Imperia Online България  
Април 26, 2024, 03:12:11 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Предложения за играта  (Прочетена 3631 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #15 -: Май 09, 2013, 10:57:02 »

Отново дискриминираш малките акаунти с малките армии.
Активен

PandaTeddyBear
Гост
« Отговор #16 -: Май 09, 2013, 11:29:41 »

Отново дискриминираш малките акаунти с малките армии.


ако се направи така.
от 1000-10000 нетни точки - 100  военни точки дават 1 диамант за спечелена битка
от 10001 - 50000 нетни точки  - 300   военни т . дават 1 диамант за спечелена битка
от 50001 - 100000  нетни точки  - 500  военни точки дават 1 диамант за спеч. битка
от 100000 до края - 2000 военни точки дават  1 диамант за спечелена битка.

имаи предвид че над 100000 точки, проучванията са много скъпи, и се развиват за прекалено много време от тези с малкото точки. Но го направих така за да е добре за тези с по-малко точки




По - добре от това не може да се направи.
тази функция с битките е предназначена за по-добрите играчи  *crazy*
« Последна редакция: Май 09, 2013, 11:34:16 от PandaTeddyBear » Активен
teddykazandjiev
Гост
« Отговор #17 -: Май 09, 2013, 15:14:35 »

да това за битката съм съгласен-системата е добра.
Активен
cableonda
Лейтенант
***

Karma: +13/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 114


Профил
« Отговор #18 -: Май 09, 2013, 15:42:56 »

Имам някои предложения,които ми казаха да напиша във форума
1.Да се дават по малко повече диаманти от анкетата-2 или 3,защото се дава информация чрез отговорите
2.Макар да не е в стила на играта,може като нещо ново да се направи герой-пак да си има войска,коне обсадни машини и всичко,но примерно след 10 000 точки или след 100 000 точки един клас войник-примерно един от мечоносците или от тежките коне да стане герой-и вече да му се подобряват отделно жизнени точки-атака,регенерация,да му се подобряват екипировката и оръжията.Играта е супер и без това,но много мои приятели играят,но поради това,че не могат да направят герой и да е малко по-зависещо от играча се отдръпват от играта.Убедих 6 човека да дойдат и 5 от тях се отказаха понеже няма герой,а 6-тия просто почнаха да го разбиват.Смятам че ще е добре да се направи-последните няколко години та дори всеки ден се правят страхотни подобрения-преди нямаше постижения,играта вървеше по-бавно,нямаше музика и звуци и куп други неща.Смятам,че героят ако бъде въведен ще доведе още много играчи.
Ти чуваш ли се бе момче ?  Grin това да не ти е някой дота или оная смешна игра league of legends  Shocked Цъкай си  империал херо  Wink
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #19 -: Май 09, 2013, 20:14:23 »

да това за битката съм съгласен-системата е добра.


Аз пак няма да се съглася , защото така който има време за атаки ще трупа и диаманти , а който е на работа ще изгуби армия , а няма да спечели нищо. Има няколко варианта , с които бих се съгласил , и те са следните:

- да се увеличат диамантите от анкетата спрямо скоростта на света (свят с нормална скорост да получава А броя диаманти дневно , Свят със скорост х2 да получава Ах2 , свят със скорост х4 да получава Ах4 и т.н.)

- броя получени диаманти да зависи от отговора , който си дал;

- броя получени диаманти от анкетата да зависи от това , колко поредни дни си отговарял в анкетата;

- Храма да дава и диаманти , но в умерено количество , като в платените сандъци да се ограничи до цената на сандъка х2

Това са единствените варианти , за които бих се съгласил и бих гласувал ЗА, но надявам се сте наясно , че това зависи от други хора , а аз в играта съм със същите права като вас  *beer*
Активен

gri6ata
Trusted Member
*

Karma: +31/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 203


Профил
« Отговор #20 -: Май 09, 2013, 21:33:16 »



- броя получени диаманти да зависи от отговора , който си дал;

- броя получени диаманти от анкетата да зависи от това , колко поредни дни си отговарял в анкетата;

- Храма да дава и диаманти , но в умерено количество , като в платените сандъци да се ограничи до цената на сандъка х2

Това са единствените варианти , за които бих се съгласил и бих гласувал ЗА, но надявам се сте наясно , че това зависи от други хора , а аз в играта съм със същите права като вас  *beer*

Тия 3-те не са добра идея Док......Ще има хора дето ще станат още по - недосегаеми от сега  *beer*
Активен
PandaTeddyBear
Гост
« Отговор #21 -: Май 09, 2013, 21:40:39 »

виж. Никой не е съгласен с никои  *pardon* все трябва някога да има решение.

но идеите ви като цяло са по-добри. Това за анкетата не е зле за колко поредни дни си влизъл, но не мога да разбера * как така да зависи от отговора * ? тук не съм съгласен.

храма да дава диаманти, това е добра идея. И в платените сандъци да има 2х по голям шанс ковчежето да не е празно също е добре.

като цяло
на 2 съм съгласен но на 1 не съм.

но както казаха в предишния пост, ще станат прекалено * недосегаеми *
« Последна редакция: Май 09, 2013, 23:02:11 от PandaTeddyBear » Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #22 -: Май 10, 2013, 10:36:18 »

Без да се усещате говорите само за диЯманти Grin Целта на създателите е ясна,но целта на играещите не беше да мислят само за диЯманти.Уви.
п.п. Може ли колкото лога на ден,толкова диЯманти също Cool
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
teddykazandjiev
Гост
« Отговор #23 -: Май 11, 2013, 10:36:52 »

Съгласен съм за нещата,които са предложени от доктора.Чудесни предложения.Това за анкетите и храма-със всичките предложения съм съгласен.Това ще е добре,защото аз сега играя в свят със скорост 2х и е добре както всичко е по 2х,така и диамантите да са 2х. А и за храма да дава също диаманти-до макс 30 на ден.Това да е.Чудесни предложения са това,дано да се осъщесвят Smiley
Активен
PandaTeddyBear
Гост
« Отговор #24 -: Май 11, 2013, 10:54:07 »

чудесно ще е. ще има по бързо развитие и така
Активен
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #25 -: Май 12, 2013, 16:29:16 »

Диаманат за битки тва както и да го направите не става ,защото ето при над 100 000 тия 2к лесно ще ги направя с една битка ,че даже и 8к ще направя и ето ми я диамантената мина . Виж ако се направи да се дава диаманат (хайде 2 за спечелена в защита) ,която да е битка на деня тоест само най най най най здравата битка в атака и защита да дава диаманти . Или пък за да може и бебенцата да спечелят да е най добра битка от 0-5000 , 5001-10000 и така ,но ако е само за най добра битка би било добре.
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!