Imperia Online България  
Април 24, 2024, 01:49:21 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: питане до някой който може да отговори  (Прочетена 3911 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Bigmeech
Капитан
****

Karma: +16/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 328


Профил
« Отговор #15 -: Април 26, 2013, 15:25:26 »

След симулацията на мен ми излиза обедителна победа за защитника .... смятано с 2 нива на проучванията над тези на защитника
Въпроса е в съобщението което ти праща заедно с доклада при битката какво пише ? Със зелени букви или с червени ... махни ги докладите,защото има визуален проблем с тях.Ако е в зелено - значи си спечелил,ако е в червено си загубил битката.
За това става на въпрос:
http://prntscr.com/127yz9
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #16 -: Април 26, 2013, 15:36:09 »

eti01 - Написала съм Ви лично съобщение.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Emo-Milanov
Редник
*

Karma: +3/-25
Неактивен Неактивен

Публикации: 47


Профил
« Отговор #17 -: Април 26, 2013, 18:30:41 »

eti01 - Написала съм Ви лично съобщение.
Е добре де лично?  Ние тук всички се опитваме да стигнем до някакво решение  и вместо да се даде евентуален отговор за да видим всички  и ако на някой му се случи същото да можем да помогнем Вие почнахте лични. Защо ли ми си струва че сте започнали друга стратегия.  Пишете лично на някой  който може би не разбира играта и му замазвате очите  и не смеете да пишете тук за да не ви опровергаем. Е немам  думи. !00 коментара и накрая лично
Активен

Обичан от малко ,мразен от много , но респектиран от всички
eti01
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 10


Профил
« Отговор #18 -: Април 26, 2013, 20:40:55 »

така да се знае .в личното саобщение искат да си кажа от какво се оплаквам Smiley ми естественно 4е ъм загубил битката което не е редно според симулатора ви ,преди атаката съм смятал над 10 пъти при всякви симулации за да  преместя армииката си и да посрещна врага като си спасявам и ресурсите на провинцията си ина4е ако имаше и минимален шанс да падна аз да не съм тъп да му дам хем реса хем армията  а в отговор на  bigmeech на доклада romahh победителя е в червено а drutalman дефакто аз победен съм в зелено                                                                                                                                                    -romaxxx атакува drutalman в провинция номер 5

Победител romaxxx ( _EMPIRE_ )     (червен надпис)
Разграбени ресурси:
Дърво   1 473 780
Желязо    102 314
Камък   1 598 498
Злато    1 602 381---апропо аз на симулации съм слагал и други бонуси като подкова древен храм тис ,,,,,,
Военни точки   5 632
« Последна редакция: Април 26, 2013, 21:16:59 от eti01 » Активен
ivmart
Лейтенант
***

Karma: +11/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 210



Профил
« Отговор #19 -: Април 27, 2013, 01:51:36 »

И мен ме огря симулатора и реалността  Grin
Активен

Не го превръщайте в начин на живот :Д
ivmart
Лейтенант
***

Karma: +11/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 210



Профил
« Отговор #20 -: Април 27, 2013, 02:12:42 »

Говори се че от няколко дни има проблеми с военните доклади кой е победител и кой не , и на симолитора ми дава грандиозна победа а доклада показва че се разбивам като първокласник  Grin тоест смятам че побеждавам и то доволно а накрая победата отиде при другият играч . Както и да е здраве  Cool
Активен

Не го превръщайте в начин на живот :Д
ridrik
Редник
*

Karma: +7/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 31


Профил
« Отговор #21 -: Април 28, 2013, 09:45:55 »

при равни проучвания защитника печели но ако се сложи един премиум и една колония коне на 10 процента атакуващия печели   без проблем  Smiley
Активен
eti01
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 10


Профил
« Отговор #22 -: Април 28, 2013, 13:36:19 »

ми ок но я сложи и на атакувания един премиум
Активен
ridrik
Редник
*

Karma: +7/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 31


Профил
« Отговор #23 -: Април 28, 2013, 20:35:15 »

бре приятел няма проблем виж саиузаму как е колко нето са на саиуза проучванията при такива битки дето са на кантар слагаи по големи проучвания премиум колонии гледаи за бандити при теб щом е трагнал тее сметнал поне така предполагам и гаранция е така и и на импереца силната еденица е фалангата като гледам няма много от тях а е гре6ка 4е се расчита на тежки еденици срещу елит ми за тея паладини на защитника са трипати повече фаланги че и повече прочетете малко и разберете смисала на играта фалангата дава бонус атака за имперците за номадите е катафракта  :)отделно е провинцията дето се напада има там бонуси дали са положителни или отрицателни за отделните еденици  :)дано да сам бил полезен Wink
Активен
space1986
Лейтенант
***

Karma: +10/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 139


not go back and do not let the enemy


Профил
« Отговор #24 -: Април 28, 2013, 22:04:03 »

От няколко дена гледам в форума че все повече хора имат проблем с калка ама съм си прост и нищо не зацепвам. В смисъл смятате, излиза че биете па губите или печелите па пише че губите, нещо такова??? Аз от един месец на ден правех по няколко атаки към активни и гледам само 1во, 20 сек. преди битката да няма промяна в противниковата армия и като дойде червеня плик гледам какво нося, а щом нося товар няма грижи а когато не нося, гледам след битката какво ми трябва че да се върна *hahaha* а щом видя че нося гледам само да изтрия червеня плик без да гледам там какво ми пише. Ако има проблеми с писмата или калка си има програмисти и не смятам че щом ние Българите имаме този проблем Германците, Американците или Арабите няма да имат същия проблем. Аз не съм имал проблеми с калка до сега, аз си пресмятам битките добре и тогава тръгвам а имам ли съмнения в защита БЯГАМ!!!! *heart* *heart*
Активен

Рекламите във форума са забранени.
space1986
Лейтенант
***

Karma: +10/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 139


not go back and do not let the enemy


Профил
« Отговор #25 -: Април 28, 2013, 22:14:14 »

-eti01  извинявам се много но само като видя с колко паладини ти идва и ти с колко го чакаш аз лично нямаше да си губя времето да пресмятам на калка ами щях да бягам на далече без да му броя обсадата.
Активен

Рекламите във форума са забранени.
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #26 -: Април 28, 2013, 23:06:49 »

eti01 , в ИО имаше проблем и бе отстранен. Не е имало проблем с калкулатора и всички битки са си точни , а проблема бе , че разместваше надписите "Победител" и " Победен" , но само на картинките. В менюто с битките в съюза си ги показва коректно , в съобщенията също , но на картинките ако някой се бе сетил да загледа - победения вземаше обоза. Това се получаваше от разменените картинки - реално победителя си вземаше обоза.

eti01 , вярвам , че като всички българи , ти вярваш на това , което ти изнася. На няколко места си видял/а , че губиш битката , а на едно място се вижда , че я печелиш , но обоза отива при друг, е сега какво - трябва да си със спечелена битка , или да вярваме на всичко останало и да си с изгубена битка.

След като всичко вече е наред , смятам темата за отдавна изчерпана и за да предпазя eti01 от поредното нарушение на правилата , ще я заключа  *locker*
Активен

Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!