Imperia Online България  
Март 29, 2024, 15:05:38 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: поредният бъг в играта  (Прочетена 6516 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
night_ranger
Лейтенант
***

Karma: +22/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #30 -: Май 17, 2013, 15:48:46 »

Ваня, какво да ти кажа питах те две неща ти ми отговаряш научи ме как се прави, ни сме играчи тук не трябва ние да Ви учим, а трябва Вие да реагирате и оправяте проблемите.
Хиляда човека сте там екип а ние простите играчи знаем повече от вас.
Смешни ставате/
Активен
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #31 -: Май 17, 2013, 15:53:30 »

Ваня, какво да ти кажа питах те две неща ти ми отговаряш научи ме как се прави, ни сме играчи тук не трябва ние да Ви учим, а трябва Вие да реагирате и оправяте проблемите.
Хиляда човека сте там екип а ние простите играчи знаем повече от вас.
Смешни ставате/

Поправка - знаете в маменето и това не ви прави играчи а измамници . И кога за последно си виждал във форума 1000 администратори? Има модератори и много опитни играчи ( със зелено като елена) ,които помагат  и администраторите са Отон и Крум + вания (която е от по скоро предполагам) и те са със синичко . 3ма човека да решат проблем за 10 секунди с вълшебна пръчица без да кажете как се прави номера (че и заплашихте да го направите) Huh?? Чувате ли се ? Един вид ''мамят ни така че ги накажете ама не искаме да ви казваме как се мами точно ,защото искаме и ние да си мамим '' . Моля просто кажете как се прави оставете админката да си свърши работата (като ви отговаря през 5 минути става ли по бързо?Huh??) и ще получите компенсация ако реално сте били атакувани от тази армия или ако не то просто ще се махне проблема . Толкова ли е трудно без спорове без кавги просто казвате решава се и темата се заключва?
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
night_ranger
Лейтенант
***

Karma: +22/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #32 -: Май 17, 2013, 15:56:39 »

Поправка - знаете в маменето и това не ви прави играчи а измамници . И кога за последно си виждал във форума 1000 администратори? Има модератори и много опитни играчи ( със зелено като елена) ,които помагат  и администраторите са Отон и Крум + вания (която е от по скоро предполагам) и те са със синичко . 3ма човека да решат проблем за 10 секунди с вълшебна пръчица без да кажете как се прави номера (че и заплашихте да го направите) Huh?? Чувате ли се ? Един вид ''мамят ни така че ги накажете ама не искаме да ви казваме как се мами точно ,защото искаме и ние да си мамим '' . Моля просто кажете как се прави оставете админката да си свърши работата (като ви отговаря през 5 минути става ли по бързо?Huh??) и ще получите компенсация ако реално сте били атакувани от тази армия или ако не то просто ще се махне проблема . Толкова ли е трудно без спорове без кавги просто казвате решава се и темата се заключва?

луси отговаряш точно на аватара който си си сложила
като незнаеш за какво става въпрос погледни си аватара и замълчи по добре
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #33 -: Май 17, 2013, 16:06:23 »

Ваня, какво да ти кажа питах те две неща ти ми отговаряш научи ме как се прави, ни сме играчи тук не трябва ние да Ви учим, а трябва Вие да реагирате и оправяте проблемите.
Хиляда човека сте там екип а ние простите играчи знаем повече от вас.
Смешни ставате/

В случая Вие би трябвало да отговаряте на моите въпроси, а не аз на Вашите. Ние така или иначе ще разберем как става, просто ако бяхте казали, щеше да стане по-бързо.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #34 -: Май 17, 2013, 16:07:37 »

Като говорим за не много умни .....ЛуЦЦЦЦЦЦи  и това е МЪЖЖЖЖКООО име СЪКРАТЕНО от ЛУЦИФЕЕРР ( ПИШЕ ГО  ТОЧНО ПОД ЛУЦИ) за незнаещите в превод значи Светлоносец ,но това си е друга тема  относно тази - казваш да занулят армията им да ги накажат и това маха ли бъга??? Не го маха значи тези ,които използват шпиони искат мамещите да ги накажат (ДА ГИ НАКАЖАТ ,а не да махнат бъга ) и затова се оплаквате от тях ,но си мълчите за бъга ,което чисто и просто значи да си остане да си го знаете и в последствие да си го ползвате. Дали съм наясно с темата или не няма значение то е очевидно .Един честен играч ще знае за бъг ще го види в действие ще каже какъв е ще обесни как се прави  и ще го махнат този бъг и играчите ще са наказани и така няма да се повтори повече. Искате да сте честни? Ми кажете го така ще сме сигурни че хем вие няма да го ползвате хем те  и след като се оправи ще бъдат наказани . И честно да си кажа сега се чувствам като  Vania и се моля да  й плащат добре иначе просто не си струва... . Колкото и да споря и да ви казвам ,че най добре е да си кажете и да се спре вие не разбирате от дума и атакувате човека ,който ви казва истината .Така че за мен това е изгубена кауза и дано бъга се оправи аз си забранявам сам да казвам каквото и да било повече в темата ,защото дори и на най умният човек му е трудно да отговаря на глупави изказвания . Приятна игра  и дано станете играчи някой ден  и пожелавам на Вания да оправи бъга и да се спре тази пародия . Лек ден.
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
kael
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 13


Профил
« Отговор #35 -: Май 17, 2013, 16:16:32 »

Само ще ти покажа колко си зле: ако се използва това съюзната стойност се бъгва и става в отрицателни стойности... така че ако някой го ползва както направиха Nightmare се вижда веднага... ние нужда от такива глупости НЯМАМЕ....
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #36 -: Май 17, 2013, 16:22:03 »

Вече знаем всичко нужно по случая, така че заключвам темата.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!