Imperia Online България  
Април 20, 2024, 02:30:58 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: до админите  (Прочетена 3943 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Bigmeech
Капитан
****

Karma: +16/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 328


Профил
« Отговор #15 -: Април 14, 2013, 18:48:24 »

Айде сега ... един в мегаблица на шести ден е на 11 147 000 точки ....  Grin
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #16 -: Април 14, 2013, 20:29:19 »

Айде сега ... един в мегаблица на шести ден е на 11 147 000 точки ....  Grin

Не е един , а една и не е 11 147 000 , а 11 177 587  Grin  *xxx*
Активен

Bigmeech
Капитан
****

Karma: +16/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 328


Профил
« Отговор #17 -: Април 14, 2013, 21:06:23 »

Не е един , а една и не е 11 147 000 , а 11 177 587  Grin  *xxx*
Така де  Grin Или изключително добра съюзна стратегия или хак ... аз вярвам на първото  *ok*
Активен
Emo-Milanov
Редник
*

Karma: +3/-25
Неактивен Неактивен

Публикации: 47


Профил
« Отговор #18 -: Април 14, 2013, 21:28:01 »

Анексирани  всички провинции  как ли стават  така тез цв-та сигурно с магическа пръчка.+  има и чудо  и гаранция  има 9-ки крепости навсякаде и то за 5 дена   Shocked Shocked Shocked  . Дами и господа вече има магйосник в ИО  :Д:Д:Д:
Междодругото тази персона играе активно в 56 елитен блиц преди да се изяви така в Мегата   в елитния не показа нищо от това което показва там. Аз съм я бил не един път, от другите съюзи също я мачкат. И тя се бие но има нормална армия и е на нормални точки. Расте спокойно според правилата.  И дори когато някой я разбие не прави грандиозни армии    за да си отмуъсти. Ако е имала толкова диаманти нямаше да позволи да я мачкат толкова . Най вероятно е научила некой хак  и  действа в мегата че света е по бърз. Надявам  се админите да  стигат до разумно становище , а не че няма нищо нередно. Очаквам с нетърпение отговора им ако има такъв тук в форума от тях
А като стана дума за хакове  да допълня ако и на друг му се е случвало. Миналата ера в мегата един играч ме напада  на грабеж в 1 провка армията ми и  столицата ми е 4-а както винаги. Немога да го бия и събрах армията в 4-а + ресурса. Около 1 мин преди даме удари вече атака изведнъж се променя че напада 4-а провка разбива ми армията и ми взима реса. Как става тоз номер?
« Последна редакция: Април 14, 2013, 21:33:27 от Emo-Milanov » Активен

Обичан от малко ,мразен от много , но респектиран от всички
banshi
Майор
*****

Karma: +48/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 526



Профил
« Отговор #19 -: Април 15, 2013, 13:08:39 »

Анексирани  всички провинции  как ли стават  така тез цв-та сигурно с магическа пръчка.+  има и чудо  и гаранция  има 9-ки крепости навсякаде и то за 5 дена   Shocked Shocked Shocked  . Дами и господа вече има магйосник в ИО  :Д:Д:Д:
Междодругото тази персона играе активно в 56 елитен блиц преди да се изяви така в Мегата   в елитния не показа нищо от това което показва там. Аз съм я бил не един път, от другите съюзи също я мачкат. И тя се бие но има нормална армия и е на нормални точки. Расте спокойно според правилата.  И дори когато някой я разбие не прави грандиозни армии    за да си отмуъсти. Ако е имала толкова диаманти нямаше да позволи да я мачкат толкова . Най вероятно е научила некой хак  и  действа в мегата че света е по бърз. Надявам  се админите да  стигат до разумно становище , а не че няма нищо нередно. Очаквам с нетърпение отговора им ако има такъв тук в форума от тях
А като стана дума за хакове  да допълня ако и на друг му се е случвало. Миналата ера в мегата един играч ме напада  на грабеж в 1 провка армията ми и  столицата ми е 4-а както винаги. Немога да го бия и събрах армията в 4-а + ресурса. Около 1 мин преди даме удари вече атака изведнъж се променя че напада 4-а провка разбива ми армията и ми взима реса. Как става тоз номер?

вярно че ресурса се копа х10 ама от сутрешното опресняване на класацията до момента въпросната "играчка" е качила 5М нето... не коментирам другото и развитие за 6 дена но вече почва да намирисва на някаква измама http://prntscr.com/10p5fx
Активен

Цитат
Oton
Community Manager
Вие не сте ни клиенти, това е безплатна игра, която играете по избор.
Според Общите правила, с които сте се съгласили, когато сте се регистрирали в играта, не можете да имате каквито и да е претенции към нас, именно защото играта, която играете, е безплатна. Дали ще дадете пари за нея или няма да дадете - изборът е Ваш
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #20 -: Април 15, 2013, 14:14:59 »

Ваня нищо не казваш по въпроса според мен сте видели че играят нечестно но заради това че са вкарали малко диаманти нищо не правите по въпроса и не ми отговаряте

Няма какво повече да Ви кажа, затова не пиша в темата. Проверихме ги, няма нищо нечестно в играта им.
Относно играчът в 140, за когото става дума в същата тема, моля, ако смятате, че име нередности, докладвайте го по обичайния начин.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
DanailDR
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 49


Профил
« Отговор #21 -: Април 17, 2013, 07:52:25 »

Тука става като в прокуратурата. Знаем че има нередности, обаче искаме някой да ни сезира по каналния ред. После правим проверка и установяваме че нередности няма ...... еднапесен от близкото минало гласеше "за милиони няма закони, за кокошка няма прошка". дори и да откриете нарушение направено от играч закупил крупна сума диаманти, ще си затворите очите ...... но поне не ни баламосвайте. Кажете ни истината и ние ще си преценим, дали да ви досаждаме още или да си бием шута.
Активен
Bigmeech
Капитан
****

Karma: +16/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 328


Профил
« Отговор #22 -: Април 17, 2013, 15:22:30 »

сега се загледах във съндъците понеже нямам навика да отварям платените а карам с каквото пусне безплатния, има една нова опция и не знам откога е въведена казва се "екстра+" при нея няма празно стига да имаш диаманти да харчиш http://prntscr.com/10f5vc
Да какъв е смисъла на тия ковчежета ? Или по-точно какъв е смисъла на екстра ковчежето като има екстра+ и са на една цена.Както и същото при билетите за лотарията. Просто е зверски нагло да се правят промени облаготетелстващи само хората,които играят с много диаманти
Просто стана адски небалансирано .. пример 7ми ден мегаблиц играч на 28М точки,нормален играч 400-500К нетни .... е ??
Набравете нещо и за безпари .... хахаха и аз не си повярвах  Grin
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!