Imperia Online България  
Юни 17, 2024, 04:23:35 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Забиване на играта  (Прочетена 4731 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Emo-Milanov
Редник
*

Karma: +3/-25
Неактивен Неактивен

Публикации: 47


Профил
« Отговор #15 -: Април 17, 2013, 02:37:00 »

Великден е на 6-ти май.Ерата е започнала на 9-ти април.Това значи,че малко ти куцат сметките .... подаръците ще дойдат точно в края на ерата и тя пак ще се проточи  *pardon*
Не ми куцат сметките. Тази ера Диамантес ще вземат замаците предварително. Може  да са си взели урок от миналата ера.. Реалма ако се отвори както би требвало на 3-тата седмица при 60% влияние  ерата свършва на 30 април. И може да я пуснат веднага  в същия ден в 16:00. правили са го този номер преди 2 ери. Тогава сам сметай за 6 дена какво може да се постигне при условие че подараците ще са валидни вероятно до 8-9 май. за пример вземи италианката какво е постигнала за 5 дена и то без подараци.  А бъди сигурен  че админите може да го измислят много  добре това.
Друг вариант е да забавят релама за пореден път  с цел повече подараци злато за да се внесът в хазната за издръжка на армията.  и много подараци войска  Smiley
Ама каквото и да решат все едно. аз съм в Мод. чакам другата ера   Smiley
Активен

Обичан от малко ,мразен от много , но респектиран от всички
Bigmeech
Капитан
****

Karma: +16/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 328


Профил
« Отговор #16 -: Април 21, 2013, 00:37:38 »

Няма ли да го оправите този лаг вече .. или поне да кажете от какво е ... всяка нощ от 00:00 до 01:00 забива и то много  *xxx* Sad
Активен
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #17 -: Април 22, 2013, 22:35:36 »

Май на никой не му пука и няма да вземе отношение по този проблем. Играта всяка вечер лагва!!!
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
Bigmeech
Капитан
****

Karma: +16/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 328


Профил
« Отговор #18 -: Април 22, 2013, 22:45:10 »

Направо не се търпи ...   *hmm* *hmm*
Активен
Bigmeech
Капитан
****

Karma: +16/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 328


Профил
« Отговор #19 -: Април 24, 2013, 00:10:15 »

Ще го оправите ли това забиване най-накрая ? Днес е най-зле ..... по 7-8 сек закъснение на операция.То бива бива ама вашето безхаберие е разочароващо  Sad Sad Sad Sad
Активен
Bigmeech
Капитан
****

Karma: +16/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 328


Профил
« Отговор #20 -: Април 24, 2013, 00:12:03 »

Ще го оправите ли това забиване най-накрая ? Днес е най-зле ..... по 7-8 сек закъснение на операция.То бива бива ама вашето безхаберие е разочароващо  Sad Sad Sad Sad
Даже напълно отказа ....  20 секунди ми сменя провинция,за 11 секунди ми пуска сграда ... и сега като трябва да направя навсякъде по 15 мини е Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?
« Последна редакция: Април 24, 2013, 00:13:47 от Bigmeech » Активен
zarrcheeto
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 17


Профил
« Отговор #21 -: Април 24, 2013, 00:19:47 »

При следващия обиден коментар към екипа, достъпът Ви до форума ще бъде преустановен.
« Последна редакция: Април 24, 2013, 10:57:18 от Vania » Активен
Bigmeech
Капитан
****

Karma: +16/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 328


Профил
« Отговор #22 -: Април 24, 2013, 01:06:47 »

1 час вече не се играе .. БРАВО !
« Последна редакция: Април 24, 2013, 10:57:33 от Vania » Активен
Emo-Milanov
Редник
*

Karma: +3/-25
Неактивен Неактивен

Публикации: 47


Профил
« Отговор #23 -: Април 24, 2013, 05:08:38 »

Ахахахахахаа   никаква реакция от тяхна страна ама заради тази обида към тях ще видиш  днес като те баннат колко бързо ще реагират ахахахахаххаа....   и Вие и Те  го знаят , че въпроса опира ако на тех им изнася ще го оправят. Ама явно засега не.
« Последна редакция: Април 24, 2013, 10:57:46 от Vania » Активен

Обичан от малко ,мразен от много , но респектиран от всички
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #24 -: Април 24, 2013, 10:58:48 »

Работим по проблема от миналата седмица. Надявам се скоро да имаме трайно решение. Съжалявам за причиненото неудобство.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Bigmeech
Капитан
****

Karma: +16/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 328


Профил
« Отговор #25 -: Април 24, 2013, 15:55:23 »

Работим по проблема от миналата седмица. Надявам се скоро да имаме трайно решение. Съжалявам за причиненото неудобство.
И толкова ли трудно бе,да го напишете това от началото Huh? Ние това искаме да знаем,че се работи по проблема,а не да гадаем работите ли,неработите ли ?
Активен
Emo-Milanov
Редник
*

Karma: +3/-25
Неактивен Неактивен

Публикации: 47


Профил
« Отговор #26 -: Април 27, 2013, 09:32:45 »

Великден е на 6-ти май.Ерата е започнала на 9-ти април.Това значи,че малко ти куцат сметките .... подаръците ще дойдат точно в края на ерата и тя пак ще се проточи  *pardon*
axaxaxaxax  видя ли че не ми куцат сметките.  стана точно както казах преди   . Сега признаваш ли ме???  Реалма ще започне на 29 и на 30 е готов. и от 31 започва  заедно с подараците. Цаката е да дръпнат колкото може повече....  друг път като пиша нещо  да знаете  че не са празни приказки.  Smiley  Познах защото  един път реших да се поставя на мястото  на админите и да се пробвам да мисля като тях. Да мисля само за пари  :Д:Д:Д:Д  и ето крайния резултат е на линия
Активен

Обичан от малко ,мразен от много , но респектиран от всички
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #27 -: Април 30, 2013, 22:27:43 »

axaxaxaxax  видя ли че не ми куцат сметките.  стана точно както казах преди   . Сега признаваш ли ме???  Реалма ще започне на 29 и на 30 е готов. и от 31 започва  заедно с подараците. Цаката е да дръпнат колкото може повече....  друг път като пиша нещо  да знаете  че не са празни приказки.  Smiley  Познах защото  един път реших да се поставя на мястото  на админите и да се пробвам да мисля като тях. Да мисля само за пари  :Д:Д:Д:Д  и ето крайния резултат е на линия

Пич , нещо ти куцат сметките. Вземи , ама 1 път помисли преди да пишеш. Дай ми адреса си , че да ти пратя календар и да видиш кой ден от седмицата се пада 31.04.2013. Точно на тази дата ще ти дойде разума и ще ти излязат сметките. Аз пък ще ти пратя 5000 диаманта , ма на 30.02.2014г. Очаквай ги , щото на тази дата също може да стартира нова ера.  Grin
Активен

Bigmeech
Капитан
****

Karma: +16/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 328


Профил
« Отговор #28 -: Май 02, 2013, 00:44:45 »

axaxaxaxax  видя ли че не ми куцат сметките.  стана точно както казах преди   . Сега признаваш ли ме???  Реалма ще започне на 29 и на 30 е готов. и от 31 започва  заедно с подараците. Цаката е да дръпнат колкото може повече....  друг път като пиша нещо  да знаете  че не са празни приказки.  Smiley  Познах защото  един път реших да се поставя на мястото  на админите и да се пробвам да мисля като тях. Да мисля само за пари  :Д:Д:Д:Д  и ето крайния резултат е на линия
И я пуснаха ерата за да хванат подаръците на Великден ... тцтцтцтц аман
Активен
Emo-Milanov
Редник
*

Karma: +3/-25
Неактивен Неактивен

Публикации: 47


Профил
« Отговор #29 -: Май 02, 2013, 01:36:51 »

Пич , нещо ти куцат сметките. Вземи , ама 1 път помисли преди да пишеш. Дай ми адреса си , че да ти пратя календар и да видиш кой ден от седмицата се пада 31.04.2013. Точно на тази дата ще ти дойде разума и ще ти излязат сметките. Аз пък ще ти пратя 5000 диаманта , ма на 30.02.2014г. Очаквай ги , щото на тази дата също може да стартира нова ера.  Grin

тцтцтцтцтцт  е  ти пък много си се напрегнал. Ми  исках да напиша 1-ви ама по инерция като карах и натиснах и 3-ката.  Как  пък за такива дребнави  работи сте се  на линия а за други   Ви няма. А и ти лично не си държиш на думата....  обеща нещо  така и не го изспълни.
Активен

Обичан от малко ,мразен от много , но респектиран от всички
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!