Imperia Online България  
Март 28, 2024, 12:13:33 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Чудесата на 95-ти свят  (Прочетена 32009 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
_neise_
Редник
*

Karma: +5/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 46


Профил
« Отговор #135 -: Януари 14, 2014, 14:39:08 »

_neise_, tattoo_man, Къртача, reds_1, MRaven и 2 Гости преглежда(т) тази тема. Grin Имате червен фен *hihi*
ани не се баркай няма смисал
Активен
izvesten
The_Viking
Лейтенант
***

Karma: +24/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #136 -: Януари 14, 2014, 14:43:00 »

Я, олиото прописа Grin Я да те питам - кой трябва да си следи роднините бе, мазен? И случайно някога да си ходил на училище? Не че нещо, ама с тоя жалък правопис се съмнявам дали изобщо си ходил. А и действията ти провокират мисли, че изобщо нямаш никаква връзка с българския род. Но виж, светлите очи не са характерни за циганите. Какъв каращик си ти, бе!?
 
Активен
tattoo_man
Редник
*

Karma: +5/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 17



Профил
« Отговор #137 -: Януари 14, 2014, 14:43:56 »

Ще го видя аз тоя мой джинс ....на нищо не прилича това, ужас! А, ама той и Жоро ми е братовчед бе, що така подреждаш родата? Освен това, да знаете от батко...език и талант се предават и по полов път, така че ако искате звънкайте на Жоро, той ще ви предаде по някой друг урок! Нали така брат'чед?  Grin
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #138 -: Януари 14, 2014, 14:48:42 »

 Grin Уроци вече само "по полов път" преподавам  *freak*  ;D *SPITEFUL*
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
izvesten
The_Viking
Лейтенант
***

Karma: +24/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #139 -: Януари 14, 2014, 15:10:06 »

Брат'чеди, много се умълчахте, бре Grin
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #140 -: Януари 14, 2014, 15:15:59 »

Немеят пред половата мощ на Къртача явно  Grin Grin

Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #141 -: Януари 14, 2014, 16:17:19 »

Немеят пред половата мощ на Къртача явно  Grin Grin



Благодаря ,благодаря  Embarrassed нямаше нужда да го изтъкваш Grin веднага ще те поздравя  *freak*

http://www.youtube.com/watch?v=uhTDAxfNBr4

Ако нещо не ти е ясно Shocked  ,ще ти преподам един два урока >Grin ,учебници не ти трябват  *gamer* ,приготви си само възелин  *JOB* Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
gogata2013
Гост
« Отговор #142 -: Януари 14, 2014, 16:36:50 »

Благодаря ,благодаря  Embarrassed нямаше нужда да го изтъкваш Grin веднага ще те поздравя  *freak*

http://www.youtube.com/watch?v=uhTDAxfNBr4

Ако нещо не ти е ясно Shocked  ,ще ти преподам един два урока >Grin ,учебници не ти трябват  *gamer* ,приготви си само възелин  *JOB* Grin
*hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен
Alelemaiko
Редник
*

Karma: +75/-64
Неактивен Неактивен

Публикации: 49



Профил
« Отговор #143 -: Януари 15, 2014, 10:43:43 »

Кой пил, пил. Кой ял, ял. Кой играл, играл, ама кой плащал цялата работа накрая, ревал. Е и аз да си порева малко че друго не ми остана. 5 дни преди края на ерата да ти изчезне 70-75000 армия.  *wall* Писах на съпорта, те казаха да дам битки там, други неща. ОК, дадох и дотам. Честито на печелившите. Вместо спокойно да си боря един комшия сега си бръмча по каси и си мишкувам. С моите умрели 5 провки дето имат население колкото за три, 75к войници за 5 дни е почти невъзможно да ги наваксам, но дори и да успея да ги поръчам то няма време за да ги използвам. Айде кой от къде е  wassup ние явно сме си за на село.........  По-добре да ми бяха направили  *HOSPITAL* също толкова преебан щях да се почуствам. Не на последно място загубих и нетото за тази армия, а за класациите това би ни помогнало да мръднем поне с 3 места нагоре, ама айде......


                                                                               *suicide*

п.п. Казаха ми че в този случай, нетото не се губело, което пак е странно. Вече ги нямаш реално тези точки, но явно е някакъв бъг.
« Последна редакция: Януари 15, 2014, 12:15:49 от Alelemaiko » Активен

Не бягай от снайпериста, така само ще умреш изморен...
Alelemaiko
Редник
*

Karma: +75/-64
Неактивен Неактивен

Публикации: 49



Профил
« Отговор #144 -: Януари 15, 2014, 12:10:12 »

                                                   Чудесата в 95-ти нямат край.


White_Dove  The_Viking, Lolly_bg Bastards, Storm_77  Bastards: всичките са наказани. познайте заради кого? Zlite са загубили служебно и двете войни от Viking, но са дали едва 15000 точки, Bastards са дали 32000, но вижте това: _AVENGERS_     The_Viking    0:100004  ето на това му се вика служебна загуба. Да обявиш, да се разбиеш и да се откажеш по команда на Жоро, за да бъде отчетена войната за класирането. Жоро има невероятни способности да убеждава хората да правят каквото поиска. Той направо е един Кашпировски, дори повече, цял Ханибал Лектър на Империя Онлайн. Респект (тук няма емотикон с поклон, иначе бих поставил поне 100)
  Друго което ми се стори интересно е че Venus е паднала с 9 места, като никой друг от играчите дето и е в обхват не е паднал драстично, познайте къде и колко пъти се е разбила. Хубав другарски жест. Сега само очакваме модирането на определен брой играчи от DEMON по команда, за да може и тази война да бъде отчетена навреме. Браво български лъвове, така няма да дадем нито една класация на никой чужденец, но скоро няма и да остане нито един играещ чужденец. Най-много Лукито с 10-15 ацц-та и до там. Ако бях на мястото на собствениците на играта нямаше да чакам някой да ми праща доклади или да ме моли да проверявам еди кой си, а сам щях да гоня играчи използващи измами и по този начин гонещи ми стотици потенциални играчи(клиенти)...  Хубав ден, поздрави за печелившите(в тях не влизат работещите за ИО) и да догледаме театъра до края. Не се знае какво още може да ни предложи този така интересен водевилен спектакъл. Краят обаче е близо...

                                                                     *locker*
« Последна редакция: Януари 15, 2014, 12:28:05 от Alelemaiko » Активен

Не бягай от снайпериста, така само ще умреш изморен...
gogata2013
Гост
« Отговор #145 -: Януари 15, 2014, 12:14:03 »

  Shocked  Grin Grin Grin
Активен
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #146 -: Януари 15, 2014, 12:31:03 »

Не те ли домързя да пишеш толкова...
Активен

Close enough to ...BASTARDS
gogata2013
Гост
« Отговор #147 -: Януари 15, 2014, 12:59:29 »

                                                   Чудесата в 95-ти нямат край.


....но вижте това: _AVENGERS_     The_Viking    0:100004  ето на това му се вика служебна загуба. .......


Аз искам да знам кой е този образ от Авенджърс, дето не може да смята?  Grin Grin колко по-красиво щеше да бъде 0:100 000?  Grin
Активен
izvesten
The_Viking
Лейтенант
***

Karma: +24/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #148 -: Януари 15, 2014, 13:19:06 »

Или 100 001  *freak*

За другия път ще знаем, че не ви харесва така Grin
Активен
Alelemaiko
Редник
*

Karma: +75/-64
Неактивен Неактивен

Публикации: 49



Профил
« Отговор #149 -: Януари 15, 2014, 13:35:13 »

Не те ли домързя да пишеш толкова...


   Скука, бате скука. Цял месец съм в отпуск, без да имам нищо за вършене. Жената на работа, заведох детето на детска градина. Приятелите дето все още са в БГ и те на бачкане. Времето навън кофти, не става и на кафе да отидеш. По телевизията само бозалаци и остава интернет. Гледам по 2-3 филма на ден, ама писва. Играя по 3-4 часа и на тъпи игри във фейсбук, ама и това е скука. Остана ми едничка радост във живота ИО  Grin...  ама като свърши след два дни съвсем не зная какво ще правя (не мисля да подновявам игра по обясними причини) замислям се да започна пак с фитнеса докато се пооправи времето, ама това вече са си мои лични терзания  *TRAINING*
Активен

Не бягай от снайпериста, така само ще умреш изморен...
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!