Imperia Online България  
Април 18, 2024, 21:08:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: поредният бъг в играта  (Прочетена 6534 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
gogata2013
Гост
« Отговор #15 -: Май 17, 2013, 09:38:07 »

А аз се чудех откъде се е получил тоя минус.А на въпроса:Много малко играх тази версия,но в 4та армия се клонира когато се премести точно в мента вкойто влиза в битка.И понеже става въпрос за точност до стотни от секундата,това е много трудно изпълнение.Бъга е от години и никой не го оправя.Все пак когато подобно нещо се случи и е докладвано,играчът(във вашия случай съюзът) бива наказван.
Нали за това сложиха условието 5 секунди преди да не можеш да си мърдаш армията.
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #16 -: Май 17, 2013, 10:01:39 »

ми аз неискам да давам подробности как става номера въпреки че знам,но дочух че се е случвало преди и админите нищо немогат да направят.ако утре се окаже истина че са с вързани ръце ще обявя навсякъде метода за клониране за да се възползват всички и да нехарчат пари за играта

Това, че знаете и не желаете да давате подробности, не Ви прави чест. Искате бърза реакция в 23:46, не знаете ли, че не работим през нощта? Във Ваш интерес е да дадете колкото е възможно повече информация за случващото се. Очаквам подробности на лично съобщение. Запозната съм с писмото, което сте написали на support_bg@imperialsupport.org.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
kael
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 13


Профил
« Отговор #17 -: Май 17, 2013, 10:06:25 »

Като сте запознати защо все още не са взети мерки ?
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #18 -: Май 17, 2013, 10:58:03 »

Защото не сме вълшебници, да кажем хоп и всичко да се оправи за миг. Проверяваме в момента. Вие имате ли нещо да споделите по случая, нещо полезно и адекватно или се включвате само с цел заяждане?
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
kael
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 13


Профил
« Отговор #19 -: Май 17, 2013, 11:01:40 »

Всичко което има сме ви го пратили на снимки, повече какво очаквате от нас?
Активен
kael
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 13


Профил
« Отговор #20 -: Май 17, 2013, 11:07:29 »

Или не може да се види: 1.Колко армия е дарена и колко всъщност има....2. Дали издръжката на съюзната армия отговаря на текущото количество армия..3. Как може стойността на съюза да е: - 4 275 100 853 и т.н. *hmm*
Активен
night_ranger
Лейтенант
***

Karma: +22/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #21 -: Май 17, 2013, 13:36:10 »

никой не го интересува а ние да си даваме парите за диаманти
явно е че нищо няма да направят ами не само това да почваме всичките тогава така като няма наказания реакции нищо
« Последна редакция: Май 17, 2013, 13:37:54 от night_ranger » Активен
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #22 -: Май 17, 2013, 15:16:44 »

Хубаво има грешка с този (-) окей ,но не мога да разбера (нали се оплаквате от чужд съюз едвали се оплаквате от себе си и искате да бъдете баннати ) откъде знаете кой колко е дарил  и колко е издръжката и тем подобни?? Кажете при коя врачка ходите и аз да отида ,защото това е много полезно  Grin Grin . А относно снимката за да бъде направена трябва да сте в този съюз ,както казах по горе ,така че ми е чудно ако говорим за съюза ,на когото е снимката , то тогава как сте я изнамерили Huh? (силно ме съмнява оли да е в онзи съюз и да дава информация , за да може да го блокират и да му скапят цялата работа през целия свят ) . Кажете си врачката поне и ние да знаем как става този номер да знаеш какво кога и как се случва във вражески съюз (без шпионин и магистрални номера ,защото ако ги правите то ИО няма да загуби кой знае колко без вас като играчи )
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
kael
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 13


Профил
« Отговор #23 -: Май 17, 2013, 15:18:58 »

Luci наели сме цял екип врачки...а ако нямаш какво да кажеш по темата... по-добре не се изказвай....
Активен
night_ranger
Лейтенант
***

Karma: +22/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #24 -: Май 17, 2013, 15:21:18 »

като не можете да го оправите нулирайте им съюзната армия
вие замъци сте връщали
една съюзна армия не можете да нулирате или реса да им приберете
защо трябва ние да ви учим какво да правите нали затова взимате пари
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #25 -: Май 17, 2013, 15:31:54 »

Искате честна и справедлива игра. Знаете как се прави номера, но се правите на интересни и не искате да кажете. Публикувате вече не знам за кой път скрийншот, ясно ни е, че има проблем. Искаме да разберем по-бързо как става, а това може да се случи, в случай че някой сподели информацията (не крайния резултат - него го видяхме вече), а как се стига до там. Вече 2 часа  с night_ranger си комуникираме, уж знаел, а не казва нищо, искал да разговаря с техническо лице. Няма технически лица във форума. Ако имате нещо да кажете, кажете го на мен или пишете на пощата. Такива са правилата.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
joro65
Редник
*

Karma: +0/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 31


Профил
« Отговор #26 -: Май 17, 2013, 15:34:58 »

Бе 1000 човека от всички ери знаят как става номера,тези ,които трябва да са най в час ,не знаят.....да се смее ли човек или да плаче не знам!
Активен
kael
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 13


Профил
« Отговор #27 -: Май 17, 2013, 15:37:12 »

Искате да кажете, че ако не бъде дадена информация, няма да получим съдействие от екипа ли ? Това не е ли изнудване.... След като виждате ясно, че има нарушения на правилата, не виждам защо не се взимат мерки за наказване на нарушителите.....
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #28 -: Май 17, 2013, 15:40:53 »

Като знаят 1000 човека, значи все пак един от тях можеше да даде информацията и досега да сме приключили случая.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #29 -: Май 17, 2013, 15:41:06 »

Значи некоректни се оплакват от мамещи?Huh? Това е досущ като Сергей Станишев се оплаква от Бойко Борисов , но има проблем ще бъде оправен ( нали са връщали замъци ? Тогава ако ви го вземат ще ви го върнат и ще ви компенсират  щом мен са компенсирали и вас ще компенсират и няма нужда от такъв рев за края на ИО  отказване от играта (което пак казвам няма да е жалко ,нищо лично просто играете некоректно,което значи не морално и без феар плей ,а не незаконно) Сега ще гледам сеира отстрани  Grin Grin Grin  

П.П- относно знанието и незнанието – коректните играчи нямат нужда от шменти капели  следователно не се интересуват могат да победят по честен и достоен начин и затова не знаят :–) + че заплашвате да издадете тайната ,а когато не само че ви позволяват ,но и искат от вас да го направите  се правите на ударени и НЕ САМО ТОВА ,но и казвате ''не е ли изнудване'' само да вметна ако Vania няма против ,че вие искате да е по бързо ,тоест казвате го не защото иначе няма да стане , а защото иначе няма да стане толкова бързо .
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!