Imperia Online България  
Април 19, 2024, 12:33:56 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Къде е красотата от играта когато има подли хора?  (Гласуването приключено: Април 30, 2013, 01:37:58 )
1 - 3 (60%)
2 - 2 (40%)
Общ брой гласове: 5

Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БГ свят-9  (Прочетена 2076 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Master
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« -: Април 23, 2013, 01:37:58 »

Днес съюз Чумовци обърна войната с Хуните благодарение на Подлост и Измяна!!!
Откакто свят светува има подлост и измяна, но питам се аз къде е красотата да играеш игра, в която зависиш от такива хора?
Що за човек трябва да си, че да бъдеш част в съюз от самото началото на този свят и в един момент да ги предадеш и да се преместиш при съюза нападател?
И като захванах тази тема, визирам играч на име armec, който предаде съюзът си и отиде при Чумовци.
Скъпи администратори, помислете върху това да има наказания, на този тип играчи.
Активен
Bigmeech
Капитан
****

Karma: +16/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 328


Профил
« Отговор #1 -: Април 23, 2013, 01:59:07 »

Това е просто гениалност Smiley А за наказания и дума не може да става на въпрос,защото подлост и измяна е имало винаги и ако не ги е имало не се знае какво щеше да се случи. Докладвайте въпросния играч,може да е втори акаунт на някой Smiley
Активен
space1986
Лейтенант
***

Karma: +10/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 139


not go back and do not let the enemy


Профил
« Отговор #2 -: Април 23, 2013, 03:41:43 »

ЙО все пак е стратегия, шпионажа е част от играта. Та винаги ще има и такива съюзници за жалост но и без тях нямаше да е играта която играем. Създаваме федерация не само заради добри отношения а за натурално чист шпионаж, между съюзни битки, икономическо развитие, размяна на стратегия , стратегически планове , общо взето всичко. Създаваме добри приятелски отношения с играчи който не са в федерации с нас и то с цел проучване ( шпионаж ) за техните съюзни проучвания  или икономическо състояние на техните съюзници. Това е играта която играем и без такива съюзници или действия на съюзниците ни няма как да има и изготвяне на съюзни стратегии или как да се подготвяме за воина. ЙО е проектирана като средновековна стратегическа и икономическа игра. Точно каква стратегия ще си изберем за играта сами го решаваме но трябва винаги да внимаваме за къртици. Малките съюзи печелят воини но големите съюзи печелят ери а в големите съюзи винаги може да има и такива. Cry *crazy* Cry И наистина е за жалост но и без тази тактика няма и успехи *ok*
Активен

Рекламите във форума са забранени.
gri6ata
Trusted Member
*

Karma: +31/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 203


Профил
« Отговор #3 -: Април 23, 2013, 04:46:40 »

Днес съюз Чумовци обърна войната с Хуните благодарение на Подлост и Измяна!!!
Откакто свят светува има подлост и измяна, но питам се аз къде е красотата да играеш игра, в която зависиш от такива хора?
Що за човек трябва да си, че да бъдеш част в съюз от самото началото на този свят и в един момент да ги предадеш и да се преместиш при съюза нападател?
И като захванах тази тема, визирам играч на име armec, който предаде съюзът си и отиде при Чумовци.
Скъпи администратори, помислете върху това да има наказания, на този тип играчи.
Аз само да попитам,миналата ера небяхте ли големи приятели с чумите,или случайно аз бъркам?
Активен
Master
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #4 -: Април 23, 2013, 18:06:40 »

gri6ata, не съм бил в свят 9 миналата ера и не знам какви са били техните взаимоотношения.
Активен
ivmart
Лейтенант
***

Karma: +11/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 210



Профил
« Отговор #5 -: Април 23, 2013, 21:08:53 »

Винаги потърпевшият се оплаква а победителят се хвали . Научете се че играта се играе за удоволствие и знайте че не сте недосегаеми . Мен ме бият , аз бия какво значение има за единият медал . По някога печелиш а по някога губиш  Cool
Предложението за наказание на тези играчи които сменят съюзите е недопустимо за мен .
Активен

Не го превръщайте в начин на живот :Д
boginja
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 3



Профил
« Отговор #6 -: Април 23, 2013, 23:15:13 »

Чумите са наясно че без тази подлост и измама никога нямаше да победят.Това тяхното не е победа и те го знаят. Grin *hahaha* *hihi* От отчаяние че ще загубят и ще се изложат пред всички,си позволиха с помоща на вътрешен човек от сайта така наречените админчета ,да използват профила на armec за да обърнат резултата.Само едно ще им кажа и дано го прочетат,язък за толкова пръснати диаманти,като не можахте да се изправите срещу хуните и да ги победите достойно без странична помощ.Смешници.... *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен
kkk122
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #7 -: Май 02, 2013, 22:47:09 »

      Няма да коментирам дали е правилно или неправилно, морално или неморално - въпрос на гледна точка. Но когато отваряш такава тема е добре да изкоментираш действията на лидера Ви, да разтълкуваш за себе си бездействието на съюзниците Ви, които бяха изумени от неговите постъпки и не на последно място на armec, който беше отвратен от начина Ви на игра и реши да върне справедливостта в тази опорочена от Вас игра.

      Пожелавам Ви успех там където играете и дано да сте се поучили и най-накрая научили, че кой каквото си посее, това и ще ожъне....
      И не забравяйте, че това е стратегическа, военно ориентирана игра, където целта е да победиш в битка, във война, да спечелиш реалма...
     Ако на някои им харесва да бъдат побеждавани и изпитват удоволствие от това, то това си за тяхна сметка.

     Ние играем за победи.
Активен
holly avenger
Редник
*

Karma: +3/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 35


Protect the weak


Профил
« Отговор #8 -: Май 07, 2013, 22:48:26 »

Бяха, Гриша, бяха - че даже и замък им дадоха предната ера, че им и помагаха
да го пазят, а сега каква стана тя ?
Явно Хуните са решили да бъдат новите Чуми на БГ9, но все още не са узрели достатъчно.
Този колега е бил толкова "отвратен" от действията на съотборниците си, че е избрал
перфектния момент да се премести и осигури безметежното си живуркане до края на ерата.
Всички обичат победителите, и горко на победените.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!