Imperia Online България  
Март 28, 2024, 15:23:00 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: проблем със езика от седмица и никаква реакция  (Прочетена 3363 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
boksi77
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« -: Април 08, 2013, 20:36:29 »

от седмица мие зададен руски език но пък еи изчезнала оцията за смяна на езика и вместо грабежи пускам палежи Shocked
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #1 -: Април 08, 2013, 20:42:18 »

В предната тема , в която писахте Ви попитах за името на акаунта. Моля , отговора да е в тази или в предната , а не в 3-та тема. Името на акаунта е необходимо , за да може екипа да извърши проверката.
Активен

boksi77
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #2 -: Април 08, 2013, 21:26:32 »

boksi77
Активен
boksi77
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #3 -: Април 08, 2013, 21:28:23 »

за първи път влизам във форума но не намерих другаде към кой дасе обърна
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #4 -: Април 09, 2013, 12:23:57 »

Ще проверим и ще Ви уведомя тук във форума.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #5 -: Април 10, 2013, 11:01:57 »

Писала съм преди Вас, ако не забелязвате. Работим по проблема. Още повече не сте Вие потърпевш, за да си позволявате подобни коментари.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
svetlio10
Редник
*

Karma: +5/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 40


Профил
« Отговор #6 -: Април 10, 2013, 22:01:36 »

.......какво ми е на коментара......съобщавам за проблем.....на колега.....за да направите нещо......знаете ли че "опожаряване" на руски е "грабеж"........))))).....е колегата вече знае))))...и той се чуди защо не може да ограби никой))))).....
Активен
boksi77
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #7 -: Април 10, 2013, 22:47:50 »

    
Мои миссии
Из    Куда    Вид миссии    Единицы    Оставшееся время    Действия
anni2 - [Провинция 1]    Провинция 1    Грабеж    184 849    00:30:47    Возвращение
   
   е къкво е това чудо да треперя докрай дали несъм пуснал грабеж вместо опожаряване
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #8 -: Април 10, 2013, 23:20:56 »

.......какво ми е на коментара......съобщавам за проблем.....на колега.....за да направите нещо......знаете ли че "опожаряване" на руски е "грабеж"........))))).....е колегата вече знае))))...и той се чуди защо не може да ограби никой))))).....

Ако обичате , ще Ви помоля да се стегнете малко и не само да пишете , ами и да прочетете нещо. Получили сте отговор от член на екипа , че се работи по проблема , но си продължавате с вашето.

svetlio10 , при следващ случай , когато пишеш от името на друг ще ти наложа забрана във форума , а на екипа ще препоръчам да проверят за съвпадения в акаунтите ви в играта.
Активен

svetlio10
Редник
*

Karma: +5/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 40


Профил
« Отговор #9 -: Април 11, 2013, 10:07:35 »

Сега отговарям от свое име. Съобщавам за проблем. Опитвам се да обясним по конкретно какъв е проблема. И накрая съм виновен. Да възможно е да съм виновен за нещо, но е хубаво да цитирате кое правило на форума съм нарушил! Нещо неприлично ли съм казал? А за заканите.....все ми е тая....можете и 100 камшика на голо да ми ударите и после да ме линчувате.))))

С разочарование!
Светлио
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #10 -: Април 11, 2013, 10:18:06 »

   
Мои миссии
Из    Куда    Вид миссии    Единицы    Оставшееся время    Действия
anni2 - [Провинция 1]    Провинция 1    Грабеж    184 849    00:30:47    Возвращение
   
   е къкво е това чудо да треперя докрай дали несъм пуснал грабеж вместо опожаряване
Както вече казах, работим по Вашия проблем. Разберете обаче, че той не е единственият, с който се занимаваме. Съжалявам, че Ви създаваме неудобство в играта. За Ваше улеснение ще Ви напиша термините на руски с превода им на бг, за да не се бъркате при пускане на атака:
         руски                   български
бутон 'грабеж'                =опожаряване(бг)
бутон 'осада крепости'    = разграбване(бг)
бутон 'полeвое сражение'=полева битка(бг)
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
svetlio10
Редник
*

Karma: +5/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 40


Профил
« Отговор #11 -: Април 11, 2013, 10:44:54 »

Това е друго нещо! Благодаря от свое име и от името на колегата!

С уважение!
Светлио

П.П.
Разбираме напълно че имате проблеми. И виждаме че ги решавате. Но се съгласете, че заплахи към играчи защото са се оплакали от нещо са напълно неуместни. В крайна сметка "Клиента винаги е прав". Лек ден и лека работа.
Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #12 -: Април 11, 2013, 12:26:19 »

Ако обичате , ще Ви помоля да се стегнете малко и не само да пишете , ами и да прочетете нещо. Получили сте отговор от член на екипа , че се работи по проблема , но си продължавате с вашето.

svetlio10 , при следващ случай , когато пишеш от името на друг ще ти наложа забрана във форума , а на екипа ще препоръчам да проверят за съвпадения в акаунтите ви в играта.
А аз ще ти кажа, че НЕ съм му прочел коментара понеже е бил премахнат, но не е хубаво да прекаляваш с властта дадена ти от администраторите! Няма правило във форума с което да се забранява играч(участник във форума) също като теб, да пише от името на друг с негово позволение. Не всеки може да има възможност веднага, да отговори в дадена тема дори да е пусната от него! Нищо не пречи някой запознат със случая да изкаже мнение по темата от друго име И ВЕЧЕ ако другото лице не е съгласно с въпросния изказ може да пожелае премахване на поста! (За обиди и прочие няма да говоря просто, защото реално може заради това да е изтрито съобщението.) За заплахи от типа "ЩЕ ПРЕПОРЪЧАМ НА ЕКИПА" всички по-стари играчи добре знаем за какво иде реч и те МОЛЯ следващия път да обясниш по-тарикатски, че ще ползваш каналния ред с мейла на съпорта! Не си първия модератор, който не се съобразява с някой изкази !  *pardon*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!