Imperia Online България  
Март 28, 2024, 21:37:25 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Два поредни върнати армии изпратени на сейф и засечени от един и същи играч!  (Прочетена 5025 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ssaikoss
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 15


Профил
« -: Май 13, 2013, 12:51:10 »

Два пъти подред в разстояние на две седмици играч krasunko от съюз WarWar засича до секунда армия която съм пратил на сейф по каса и въпросната армия се е върнала "сама" без дори да е провела битката ! в системните съобщения нямам известие за битка или за върната армия, паролата си я сменям няколко пъти от тогава ! ако някой може да ми обясни как става това нека да каже тук, преди темата да е заключена ! Днес армията ми бе изпратена около 11.00 часа на сейф за два часа и осем минути в едната посока и трябваше да се върне в 15.00 часа ! удара е в 12.29.22  ! самия играч krasunko ми написа
" krasunko
i shte e taka dokato tvoite hora napadat apetrov i ne samo za teb a i za vsichki vas
преди 5 минутиkrasunko
ne e trudno da te smetne chovek"
ИСКАМ ОБЯСНЕНИЕ !
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #1 -: Май 13, 2013, 14:03:40 »

Имате лично съобщение.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
ssaikoss
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 15


Профил
« Отговор #2 -: Май 13, 2013, 14:08:30 »

http://clip2net.com/s/53sRi3 - някой ме обича много сега и паролата не мога да си сменя !
Активен
avega
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Профил
« Отговор #3 -: Май 13, 2013, 14:27:28 »

Здравейте,
тоава с блокирането на акаунта на член от съюза нещо не го разбирам - оплаква се някакъв образ и веднага блок.
Моля да бъде обяснено на всички, защото аз чета трибуната и засечката е станала случайно. Ако има някакви основания - напишете ги, за де оставаме с погрешни впечатления.

аА такива засечки стават постоянно и няма как за това да те блокират!
Активен
ssaikoss
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 15


Профил
« Отговор #4 -: Май 13, 2013, 14:38:38 »

твоя играч ми написа, че е лесно да ме засече, а случайно ли ми се върна армията втори път докато ме няма ! омръзна ми от вас смешници, случайно ли сега не ми дава да си сменя паролата, случайно ли във войната с вас, p_e_p_o не можа да си влезе в акаунта докато вие го биехте !
Активен
xrisa_
Лейтенант
***

Karma: +6/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 172


Профил
« Отговор #5 -: Май 13, 2013, 14:41:32 »

случайна засечка за 10-дена 2-ри път Shocked и армията на ссиакос се върнала сама от каса без да е провела битка Shocked , звучи малко несериозно -в 1 друг свят бг9 май правехте същите магарии така че несе правете на толко невини  Lips Sealed
Активен
xrisa_
Лейтенант
***

Karma: +6/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 172


Профил
« Отговор #6 -: Май 13, 2013, 14:44:30 »

надълго и широко се говори че в съюз 4умови в бг9 играят админи и им помагат с всякакви методи които явно и тук са се пренесли -защото май ти авега и блокираният играч сте имено от този съюз от бг9-4umovci Smiley
Активен
avega
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Профил
« Отговор #7 -: Май 13, 2013, 14:52:25 »

да...това е интересна теория - трябва да се възползвам и да кажа на админите да го разблокират...все пак сме от един отбор :d
Активен
xrisa_
Лейтенант
***

Karma: +6/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 172


Профил
« Отговор #8 -: Май 13, 2013, 14:57:56 »

има разлика от админ и методатор в  играта  които ви помага ............. интересно как мое да има толко нагли хора  да се надсмиват и над измамите които правят а за методатора които ви помага много добре знаеш  Lips Sealed
Активен
avega
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Профил
« Отговор #9 -: Май 13, 2013, 15:19:28 »

Съжалявам, аз наистина не знам каква е разликата, но пък винаги съм се чудил как така винаги победените ревете като магарета и винаги търсите оправдания !

Когато вие побеждавате , няма проблем, а когато другите побеждават -винаги го правят нечестно?
Играя в BG7 за първи път, събрахме се в съюза случайно и станахме отбор - с хора, някои от които още не знаят как да си наемат армия...

Така че не ми развивайте конспиративни теории, за да оправдавте собствениите си некомпетентност и некадърност.
Активен
avega
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Профил
« Отговор #10 -: Май 13, 2013, 15:21:27 »

Ако има основания за блокиране на акаунта, икам да знам поради една единствена причина - просто да го изкарам от съюза.
Активен
teko92
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #11 -: Май 13, 2013, 15:22:49 »

ei 4oveka si dava parite  seki den dava pari za tazi igra i nqkaf indivit se oplakva 4e mu zasqkal armiata slu4aino i az zasqkoh armita  na edin eitaka bqh si pratil na razgrabvane  i gledam ma armita na toq muq rabih 4oveka dava pari za taq igra we ei kak moje takiva raboti Huh?Huh???  nqma obesnenia nqma nishto  vednaga blok stegnete se  malko tia pari da ne se kopaqt na poleto
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #12 -: Май 13, 2013, 15:23:14 »

А Вие смятате ли, че ще го блокираме без основание? Разбира се, че има. Освен това не разбирам едно нещо: значи блокираният не се оплаква сам, а вместно него други трети лица питат и разпитват.
« Последна редакция: Май 13, 2013, 15:24:56 от Vania » Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
xrisa_
Лейтенант
***

Karma: +6/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 172


Профил
« Отговор #13 -: Май 13, 2013, 15:26:41 »

никой нереве  , и никой не е говорел до сега в бг7 за измами защото предните ери не е имало такива изпълнения по толко груб начин -тая ера неиграиат старите и добри грачи на бг7 и ще си спечелите ерата и никой това неви го оспорва но както казах в бг9 правехте тея  номера и явно немойе да се старпите да ги правите и тук при полойение че няма и интрига в тая ера........... но хората са го казали валка козината си мени но нрава никога  
« Последна редакция: Май 13, 2013, 15:35:44 от xrisa_ » Активен
avega
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Профил
« Отговор #14 -: Май 13, 2013, 15:27:42 »

Съжалявам Vania, но да аз се съмнявам и затова искам обяснение - да не говорим, че атаката е била пусната и човека даже не я е проследявал. Звъннал е на друг човек от съюза да я проследи.
Да не говорим , че трети играч е шпионирал "потърпевшия" и поне 20 сек, преди удара армията ми си в била пред крепостта?
за кави секундни засичания става дума въобще, Та аз съм си писал с krasunko - той играе за първи път ИО?
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!