Imperia Online България  
Април 28, 2024, 18:19:40 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Чудесата на 95-ти свят  (Прочетена 32263 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #90 -: Януари 11, 2014, 21:54:43 »

Long live the king Pavlov, morituri te salutant
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #91 -: Януари 11, 2014, 22:33:46 »

Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #92 -: Януари 12, 2014, 03:13:25 »

Слаба ракия е тая карта  Grin играч в бан не можа цялата карта да претрепе  Shocked  че даже и една атака няма ,поне нещо да го оберат ли да го запалят ли  Grin колко да се отчетат  *freak* ебати аматьорите ебати страха  *pardon* то че си трябваха бая камикадзета така си е  Embarrassed ама голям резил голямо чудо ей  Grin ;D
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #93 -: Януари 12, 2014, 09:51:24 »

Я да натупам някого  Grin
Активен

Close enough to ...BASTARDS
no_one
Редник
*

Karma: +12/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 31


Профил
« Отговор #94 -: Януари 12, 2014, 22:57:49 »

Днес добре се отчетохме
...PersicoXL(Bizancio_)   KRISTALIQ(CMF)   141999   0   5052   75794   6112191   0   9466...
...ALE07(IMPERIO)   bobyhan(CMF)   165665   0   4742   71138   6550211   0   11044...
 bgflag bgflag bgflag
Активен

Nobody is perfect , i am nobody
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #95 -: Януари 13, 2014, 03:00:12 »

alelelmaiko къде си бе ела да водиме войната, че моята жертва се модира тоз zezar - писателя  Grin Grin Grin писа писа и заби мода ... Shocked що така бе *freak*  поне да ми беше дал възможност още един сейф да го пробвам ,че сутринта ми се спеше и не ми се смяташе като хората та едва спаси кожата  *freak*  *JOB* ама днес викам ще наредя софрата как си требва и рано рано сутринта ще му поднеса закуската  *cooking*  Grin той па заспа вечен сън Grin Grin Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
izvesten
The_Viking
Лейтенант
***

Karma: +24/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #96 -: Януари 13, 2014, 03:04:26 »

Цър цъъъъъъъъъър... сиренце ви нося, мишлетааа... къде стееееееее Grin
Активен
Alelemaiko
Редник
*

Karma: +75/-64
Неактивен Неактивен

Публикации: 49



Профил
« Отговор #97 -: Януари 13, 2014, 09:40:13 »

Чакай че днес нещо каръшки ден, май верно е 13-ти...  още не съм се събудил но някой ако може да ми обясни ще съм благодарен. buzzo от На_Ви ми прави засечка. Не е спало момчето, комшии сме това добре. Лошото в случая не е че ми удари половината армия, изпревари прибирането на 3 от лъчовете ми, иначе губеше, но не това е въпроса въпроса е къде ми изчезнаха част от паладините, за другите войници не ми се смята в момента, но след като си изпия кафето и това ще направя. Вчера удрям един комшия и се прибирам със 107602 паладина. Сега "бъзоо" ме удря и аз губя 26к от тях. Странното е че в момента са ми останали 66к... математиката е проста наука но 66+26 не е равно на 107 сигурен съм. Шибана игра, пак ме е яд за тия дето дават пари за нея.

                                                                  БЪГАВА РАБОТА, НАШЕНСКА!!!   
 

Крайна калкулация липсващи: 9к-леки копия, 14к-фаланги, 3к-стрели, 16к-гвардия и 15к-паладини. При положение че мобилизирах и към 15-18к копия, стрели и гвардия общо. Така че и те липсват, но тях не мога точно да ги сметна. Изглежда един от лъчовете ми се е объркал и се е прибрал при комшиите, или пък като е видял как ме млати тоя са се уплашили и са дезертирали. Има вариант и "бъзоо" като се е връщал да ги е видял по пътя и да им е направил засада. Колко динамична е станала играта без да съм разбрал Smiley

   Само да не помислите че се оплаквам. Неееееееее, тоя точки за войната не взе, остана му само моралната утеха че ми е хванал армия, БРАВО на Лукито, но както г-н Павлов каза, то това е трудно за доказване "защото бил умен човека" ...  но защо изчезват армии, явно ние пък сме глупави, а оня ден се бях замислил как да си купя кредити за да се вадя с 10 часовия. Добре че не направих тая глупост. 5 ери без нито един кредит, не е за хвалба, но пък не се и оплаквам.
    П.П. Това ми го писа "бъззо" преди малко: You went with the army in 1:14:03, the first attack 4:32, 4:34 last attack. It was all calculated         посмейте се малко и за моята глупост да си сейфам по единственият начин по който да не вляза здраво на минус, но и помислете кой и как следи по този начин атаките. Аз се сещам за един "умен" играч. Айде останаха още 3 дни да им скъсаме задника на тия, снощи бяхме на минус 1400... след като спуках касата Младен от бой, разликата падна на 124. Тази сутрин сме на 800 плюс, а ако и Византийците се понапънат може и служебна да я вземем Smiley А Жоро само успя да ни насере за последен път, но не той е за бой а това че шефовете са му се хванали на хорото за уговорена война. Вместо да спукаме чужденците, накрая пак се изпокарахме нашенците Smiley както се казва: "хубава работа, ама българска" Дано CMF да си вземат военната, защото я заслужават. За съюз с тяхната нето "Евала бате" играчи сте, и с вчерашните защити го доказват за пореден път.
   Още нещо последно: ако не се бяхме свили защото уж се бяхме "разбрали" с "Викингът" ,а да се бяхме включили активно и ние в зануляването на наказаните им играчи. Сега тези дето говорят разни работи нямаше да има въобще какво да кажат... Затова бий за да те уважават, ама айде.
« Последна редакция: Януари 13, 2014, 10:50:50 от Alelemaiko » Активен

Не бягай от снайпериста, така само ще умреш изморен...
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #98 -: Януари 13, 2014, 15:30:23 »

Хмммм , нещо точките от последната ни война не се добавят . На проблем ми прилича !!!!!
Активен

Close enough to ...BASTARDS
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #99 -: Януари 13, 2014, 15:53:53 »

 Grin Grin Grin кой да зануляваш бе алелемайко *crazy* кама4о ли *freak* защо не дойдохте да го занулите  *hahaha* целия саюз да си съберете армиите не можете да минете ,пак приказваш без да мислиш май  Grin другите така и така бяха занулени и вашите пращаха да грабят не се прави на ала бала портокала кой изяде кашкавала  Grin  нищо кой знае какво не е станало ,както обикновенно всички отбори които могат се борят да покажат кой колко може (с всякакви средства *freak*) и всеки иска класацията , а най ми е смешно някой като каже - "те я залужават"  Grin заслужава я този който успее да я спечели  Tongue
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Alelemaiko
Редник
*

Karma: +75/-64
Неактивен Неактивен

Публикации: 49



Профил
« Отговор #100 -: Януари 13, 2014, 16:24:51 »

Е ние пък без да си даваме много зор взехме служебно на На_Ви  bgflag


Само никой не коментира къде ми изчезна армията...

Относно атаките ни срещу Викингът, някъде да сме ви ударили армияHuh? Да и аз обрах две провки на Абсо, близо ми е а ми трябваха кинти. С 5 провки и 800к селяни трудно изхранвах 610к армия... без кредити без 10 часов или каквито и да било други простотии...
« Последна редакция: Януари 13, 2014, 16:31:23 от Alelemaiko » Активен

Не бягай от снайпериста, така само ще умреш изморен...
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #101 -: Януари 13, 2014, 16:37:55 »

армията може да ти изчезне само ако са те засекли в секундата на влизане в провката ,пиши на супорта и ще ти я върнат
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
izvesten
The_Viking
Лейтенант
***

Karma: +24/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #102 -: Януари 13, 2014, 17:44:59 »

Но трябва да дадеш точни бройки - иначе рискуваш да не ти върнат нищо.
Активен
_neise_
Редник
*

Karma: +5/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 46


Профил
« Отговор #103 -: Януари 13, 2014, 18:05:02 »

още един заключен от The_Viking  +
ти играеш цяла ера не колко пошлемета ти се подиграват накрая
че и заплахи по телефона ти отправят  Grin
само питам за адреса се не излагат самите лично идвам
както и да е
искам да попитам кога някой от империя ще се хване да направи класиране и да следи ежечасово измамите по световете защото знам че им излизат на компа на монитора ако пожелаят да погледнат де
и на фона на безплатната им пи ар кампания върнат хората  но няма стане само каде те не се осещат но карай тяхна си е играта се оправят  [:-}
Активен
izvesten
The_Viking
Лейтенант
***

Karma: +24/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #104 -: Януари 13, 2014, 19:19:05 »

още един заключен от The_Viking  +
ти играеш цяла ера не колко пошлемета ти се подиграват накрая
че и заплахи по телефона ти отправят  Grin
само питам за адреса се не излагат самите лично идвам
както и да е
искам да попитам кога някой от империя ще се хване да направи класиране и да следи ежечасово измамите по световете защото знам че им излизат на компа на монитора ако пожелаят да погледнат де
и на фона на безплатната им пи ар кампания върнат хората  но няма стане само каде те не се осещат но карай тяхна си е играта се оправят  [:-}

Ей тия Викинги все са ти трън в очите. И какви заплахи по телефона бръщолевиш - няма да е лошо да поизтрезнееш някога и да се осъзнаеш. А и понякога явно да си добронамерен играе лоша шега - не знаеш дали тоя срещу теб не ти се мазни като олио (ако случайно в търговската мрежа се появи олио Нейко - поне ще знаем от къде е тръгнало).

По въпроса с ежечасовите измами - цялата карта знае, че въртиш акаунти къде ли не - CMF, Wehrmacht, 7878... така че точно ти си човекът (или мършата, не знам как да те нарека), който най-малко има право да се обажда. Всички те знаят що за рядко лайно си (а това, че си баджанак на Отон, грам няма да го коментирам - или си я взел за прикритие на откритата си педерастия или не знам...) и за това по-добре си мишкувай и не ангажирай хората с присъствието си!
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!