Imperia Online България  
Април 25, 2024, 14:42:22 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Два поредни върнати армии изпратени на сейф и засечени от един и същи играч!  (Прочетена 5041 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
xrisa_
Лейтенант
***

Karma: +6/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 172


Профил
« Отговор #15 -: Май 13, 2013, 15:30:57 »

теко тук нестава въпрос за случайна засечка и твоят колега не е блокиран заради това -тук става въпрос за влизане в акаунта на сиакос армията му е върната от мисия и е сметнато кога точно се прибира и така е засечен ако неси разбрал
Активен
avega
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Профил
« Отговор #16 -: Май 13, 2013, 15:34:58 »

разбрах, че това е теорията, но армията ssaikoss е била поне 20 сек отпред.

и ако някой е влизал в акаунта му, по-скоро е бил човек на когото си е дал паса- видял е атаката, решил е да върне армията и да засече krasunko в защита - защо да не е така, например?
Активен
teko92
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #17 -: Май 13, 2013, 15:35:55 »

еи аз кфо да кажа ве и на мен ми смениха паса  излязох от играта за някфи минути и рекох да проверя кфо става  няма паса мие сменен как стана това ве няма обесние от къде си сигорен че красунко е флизал там кажими  
Активен
xrisa_
Лейтенант
***

Karma: +6/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 172


Профил
« Отговор #18 -: Май 13, 2013, 15:39:46 »

защото ако беше така нямаше да блокират вашият играч отговора е много прост  , а още повече на сиакос паса никой нему го знае откакто миналата седмица пак по същия начин му беше върната и бита армията пак от вас а наглейдач при него не е влизал защото ако беше влизал такъв щеше да го уведоми играта ..........и айде стига сте се правили на невини ...като много добре знаеш авега какви ги вършеше твоя съюз в бг9
Активен
teko92
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #19 -: Май 13, 2013, 15:43:43 »

няма такава завис  *suicide*
Активен
avega
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Профил
« Отговор #20 -: Май 13, 2013, 15:45:49 »

Не те познавам, смея да твърдя, че и ти не ме познаваш...но аз виждам, че хората се опитват да си вършат работата и ако има някакви основания е редно да ги пишат, защото блокиран играч в съюза не ми трябва.

А ако има някакви нередности в другите светове, нека да реагират тогава и там така бързо, както и тука??
Активен
teko92
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #21 -: Май 13, 2013, 15:46:18 »

кфо ли няма да измислите оште докъто нени блокирате сичките да може да спечелите реалма  пална излагациа  това сте вие  *freak*
Активен
ssaikoss
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 15


Профил
« Отговор #22 -: Май 13, 2013, 15:46:37 »

Avega, стига говори глупости, знаеш как е станало и аз зная вече. Благодаря на хората, че реагираха толкова бързо, а шпионите на кой твой играч ме снимаха, само на krasunko бяха при мен !
Активен
avega
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Профил
« Отговор #23 -: Май 13, 2013, 16:00:33 »

Avega, стига говори глупости, знаеш как е станало и аз зная вече. Благодаря на хората, че реагираха толкова бързо, а шпионите на кой твой играч ме снимаха, само на krasunko бяха при мен !

Слушай ме внимателно сега , смешник такъв - НЕ ЗНАМ как е станало. Глупости не говоря от много време и не ме предизвиквай да започна да го правя. Ако знаех, нямаше да питам. А искам да знам защото и аз не одобрявам такъв начин на игра и ако от акаунта на krasunko е влизано в твоя акаунт, ок...просто ще го изкарам от съюза.

Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #24 -: Май 13, 2013, 16:03:44 »

Вече казах: акаунтът е блокиран, защото имаме основания да го направим, т.е. да, имало е неправомерно влизане в чужд акаунт. Смятам, че темата вече се изчерпа, затова я заключвам, за да не се налага да я трия после.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!