Imperia Online България  
Април 25, 2024, 18:09:45 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Предложения за играта  (Прочетена 3630 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
teddykazandjiev
Гост
« -: Май 07, 2013, 22:07:39 »

Имам някои предложения,които ми казаха да напиша във форума
1.Да се дават по малко повече диаманти от анкетата-2 или 3,защото се дава информация чрез отговорите
2.Макар да не е в стила на играта,може като нещо ново да се направи герой-пак да си има войска,коне обсадни машини и всичко,но примерно след 10 000 точки или след 100 000 точки един клас войник-примерно един от мечоносците или от тежките коне да стане герой-и вече да му се подобряват отделно жизнени точки-атака,регенерация,да му се подобряват екипировката и оръжията.Играта е супер и без това,но много мои приятели играят,но поради това,че не могат да направят герой и да е малко по-зависещо от играча се отдръпват от играта.Убедих 6 човека да дойдат и 5 от тях се отказаха понеже няма герой,а 6-тия просто почнаха да го разбиват.Смятам че ще е добре да се направи-последните няколко години та дори всеки ден се правят страхотни подобрения-преди нямаше постижения,играта вървеше по-бавно,нямаше музика и звуци и куп други неща.Смятам,че героят ако бъде въведен ще доведе още много играчи.
Активен
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #1 -: Май 08, 2013, 02:09:47 »

Tвоите приятели, които са спрели и този, който бил разбит... смешно оправдание...  Игра с индивидуален герой, коренно различен стил..  и май не иска много много напъни мозъчни... Undecided Нека децата си играят ролевите игри, не смесвайте с тази...   
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
gri6ata
Trusted Member
*

Karma: +31/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 203


Профил
« Отговор #2 -: Май 08, 2013, 02:15:55 »

Имам някои предложения,които ми казаха да напиша във форума
1.Да се дават по малко повече диаманти от анкетата-2 или 3,защото се дава информация чрез отговорите
2.Макар да не е в стила на играта,може като нещо ново да се направи герой-пак да си има войска,коне обсадни машини и всичко,но примерно след 10 000 точки или след 100 000 точки един клас войник-примерно един от мечоносците или от тежките коне да стане герой-и вече да му се подобряват отделно жизнени точки-атака,регенерация,да му се подобряват екипировката и оръжията.Играта е супер и без това,но много мои приятели играят,но поради това,че не могат да направят герой и да е малко по-зависещо от играча се отдръпват от играта.Убедих 6 човека да дойдат и 5 от тях се отказаха понеже няма герой,а 6-тия просто почнаха да го разбиват.Смятам че ще е добре да се направи-последните няколко години та дори всеки ден се правят страхотни подобрения-преди нямаше постижения,играта вървеше по-бавно,нямаше музика и звуци и куп други неща.Смятам,че героят ако бъде въведен ще доведе още много играчи.
Пробвайте да играете Диабло,мсля че ще ви хареса повече  Smiley
Активен
ivmart
Лейтенант
***

Karma: +11/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 210



Профил
« Отговор #3 -: Май 08, 2013, 06:12:39 »

Ако това го приемете ще пусна предложението надбягвания с хрътки и хлебарки , както и бой с петли да го има в таверната на играта  Grin
Активен

Не го превръщайте в начин на живот :Д
LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #4 -: Май 08, 2013, 07:13:34 »

Имам някои предложения,които ми казаха да напиша във форума
1.Да се дават по малко повече диаманти от анкетата-2 или 3,защото се дава информация чрез отговорите
2.Макар да не е в стила на играта,може като нещо ново да се направи герой-пак да си има войска,коне обсадни машини и всичко,но примерно след 10 000 точки или след 100 000 точки един клас войник-примерно един от мечоносците или от тежките коне да стане герой-и вече да му се подобряват отделно жизнени точки-атака,регенерация,да му се подобряват екипировката и оръжията.Играта е супер и без това,но много мои приятели играят,но поради това,че не могат да направят герой и да е малко по-зависещо от играча се отдръпват от играта.Убедих 6 човека да дойдат и 5 от тях се отказаха понеже няма герой,а 6-тия просто почнаха да го разбиват.Смятам че ще е добре да се направи-последните няколко години та дори всеки ден се правят страхотни подобрения-преди нямаше постижения,играта вървеше по-бавно,нямаше музика и звуци и куп други неща.Смятам,че героят ако бъде въведен ще доведе още много играчи.
Кажи им на твоите да наблягат повече на обучението си  Grin
Активен

teddykazandjiev
Гост
« Отговор #5 -: Май 08, 2013, 15:07:24 »

Аз харесвам играта и то много-и просто предлагам подобрения.Вие като не го приемате ваш проблем.Мислех си,че с герой ще е по-интересно.А вие колко диаманти купихте за да станете първи и да постигнете доминация.Герой би дало шанс да е по-зависещо от играча.да се покажат уменията и комбинативността. Аз предлагам постоянно нови неща и просто споменах за това което стана-колко хора поканих и колко се отказаха.Да играта ще се промени-но тя вече много се промени.Преди нямаше постижения,диаманти и какво ли не още.Толкова подобрения се внесоха и дойдоха много хора,но веднага да ме нахокат-вие като сте толкова богати да купувате диаманти,аз не съм и искам да има герой 1.За по-интересно и 2.За по-равностойно.Ето още едно предложение което внасям И ТУК.Ера без диаманти-само една.По 1 диамант на ден и толкоз-само една ера в един специален свят.И да видим кой тогава ще е най-силен.Щото като платиш 40 лева за най-малкия съндък дори-,айде всеки ден 10 часов доход,айде премиум,айде награда като задача и все бонуси-нека е равностойно.
Активен
Bigmeech
Капитан
****

Karma: +16/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 328


Профил
« Отговор #6 -: Май 08, 2013, 15:43:40 »

Ай стига с тоя ГЕРОЙ ... като искаш герой отивай да играеш Имперски герой Wink Уменията може да ги покажеш и сега,комбинативност показват съюзите и така.Играта е комерсиална и нямат изгода да пускат свят без диаманти .... по принцип във всички игри с цел печалба имаш ли пари си крачка напред от останалите.
Обобщавам: Или си събирай от закуски за смс,или си играй без диаманти на низките етажи на играта или отиди да играеш Имперски герой Wink
Активен
PandaTeddyBear
Гост
« Отговор #7 -: Май 08, 2013, 16:59:11 »

Имам някои предложения,които ми казаха да напиша във форума
1.Да се дават по малко повече диаманти от анкетата-2 или 3,защото се дава информация чрез отговорите
2.Макар да не е в стила на играта,може като нещо ново да се направи герой-пак да си има войска,коне обсадни машини и всичко,но примерно след 10 000 точки или след 100 000 точки един клас войник-примерно един от мечоносците или от тежките коне да стане герой-и вече да му се подобряват отделно жизнени точки-атака,регенерация,да му се подобряват екипировката и оръжията.Играта е супер и без това,но много мои приятели играят,но поради това,че не могат да направят герой и да е малко по-зависещо от играча се отдръпват от играта.Убедих 6 човека да дойдат и 5 от тях се отказаха понеже няма герой,а 6-тия просто почнаха да го разбиват.Смятам че ще е добре да се направи-последните няколко години та дори всеки ден се правят страхотни подобрения-преди нямаше постижения,играта вървеше по-бавно,нямаше музика и звуци и куп други неща.Смятам,че героят ако бъде въведен ще доведе още много играчи.


Не е задължително да даваш информация така че няма нужда.
Накрая на анкетата има последен отговор
* Не желая да отговоря на този въпрос * той пак ще ти даде диамант.

Другото не го разбирам
Активен
teddykazandjiev
Гост
« Отговор #8 -: Май 08, 2013, 20:02:15 »

Преди време се регистрирах в имперски герой-и там отъпява,а това именно много ме дразни-тея с парите да печелят-не знаят стратегиите,но всеки ден си ползат премиума-всеки ден 10 часов доход.Прав си донякъде,но има и друг момент-при победа се получават 100 диманта.Които се харчат за отрицателно време и пак се почва купуването на диаманти.Обезмисля се да побеждаваш-казват ти браво и ти дават 100 диаманта.
Активен
PandaTeddyBear
Гост
« Отговор #9 -: Май 08, 2013, 22:56:57 »

100 диаманта за победа мисля че е прекалено много...
най много 10....
Диамантите все пак са платена валута. ако така се раздават без пари диаманти тогава по-добре ние изобщо да не плащаме, какво мислите? Не става -_-

Мисля че е хубаво да се дава 1 диамант за всяка спечелена битка
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #10 -: Май 09, 2013, 01:27:00 »


Мисля че е хубаво да се дава 1 диамант за всяка спечелена битка

Това няма как да стане , защото всеки ще се урежда със спечелени "нагласени" битки от по 400 копия.
Активен

gri6ata
Trusted Member
*

Karma: +31/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 203


Профил
« Отговор #11 -: Май 09, 2013, 01:29:23 »

Това няма как да стане , защото всеки ще се урежда със спечелени "нагласени" битки от по 400 копия.
Даже не е задължително да има битка.......достатъчно е да е празна полева,или атака по разбита крепост........даже копия няма да даваш жертви
Активен
LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #12 -: Май 09, 2013, 06:26:23 »

Аз харесвам играта и то много-и просто предлагам подобрения.Вие като не го приемате ваш проблем.Мислех си,че с герой ще е по-интересно.А вие колко диаманти купихте за да станете първи и да постигнете доминация.Герой би дало шанс да е по-зависещо от играча.да се покажат уменията и комбинативността. Аз предлагам постоянно нови неща и просто споменах за това което стана-колко хора поканих и колко се отказаха.Да играта ще се промени-но тя вече много се промени.Преди нямаше постижения,диаманти и какво ли не още.Толкова подобрения се внесоха и дойдоха много хора,но веднага да ме нахокат-вие като сте толкова богати да купувате диаманти,аз не съм и искам да има герой 1.За по-интересно и 2.За по-равностойно.Ето още едно предложение което внасям И ТУК.Ера без диаманти-само една.По 1 диамант на ден и толкоз-само една ера в един специален свят.И да видим кой тогава ще е най-силен.Щото като платиш 40 лева за най-малкия съндък дори-,айде всеки ден 10 часов доход,айде премиум,айде награда като задача и все бонуси-нека е равностойно.
Аз не виждам друг освен теб да има проблем, играй класики и зарежи аниметата, там може да дръпнеш и със закъснение, комбинативност и умения можеш да покажеш от преди и след 5 години, не за 1 учебен срок  Grin
Активен

PandaTeddyBear
Гост
« Отговор #13 -: Май 09, 2013, 10:40:26 »

Даже не е задължително да има битка.......достатъчно е да е празна полева,или атака по разбита крепост........даже копия няма да даваш жертви

Това няма как да стане , защото всеки ще се урежда със спечелени "нагласени" битки от по 400 копия.

а какво мислите да се дава по 1 диамант на спечелена битка само ако армията на двамата е повече от 30000?  какво ще кажете? А когато и двамата имат повече от 100,000 армия при спечелена битка да получават 3 диаманта.
Например един човек има 30000 армия имперец срещу 58000 номади , или 100000 имперци срещу 180000 номади, или така.  
който спечели в случея ще може да получи 1 диаманти или повече зависи колко голяма е армията и на двамата.
например на всеки 1000 военни точки спечелини в 1 битка да се равняват на 1 диамант.
« Последна редакция: Май 09, 2013, 10:52:17 от PandaTeddyBear » Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #14 -: Май 09, 2013, 10:48:04 »

а какво мислите да се дава по 1 диамант на спечелена битка само ако армията на двамата е повече от 30000?  какво ще кажете?

Така се получава дискриминация - акаунт на 5к нето няма как да се възползва , а може да направи и битка за медал. И този вариант не става  *pardon*
Активен

Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!