Imperia Online България  
Март 28, 2024, 14:28:17 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Heroes of might and magic  (Прочетена 23250 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
mila
Редник
*

Karma: +13/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 10


Профил
« -: Април 28, 2008, 00:20:38 »

Ето това е играта, която ме заковава пред компютъра за...доста неопределено време  *freak* *freak* *freak*... Тройката де..
Активен
dimitur4o
Майор
*****

Karma: +183/-268
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


spotless mind


Профил WWW
« Отговор #1 -: Април 28, 2008, 01:05:38 »

Ето това е играта, която ме заковава пред компютъра за...доста неопределено време  *freak* *freak* *freak*... Тройката де..
мда мда мда и мене така  Smiley
Активен

КуКу
mrtn01
Редник
*

Karma: +10/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #2 -: Април 28, 2008, 10:52:24 »

ОООО да Тройката е играта!!!!  *bravo*
Активен
jabajaba2
Гост
« Отговор #3 -: Април 28, 2008, 11:14:01 »

АА това със сигурност. Smiley  *bravo* *bravo* Мнооого добра Wink Пробвай и 5-тицата. Cool
Активен
joni_lo6ia
Редник
*

Karma: +6/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 35


Профил
« Отговор #4 -: Юли 07, 2008, 01:05:13 »

troikata si e velika , nema ravna . troikata 6te si ostane zavinagi drugite versii sa gadni (pone za men) . ako izmislqt nqkakva razrabotka na troikata 6te e mn dobre , prosto da slojat nqkoi podobreniq 6te e super .
Активен
Seifer
Mr. Torturer
Редник
*

Karma: +14/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Гаден по природа


Профил
« Отговор #5 -: Октомври 29, 2008, 13:02:25 »

 Според мен петицата има повече потенциал, но още не е събрала достатъчно фенове(братушките са се постарали на слава). Cool
Активен

Обичам слушателите ...... Пресни и сочни.
Fast_Line -- Panadin
Редник
*

Karma: +8/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 24



Профил
« Отговор #6 -: Декември 31, 2008, 03:34:09 »

Heroes III Wake Of Gods - това е лудницата.Супер яка и много зарибяваща ! Превлича със старата си и дървена графика !!! Не знам как но е факт  *pardon* Четрорката и Петицата са апсолютни боклуци !!! просто не стават ..... Тройката RLZZZZZZ  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

Metallica Huh???
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #7 -: Декември 31, 2008, 08:53:53 »

хахах ....тройката и двойката са класика в жанра Smiley) ...четворката също съм я играл доста време и с времето откриваш много хубави неща в нея ....5-цата така и немога да я подкарам на мойта щайга ......а от няколко дена се мъча с тройката ,но VOG
Активен

Werdy
Гост
« Отговор #8 -: Декември 31, 2008, 10:08:44 »

Нещо крак си намери за 5 цата.
Тази игра съм я играл преди да започна да се уча на warcraft и все търсех бутона за край на хода
Активен
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #9 -: Декември 31, 2008, 15:01:16 »

не е до крак ....до машина е проблема Smiley))
Активен

st_Michael
Archangel
Капитан
****

Karma: +213/-189
Неактивен Неактивен

Публикации: 381


The Hand of God


Профил
« Отговор #10 -: Декември 31, 2008, 15:07:39 »

троиката е велика наистина-аз ли4но,постояно си дарпам нови карти от нета,вог-е добър вариянт,но има малко добри карти за него,мога да ви препора4ам една страхотна карта-Еmpire of the world:)-тя има и втора 4аст,която за сажаление аз не успявам да мина Smiley
Активен


IF YOU WANT TO LEARN HOW TO FLY,BETTER FIRST LEARN HOW TO KNEEL
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #11 -: Декември 31, 2008, 15:31:25 »

Хахах играя Херос 4 от доста време петицата ме по кефи но и четворката си я бива  Embarrassed Smiley Играя я във мултиплеяр и доста се кефя ~!~!~ Яд ме е че там използват кодове за играта и още във началото на играта и на мене ми се налага да ги ползвам защото няма начин иначе да биеш противника ~!~!~ Когато играем без кодове ги скапвам повечето пати но като цяло поредицата е много яка ~!~!~ Браво на тези които са я измислили Smiley *ok* *rose* *heart*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Fast_Line -- Panadin
Редник
*

Karma: +8/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 24



Профил
« Отговор #12 -: Януари 02, 2009, 19:23:31 »

Хахах играя Херос 4 от доста време петицата ме по кефи но и четворката си я бива  Embarrassed Smiley Играя я във мултиплеяр и доста се кефя ~!~!~ Яд ме е че там използват кодове за играта и още във началото на играта и на мене ми се налага да ги ползвам защото няма начин иначе да биеш противника ~!~!~ Когато играем без кодове ги скапвам повечето пати но като цяло поредицата е много яка ~!~!~ Браво на тези които са я измислили Smiley *ok* *rose* *heart*

Пич личи си,че не си зарибен по играта. И не е ХЕРОС или ХЕРОЕС или ХЮРИУС и тем подобни  *hahaha* *hahaha* *hahaha* Хироус така звучи на БГ ако не чаткаш английски я наричай ГЕРОИ ...като новата песен на Тома само че в множествено число ;D *ok* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

Metallica Huh???
Werdy
Гост
« Отговор #13 -: Януари 02, 2009, 20:05:39 »

...бъркам ли ама имаше една версия на герои:)на български преведена ... Или май беше некоя друга игра.
Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #14 -: Януари 02, 2009, 20:17:01 »

Приятел знам как се превежда но е човешко във бързането да пиша грешни неща !~!~! Сега точно не ми е до някакви си миниатюрни грешки Smiley Имам си много по сериозни проблеми от това че съм написал заглавието на някоя игра грешно Smiley На 16 години сам и тази моя грешка не значи че не обичам играта Smiley
Приятельо със Пач за играта всяка версия може да бъде на БГ ~!~!~ Мойта е на БГ ( Хироус 4 )!!! Smiley Теглих си го от www.data.bg ~!~!~ Ама сега от както промениха сайта не съм влизал там да видя дали още седи този пач Smiley
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Страници: [1] 2 3 ... 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!