Imperia Online България  
Април 19, 2024, 05:22:21 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: поредният бъг в играта  (Прочетена 6536 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ariana_boy
Сержант
**

Karma: +3/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 56


Профил
« -: Май 17, 2013, 00:43:52 »

странно как една съюза армия може да се клонира,някой срещал ли този факт в ио?и защо админите седят и гледат?говоря за съюз Nightmare от бг-16.писахм до съпорта с приложени снимки и няма отговор а се водят съюзни битки
Активен
ariana_boy
Сержант
**

Karma: +3/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 56


Профил
« Отговор #1 -: Май 17, 2013, 00:46:07 »

искаме адекватна и бърза намеса ние сме 40 човека съюз и доста от нас са дали бая пари за играта очакваме да има строги наказания на виновните и оправяне на този бъг!
Активен
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #2 -: Май 17, 2013, 00:46:53 »

странно как една съюза армия може да се клонира,някой срещал ли този факт в ио?и защо админите седят и гледат?говоря за съюз Nightmare от бг-16.писахм до съпорта с приложени снимки и няма отговор а се водят съюзни битки


Хубаво ,но нито ние знам какво имаш предвид (така че е добре да поясниш и да постнеш снимките) нито админите във форума могат да знаят кой от всички ,които са им писали си ти (щом нямаш отговор сигурно не са видяли писмото и е добре и това да поясниш)

поправи тези неща и ще е по лесно да ти се отговори дори и от обикновените играчи като мен ако сме имали подобен проблем :–)
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
ariana_boy
Сержант
**

Karma: +3/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 56


Профил
« Отговор #3 -: Май 17, 2013, 00:47:59 »

Име на Съюз  Членове на Съюза  Точки на Съюза  Междусъюзни Отношения
Nightmare  35  -4 275 114 393
Активен
ariana_boy
Сержант
**

Karma: +3/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 56


Профил
« Отговор #4 -: Май 17, 2013, 00:51:03 »

ми аз неискам да давам подробности как става номера въпреки че знам,но дочух че се е случвало преди и админите нищо немогат да направят.ако утре се окаже истина че са с вързани ръце ще обявя навсякъде метода за клониране за да се възползват всички и да нехарчат пари за играта
Активен
ariana_boy
Сержант
**

Karma: +3/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 56


Профил
« Отговор #5 -: Май 17, 2013, 00:52:30 »

пратени са снимки на съпорта и сега чакаме реакцията им,ако не е адекватна утре всеки ще научи метода и ио ще фалира
Активен
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #6 -: Май 17, 2013, 00:56:01 »

аз имах предвид да си дадеш емаил пощата от която си писал на съпорта за да не губите време + че в една друга тема имаше такъв проблем - съобщението не се праща ,заради проблеми с браузъра и нещо подобно и ако е същият проблем по-добре провери всичко наред ли е при теб изпратено ли е всичко ,както трябва и да могат да отговорят бързо ,защото утре е петък а събота и неделя администраторите са почивка ,което съм сигурен че би те прецакало доста
« Последна редакция: Май 17, 2013, 01:01:28 от luci » Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #7 -: Май 17, 2013, 01:00:24 »

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=67719.0

ето я темата в коментара на Daniel подробно е обяснено защо е възможно съобщението да не се е пратило и препоръчвам да ги провериш .
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
ariana_boy
Сержант
**

Karma: +3/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 56


Профил
« Отговор #8 -: Май 17, 2013, 01:05:41 »

всичко сме казали и написали където трябва,неиграем от вчера просто късно видяхме случващото се,дали са на работа утре не ми дреме.ако ни нападнат с такава клонирана армия и ние ще клонираме
Активен
ariana_boy
Сержант
**

Karma: +3/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 56


Профил
« Отговор #9 -: Май 17, 2013, 01:18:34 »

за какво играем изобщо и си плащаме ???като хоп клонираш и готово имаш си съюзна.........да имат късмета админите да неоправят бъга и да неблкорат целия съюз  утре няма да има играч който да незнае как става номера и пари за ио вече няма да има,даже игра няма да има
Активен
xrisa_
Лейтенант
***

Karma: +6/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 172


Профил
« Отговор #10 -: Май 17, 2013, 01:20:38 »

какво имаш предвид под клонирана армия поясни малко повече ? че така нищо неразбираме , нете карам да ни казваш великата тайна но каи за какво иде реч
Активен
ariana_boy
Сержант
**

Karma: +3/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 56


Профил
« Отговор #11 -: Май 17, 2013, 01:31:24 »

ми имаш си съюзна от 1м фаланги напримери хоп правиш процедурата и те стават 2м:) разбра ли сега
« Последна редакция: Май 17, 2013, 01:34:15 от ariana_boy » Активен
ariana_boy
Сержант
**

Karma: +3/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 56


Профил
« Отговор #12 -: Май 17, 2013, 01:54:38 »

еленче негледай само  а говори,или си нямаш и идея за играта.утре не сте лли го  оправили раздувам тайната ви
Активен
ariana_boy
Сержант
**

Karma: +3/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 56


Профил
« Отговор #13 -: Май 17, 2013, 01:57:02 »

доори мен да блокирате за да си мълча ние сме 40 човвека се ше наспамим форума,интернет и даже лично на всеки играещ ио
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #14 -: Май 17, 2013, 07:47:08 »

А аз се чудех откъде се е получил тоя минус.А на въпроса:Много малко играх тази версия,но в 4та армия се клонира когато се премести точно в мента вкойто влиза в битка.И понеже става въпрос за точност до стотни от секундата,това е много трудно изпълнение.Бъга е от години и никой не го оправя.Все пак когато подобно нещо се случи и е докладвано,играчът(във вашия случай съюзът) бива наказван.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!