Imperia Online България  
Април 26, 2024, 11:50:51 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: имперска армия  (Прочетена 7103 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ScreamoCore
Сержант
**

Karma: +7/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 68


Профил
« Отговор #45 -: Април 03, 2013, 17:50:40 »

хахах добре ходи се начети като не е по голяма я се стегни малко бе... 5 номада на мойте точки с двойно по ниска икономика и кво и те ли немогат да играят?? фани се скрии и по добре не пиши тука и всеки знае че импереца в икономиката е дооооста по добър от номада по силна икон. прави ...
« Последна редакция: Април 03, 2013, 17:52:43 от ScreamoCore » Активен
KingMihaylov
Лейтенант
***

Karma: +16/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #46 -: Април 03, 2013, 17:55:13 »

Хвани ти се скрий - ясно е че въобще не я разбираш играта.Прочети от какво идват точките.Прочети какво е това икономика и тогава ръси простотии по форумите.
Активен

Редовен играч - 6 пъти
ScreamoCore
Сержант
**

Karma: +7/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 68


Профил
« Отговор #47 -: Април 03, 2013, 17:59:20 »

абееее братоооо кво ме нервираш бе ти си бил баси неза4етения донор заклевам се нервираш ме яко и трябва заради тебе да ме блокирват от форума мн си Т... сериозно само ти си на мнение че импереца чак за нищо не става като икономи4ески развие ли се да не ти казвам кви чудеса върши и кви са тия твой медали незнам  и си стигал 6М нетни викаш а? е на тия 6М нетни явно не си имал 10 часовия доход като моя на нема и 2М нетни в еди кои си свят,,, КАЗАХ ТИ!!! не си за имперец тва е
Активен
ScreamoCore
Сержант
**

Karma: +7/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 68


Профил
« Отговор #48 -: Април 03, 2013, 18:01:10 »

е няя смисал да ти обеснявам повече тебе обаче яко са те метнали само се замисли ха-ха
Активен
Dub_Evil
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« Отговор #49 -: Април 03, 2013, 18:18:28 »

KingMihaylov Не знам кво общо имат точките според теб но един имперец може съвсем спокойно да издокара икономиката на някой номад който е с мн повече точки, замисли се само при условие че населението на номадите е толкова ограничено за разлика от това на имперците а и 10% бонус добив на камък не са никак малко
Активен
Страници: 1 2 3 [4]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!