Imperia Online България  
Април 29, 2024, 10:38:56 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Военни точки/звания  (Прочетена 1580 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« -: Май 14, 2013, 15:59:18 »

Искам да предложа да се вдига щастието ,морала и/или доблестта при много военни точки (по скоро военни звания за да се смята по-честно и лесно ) за да се стимулират битките а не ферменето и сега блокове няма наглеждачите имат пълни права (някои) и не се налага да си постоянно на линия за да си кой знае къв атакер а има светове ,където на 1м точки и един полковник няма  егати фермерските и съюзите ясни от 5 ери насам и просто скука . От към смисъла на играта да пресъздава възможно най-реално средновековието  всеки знае че ако войската му печели и прави битки населението ще е щастливо (трибунално завръщане или триумфално се казваше което повдига щастието на хората въведено от римляните мисля ) доблестта ще се вдига и морала следователно (или поне да се намалява процента ,който спада след 50 морал така ако си добър в битките армията има по голям шанс да не се махне) . И друго (трябва да има и -си ) загубени спечели битки малко ще е тъпо (пращат ти 10 атаки на ден с по 400 войска и ето ти ги на загубите) затова предлагам да се брои изгубени : убити войниците (отношение) и да се сумират във формула спрямо нетните точки ( са ефрейтор на 1м нетни е тъпо) оставам на вас да решите точно как да се случи ,но мисля че идеята е добра .

За фермерите ,които са против искам да допълня че има доста светове с по 1м нето и звание редник/ефрейтор или 2к военни и просто е смешно как във военна игра печелят фермерите дет изобщо не воюват и тва е като стимул за битки
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
Bigmeech
Капитан
****

Karma: +16/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 328


Профил
« Отговор #1 -: Май 14, 2013, 19:47:52 »

Ами то доблестта повдига щастието  *pardon* Високата доблест дава както щастие така и морал .... така,че това,което предлагаш го има вече
Активен
ivmart
Лейтенант
***

Karma: +11/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 210



Профил
« Отговор #2 -: Май 14, 2013, 20:41:58 »

Регистрирай се във версия 4 и пак говори за ферми
Активен

Не го превръщайте в начин на живот :Д
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #3 -: Май 14, 2013, 21:35:28 »

аз за версия 5 говоря ера на завоевания и да има я доблестта  обаче за жертви не за битки  в смисъл аз на 100 000 военни не би ми се отразило зле малко бонус нали?
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
ivmart
Лейтенант
***

Karma: +11/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 210



Профил
« Отговор #4 -: Май 14, 2013, 21:56:51 »

Не съм съгласен с твоето мнение , за версия 5 която говориш ти номадите дърпат много бързо с военните точки , а това комбинирано с диаманти и после феър плей . Бонус на всеки би дошъл добре но не по този начин да прецакаме малките играчи и да печелим големите . Няма начин да се получи това твое искане
Активен

Не го превръщайте в начин на живот :Д
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #5 -: Май 14, 2013, 22:02:53 »

и как по точно прецакваме малките? Аз играя от 5 дни в един свят ,където най силният е 500к нетни аз съм 10к и са влизам в топ 20 по военни а най силните по 2-3к военни  и някак си чисто фермене .И са какво аз съм прецакан ,че ония не знаят сигурно какво е атака? И номад ли си имперец ли си можеш да се биеш ако знаеш как + това става въпрос за бонуси свързани само с битки тоест ти се биеш много имаш военни успехи и получаваш морал отгоре примерно не е да искам 100% сила на войската отгоре 50% добив и некви си глупости нали?Сравнено с точките ти трябват различни бонуси се пак едвали на 10к нетни имам нужда от бонус като за Маршал нали?
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!