удържат всички замъци,но те успяха.Не зная как точно се развиха събитията,но явно тактиката на Главорез и компания се оказа неграмотна и ялова,а това е нещо което не се купува с диаманти.Затова още веднъж ще кажа:БРАВО на момичетата и момчетата които успяха да постигнат 100% влияние и да го удържат.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Inochko
Редник
*

Karma: +2/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 28


Профил
« Отговор #3 -: Май 26, 2013, 12:21:31 »

ви сера у диамантите нахални само вие да имате властелин слабаци !!




Защо   да сме слабаци  ?Ако 100% властелини са слабаци  хубаво  тогава  вие  какви ли трябва да сте   *hahaha*!!!!?
« Последна редакция: Май 26, 2013, 12:26:41 от Inochko » Активен
tgus
Лейтенант
***

Karma: +3/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 144


Профил
« Отговор #4 -: Май 26, 2013, 13:21:26 »

аз бях от главореза наппаво нз какво направихме много жертви паднаха и армията не влезна с много камикандзета Sad имахме още 9М армия но незнам защо клуто не се пробва до последно ...
« Последна редакция: Май 26, 2013, 13:25:05 от tgus » Активен
tgus
Лейтенант
***

Karma: +3/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 144


Профил
« Отговор #5 -: Май 26, 2013, 13:23:46 »

на нова ера може ли при вас :Д ?
Активен
Noelia_
Редник
*

Karma: +3/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« Отговор #6 -: Май 26, 2013, 15:49:36 »

Не  се пробва   клуто защото  хванахме че сте  отмодирали шпионина   ви и  го изгонихме  нямаше  вече как   да ни бие   и да ни  връща   армиите   и  да ни прави мизерии  Grin Embarrassed *hahaha*
Активен
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #7 -: Май 26, 2013, 16:05:54 »




Защо   да сме слабаци  ?Ако 100% властелини са слабаци  хубаво  тогава  вие  какви ли трябва да сте   *hahaha*!!!!?

Вие ревахте във форума как някой измамил с клонирани армии и сами доказахте ,че използвате шпиони в чужди съюзи . Силните нямат нужда от шпиони те ще бият така или иначе виж слабаците .....те имат нужда от шпиони . Слабите ползват шпиони и вие използвахте шпиони ....Вие стее.....Huh??

:–) аз спрях да играя в бг16 отдавна ,но явно шмекериите си остават вечни .Честито и следващата ера победете ЧЕСТНО играйте ЧЕСТНО и ще ви поздравя ,а до тогава....измамници !!! Кажете ми след като стана ясно на форума ,че използвате шпиони от една тема за клонирани войски как не ви е срам да се фукате Huh??Искам честна игра поне в 1 свят !!!
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
Inochko
Редник
*

Karma: +2/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 28


Профил
« Отговор #8 -: Май 26, 2013, 16:52:56 »

боли  те главата определено  .Тук  е зала на славата  не  ридаещи коментари  от малоумници като теб .Ай  придържай се към темата и  не ми спами  страницата като не ти изнася иди  си отвори тема  и там  ще поговорим
Активен
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #9 -: Май 26, 2013, 17:58:28 »

Какъв комплексар???Вие ги използвате то е ясно доказано е .Да не би да лъжа???Чисто и просто ви казвам честито за победата и следващия път го направете честно ,за да заслужите да поствате каквито и да е снимки в Зала на славата . Аз дори не играя вече там не сте ме победили да се оплаквам ...просто аз ако победя с измама няма да имам наглостта да се хваля колко съм добър с това и ми е чудно как вие го можете . Хайде честито и като не можете да отречете казаното от мен (затова и казвате ''комплексар'' ,а не да кажете например ,че греша и сте достойни за реалм ) да ви оставям да се кефите :–) Дано поне сте приели шпионите си в съюза ,че да има и за тях медал (се пак те ви спечелиха играта както във 9 от 10 светове става)
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
Inochko
Редник
*

Karma: +2/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 28


Профил
« Отговор #10 -: Май 26, 2013, 18:02:57 »

тъпанар   няма ли   да  ти   вземат правата   за да не може да спамиш  глупости !100% влиание  не се печели  със шпиони   бе глупако  и напротив   като не играеш не се мешай където  не ти е работа   попитай  другите съюзи колко шпиони имаха при нас и то дори командир  и тогава ми говори !
Активен
dontoni_ss
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


Профил
« Отговор #11 -: Май 28, 2013, 00:45:54 »

тъпанар   няма ли   да  ти   вземат правата   за да не може да спамиш  глупости !100% влиание  не се печели  със шпиони   бе глупако  и напротив   като не играеш не се мешай където  не ти е работа   попитай  другите съюзи колко шпиони имаха при нас и то дори командир  и тогава ми говори !
 


Маи истината боли  и започна да обиждаш, както и да е как да несе печели 100% влияние със шпиони бре нали знаете кои каква армия има и кога напада толкова сте смешни само че неможе и да бъде  *hihi* *hihi*
Активен
kael
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 13


Профил
« Отговор #12 -: Май 28, 2013, 00:54:04 »

Толкова много ни боли, че въобще не ни пука за вашето мнение..... нормално е след като бяхте размазани да ревете като девици.....
Поздравления за всички мои съотборници, заедно с които постигнахме този успех !!!!
Активен
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #13 -: Май 28, 2013, 15:31:11 »

Толкова много ни боли, че въобще не ни пука за вашето мнение..... нормално е след като бяхте размазани да ревете като девици.....
Поздравления за всички мои съотборници, заедно с които постигнахме този успех !!!!

 


Маи истината боли  и започна да обиждаш, както и да е как да несе печели 100% влияние със шпиони бре нали знаете кои каква армия има и кога напада толкова сте смешни само че неможе и да бъде  *hihi* *hihi*


ама то копнатият от донтони–сс коментар се отнася за мен и ви защитава ,че с шпиони не се печели играта .Но то и акъл трябва не само шпиони ........ Grin Grin Grin Излагация  *freak* *freak* *freak*
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
gri6ata
Trusted Member
*

Karma: +31/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 203


Профил
« Отговор #14 -: Май 28, 2013, 16:14:37 »

тъпанар   няма ли   да  ти   вземат правата   за да не може да спамиш  глупости !100% влиание  не се печели  със шпиони   бе глупако  и напротив   като не играеш не се мешай където  не ти е работа   попитай  другите съюзи колко шпиони имаха при нас и то дори командир  и тогава ми говори !
Иночко,вземи пии един валериян да се успокоиш......80% от ерата я взехте благодарение на шпиони в съюзите,факт......радвай че аз нямах внедрен шпионин при вас (особено ако беше генерал).......здраве да е....честита победа  *beer*
P.S. Вземете тази ера GARIO При вас,че виждам голям мерак има момчето да вземе медал най-сетне  *hihi* *hihi* *hihi*
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!