Imperia Online България  
Април 26, 2024, 11:01:02 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 480266 селянина!!!!  (Прочетена 5501 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Bigmeech
Капитан
****

Karma: +16/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 328


Профил
« Отговор #15 -: Април 17, 2013, 19:13:22 »

И все пак непрекъснатото палене и грабенето докато си офлайн е много добра стратегия за спирането на развитието на противника ... като не ти е изгодно има капитулация,много висока медицина и правене на армия за палеж специално и да ги изпозапалите и вие.  Smiley
Активен
DanailDR
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 49


Профил
« Отговор #16 -: Април 18, 2013, 07:19:58 »

.Проблема не е в правилата, а в това, че съюза им е толериран ... бас ловя, че ако се обединят 3-4 свята и те попаднат в истински конкурентен свят (и никой не ги толерира, а нарушенията им се наказват) няма да издържат много. Тяхната съюзна стратегия е "взимаме при нас колкото може повече от добрите играчи, останалите ги палим и грабом с всички възможни средства докато се откажат от света".
После ако някой се е излъгал да им повярва на някое обещание (аз бях един от тея глупаци) забиват му нож в гърба и се хилят (е тва е почтен и честен начин на игра).
А продажбата на ресурс, акаунти или замъци срещу диаманти си е нарушение на правилата, ако админите смятат, че трябва да е разрешено, да обявят цената на замъците публично и всеки да може да си ги купи (за протокола аз не съм искал да купувам замък, на мен 1000 пъти ми се клеха в приятелство и посред нощ решиха че ще е готино да ме прецакат .... и въпреки това двете ери коитоо играх в този свят се класирах в топ50, на пук на "честната и морална" игра от страна на тоя съюз.

elena по-добре прегледайте по-обстойно действията им, абстрахирайте се от количеството на закупените диаманти и озъптете човека от екипа ви, който им помага. Това е в интерес на играта, а и на нас играчите.
Активен
shahbaraz
Сержант
**

Karma: +3/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 70


Профил
« Отговор #17 -: Април 19, 2013, 22:09:57 »


Bigmeech, поиграй малко и ти срещу тия - на чужд гръб и 100 тояги са малко  *hahaha*
Активен
Bigmeech
Капитан
****

Karma: +16/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 328


Профил
« Отговор #18 -: Април 20, 2013, 02:36:17 »

Bigmeech, поиграй малко и ти срещу тия - на чужд гръб и 100 тояги са малко  *hahaha*
Ами или няма да съм срещу тях или ще бъда срещу тях докато издържа и мод. Няма да се оплаквам във форума,че знаят как да играят и имат печеливша стратегия. Играта е за кеф,но малко хора правят разлика между кефа и безразличието... винаги си търся съюз,който знае какво прави и гледам да се уча,защото това ми е една 3та ера в 3 различни свята версия в5. Wink
Активен
ivmart
Лейтенант
***

Karma: +11/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 210



Профил
« Отговор #19 -: Април 20, 2013, 12:08:17 »

Точно така бигмеч
Активен

Не го превръщайте в начин на живот :Д
shahbaraz
Сержант
**

Karma: +3/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 70


Профил
« Отговор #20 -: Април 21, 2013, 07:25:28 »

Те, защото стратегията им е много печеливша, ще си играят скоро съвсем самички  *freak*
Активен
PandaTeddyBear
Гост
« Отговор #21 -: Май 04, 2013, 18:29:17 »

пълно размазване на селяните
Активен
doktora123
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #22 -: Май 04, 2013, 19:06:16 »

Забравяте , 4е този саюз спе4ели шампионска лига срешту наи добрите саюзи в ИО. Вси4ко друго са приказки на хората ,които пердашим.
« Последна редакция: Май 04, 2013, 19:36:45 от doktora123 » Активен
holly avenger
Редник
*

Karma: +3/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 35


Protect the weak


Профил
« Отговор #23 -: Май 06, 2013, 18:12:12 »

Абе какви ги говорите бре, накарахте чак диаманта Док.Ок. да се намеси и тук да
напише за великия сАюз, който спечели Шампионска лига среШту най-добрите сАюзи
в ИО. Поздравления Док, честито за спечелването на лигата. Док ако всичко това дотук
казано е невярно, защо така оплакващия се за прословутите селяни е вече във вашия сАюз??
А и още нещичко да ти кажа, че сте отбор, отбор сте, но колко то вашия велик сАюз, участваха
в лигата - май има няма 10 човека а ?? Така като гледам то това си е целия велик сАюз + мултаците му.
Активен
doktora123
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #24 -: Май 06, 2013, 19:33:44 »

AAAA Kokyto   Wink тебе нали вече те отказахме от нашия свят  Tongue пиши си това само ти остана
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #25 -: Май 06, 2013, 19:49:22 »

Чумите пуснаха на търг замък а админите казаха "няма нищо нередно" вие очаквате да променят правилата, та да им попречи да палят .... я слезте на земята бе хора
"5.4При никакви обстоятелства на потребителите не им е разрешено да:Б) да купуват или продават за „реални” пари или по някакъв друг начин да разменят виртуални предмети, използвани в онлайн игрите."                                                                    Това е точка от Правила за ползване на Imperia Online
„Империя Онлайн ООД”  .-Договора който сключва всеки регистрирал акаунт в ИО.                                                           Както и да го погледнеш,подобен търг си е нарушение на договора.И този който ви е обяснил че няма нищо нередно,да се пробва да го каже това на собствениците на играта
« Последна редакция: Май 06, 2013, 19:59:09 от GARIO » Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
PandaTeddyBear
Гост
« Отговор #26 -: Май 06, 2013, 21:12:37 »

сочни селянчета, изпобребити, без армия да ги пази. ми нормално е.............

                 
Активен
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #27 -: Май 07, 2013, 00:58:43 »

Няма непобедим съюз, има .. "липса на конкуренция" и липса на някаква организация насреща.. Ако има кой да им отвърне, дали ще си позволят на всеки опънал се, да направят 40 атаки още на другия ден... И с този калабалък в един съюз от членове в 5-тата, кой знае колко "дупки" има и в такъв "велик" съюз, които виреят в сянката на няколко играча.. само някой да ги надуши и натисне...
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
holly avenger
Редник
*

Karma: +3/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 35


Protect the weak


Профил
« Отговор #28 -: Май 07, 2013, 07:05:25 »

Хохохохо Док ти май нещо взе много да си вярваш, зомбенцето ми то, честта да не играя
вече в БГ9, не е ваша за жалост, тя е изцяло админска - просто си прецених, че свят със
скорост по 2, и свят който става все по-ангажиращ за мен, не е по моя вкус. А и слуховете
които дочувам за вашия съюз и то от ваши бивши членове, още повече ме отдръпна от този
реалм. Така че със здраве, ако върнат нормалната скорост на реалма, пак може да ме откажеш,
мултачето ми то. Wink
« Последна редакция: Май 08, 2013, 18:56:15 от holly avenger » Активен
DanailDR
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 49


Профил
« Отговор #29 -: Май 09, 2013, 07:50:58 »

"5.4При никакви обстоятелства на потребителите не им е разрешено да:Б) да купуват или продават за „реални” пари или по някакъв друг начин да разменят виртуални предмети, използвани в онлайн игрите."                                                                    Това е точка от Правила за ползване на Imperia Online
„Империя Онлайн ООД”  .-Договора който сключва всеки регистрирал акаунт в ИО.                                                           Както и да го погледнеш,подобен търг си е нарушение на договора.И този който ви е обяснил че няма нищо нередно,да се пробва да го каже това на собствениците на играта
Ок де, буквално отговора на Oton беше "Взети са мерки относно проблема.", но понеже нямаше нищо видимо, явно мерките са били .... никакви.
Така, че не ми говорете, че не са толерирани .....
Активен
Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!