Imperia Online България  
Април 20, 2024, 00:28:14 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ера 6 на свят 53  (Прочетена 3841 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« -: Февруари 22, 2013, 17:52:00 »

Ето ви нова тема да коментирате ерата.
Новата ера е факт -започна ,аз казах че няма да играя повече в тоя цирк ,но размислих ще поразцъкам няколко дни да изхарча останалите диаманти в акаунта (не взети от псиз) и да позапаля тоя и оня ,няма да довършвам ерата да знаете после да няма приказки набихме го и се отказа   Grin Grin Grin
Активен

dufas
Редник
*

Karma: +3/-27
Неактивен Неактивен

Публикации: 49


Профил
« Отговор #1 -: Февруари 22, 2013, 21:46:57 »

правилно няма да я довършиш защото няма да те оставим да го направиш но си мисля че си сбъркал мястото където да си я отвориш тая тема
Активен
tany
Сержант
**

Karma: +205/-255
Неактивен Неактивен

Публикации: 65



Профил
« Отговор #2 -: Февруари 23, 2013, 01:03:36 »

Темата е на правилното място това е хроника на събитията ето хроника от първия ден 

Активен

tany
Сержант
**

Karma: +205/-255
Неактивен Неактивен

Публикации: 65



Профил
« Отговор #3 -: Февруари 23, 2013, 01:04:35 »

 Grin
Активен

kopara
Лейтенант
***

Karma: +79/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #4 -: Февруари 23, 2013, 01:08:11 »

Е то на Псиз диамантите отдавна са похарчени за балисти и какво ли не!може и ламерчо да ги е взел преди да му заключат акаунта!Все познати неща Grin Grin Grin!!!Жалкото е че Псиз се върза на акъла на мошеника но както и да е-човек се учи докато е жив  Wink Wink Wink!Късмет на всички в новата ера!
Активен

EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON!!!
_neith_
Гост
« Отговор #5 -: Февруари 23, 2013, 01:13:35 »

не копарче псуз до последно не се оказа от съюза си просто беше срещу скаритата..въпрос на избор..и до последно си беше на линия и ни помагаше..а ти най малко може да говориш за него при условие,че преди 2 ери го псуваше,а след  това се заигра с него и аз не знам за какво за диаманти или за какво ти си знаеш *pardon*
Активен
kopara
Лейтенант
***

Karma: +79/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #6 -: Февруари 23, 2013, 01:45:31 »

не копарче псуз до последно не се оказа от съюза си просто беше срещу скаритата..въпрос на избор..и до последно си беше на линия и ни помагаше..а ти най малко може да говориш за него при условие,че преди 2 ери го псуваше,а след  това се заигра с него и аз не знам за какво за диаманти или за какво ти си знаеш *pardon*
Това е клевета!Никога не съм го псувал или нещо подобно!За съжаление не си пазя нищо от преди 2 ери!Единственото лошо което съм казал за него беше края на предната ера защото ме предаде!Знаеше много добре че никой от нашия съюз не иска да играе с вас!Питайте ги ако не знаете!Всички които дойдоха при вас последните 1-2 дена бяха акаунти които Псиз или някой друг от съюза ни движеше!Псиз не е лош и нека спрем да го споменаваме тъй като няма как да си изкаже мнението поради ясни причини!Единствената му грешка беше да повярва на вас мошениците и да ви дава жертви да правите военни точки доблест и така нататък!А относно диамантите му аз никога не съм му искал диаманти (можеш да го питаш в скайп).Това че е искал да влезе в акаунта ми за да помогне си е негов личен избор!Аз не съм като вас да прося както сте правели и на световното така че спри да се излагаш!много хора знаят какво представлявате и двамцата!Късмет!
Активен

EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON!!!
_neith_
Гост
« Отговор #7 -: Февруари 23, 2013, 01:55:32 »

като нищо лошо не говориш за него махни тия простотий който си написал за него..а за това,кето говоря съм сигурна..ерата с мосес въобще не го псуваше ;D..но ти явно забравяш..лека и на теб *rose*
Активен
barbaron
Лейтенант
***

Karma: +9/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Профил
« Отговор #8 -: Февруари 23, 2013, 02:03:34 »

минаха едва няколко часа  от рестарта на ерата и започна да става интересно..успех на всички  Smiley
Активен
kopara
Лейтенант
***

Karma: +79/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #9 -: Февруари 23, 2013, 02:14:24 »

като нищо лошо не говориш за него махни тия простотий който си написал за него..а за това,кето говоря съм сигурна..ерата с мосес въобще не го псуваше ;D..но ти явно забравяш..лека и на теб *rose*
Ели или тони незнам кой пише!Това което съм написал ще го оставя дори и да се махна от тоя съюз защото си е истината!Псиз ме познава много добре така,че обяснения съм дал и ще дам единствено на него!А дали съм го псувал или не го докажи а не ме клевети!За съжаление не направих снимка на нещата които ти ми написа в играта да видят как псува жена!Такива неща даже и моско не ми е писал каквито ти ми написа  Grin Grin Grin!Но нищо нека хората вярват на зелената табела не на мен!Нека хората и играчите повярват на мошениците в играта а не на честните хора които се мъчат да постигнат нещо с пот и труд!
Активен

EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON!!!
_neith_
Гост
« Отговор #10 -: Февруари 23, 2013, 02:21:06 »

и мосес и псуз те опознаха много добре затова сега никой не иска да играе с теб *pardon*почваи да мислиш стратегий за новата ера за кой ще се представяш..мина акаунта на мосес сега с псъз ли ще поиграеш представяйки се за него Lips Sealed Tongue Grin *hahaha*
Активен
kopara
Лейтенант
***

Karma: +79/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #11 -: Февруари 23, 2013, 02:26:27 »

и мосес и псуз те опознаха много добре затова сега никой не иска да играе с теб *pardon*почваи да мислиш стратегий за новата ера за кой ще се представяш..мина акаунта на мосес сега с псъз ли ще поиграеш представяйки се за него Lips Sealed Tongue Grin *hahaha*
Оле майко мила пази боже сляпо да прогледа!играя си с моя акаунт!С на Псиз акаунта никога няма да играя дори да имам и възможност!Аз с на страхливци акаунтите не играя!Ти поигра малко с неговия акаунт предната ера и мисля че си видял/а до кога е премиум!Стига писа глупости!С на мосес акаунта съм играл поради ред причини които ти колкото и да ти се иска няма да научиш Cool Cool Cool!Да и двамата ме познават и разликата е че единия ми вярваше а другия вярваше на мошеници като вас!
Активен

EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON!!!
_neith_
Гост
« Отговор #12 -: Февруари 23, 2013, 02:27:57 »

само ми прочети подписа без да те обиждам,но последното изречение е за теб *pardon*
Активен
_neith_
Гост
« Отговор #13 -: Февруари 23, 2013, 04:02:10 »

 Не можете да атакувате играч, който е под защита на начинаещия.
 dill
Не можете да атакувате играч, който е под защита на начинаещия
dufas

Играчи в кавички криещи се в "Защита на начинаещия" *rose* *pardon*
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!