Imperia Online България  
Март 29, 2024, 08:59:18 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Heroes of might and magic  (Прочетена 23253 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
joni_lo6ia
Редник
*

Karma: +6/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 35


Профил
« Отговор #30 -: Март 23, 2009, 23:22:10 »

Най-обичам да играя с Адела  :Smiley
zaradi diplomata .... lesno vi e na vas s diploma.... i angelite ... nai lesno e s teh... barzi silni i se vdigat
Активен
joni_lo6ia
Редник
*

Karma: +6/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 35


Профил
« Отговор #31 -: Март 23, 2009, 23:23:53 »

moga da davam uroci na tazi igra.... ne pomnq koga po4nah da q igraq.... ne pomnq i koga po4nah da igraq na kompiutri... Grin ima nema 12-13 godini ot kogato igram heroes3
Активен
gogoght
Гост
« Отговор #32 -: Март 27, 2009, 19:46:44 »

абе Restoration of Erathia излезе 1998 май , как ги навъртя 12-13 години  Grin Grin Grin

Или Tazar или Gelu
Активен
venci
Лейтенант
***

Karma: +22/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 105



Профил
« Отговор #33 -: Април 01, 2009, 01:44:05 »

Изядох те го за тея 12-13 г , мойе да е бил от тестовия екип  Grin Но да си играеш само срещу компа не е интересно, няма я интригата. Аз от самото начало я играх на хард. Любими са ми некроманския замък, малко по трудно се събират ресурсите  в началото но можеш да си възстановяваш единиците, не ги лови блинд.... печелиш скелетони, лишеи или вампири.... супер!
Активен

Veni, Vidi, Vici! Venci Smiley
joni_lo6ia
Редник
*

Karma: +6/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 35


Профил
« Отговор #34 -: Април 01, 2009, 15:15:57 »

osnovno igraq s angelite i me4kite.... kato rasa opredeleno nqmam liubima , vsi4ki sa mi liubimi po nqkakuv na4in .... opredeleno se kefa na bi4etata i na 4ernite konnici, efriti .... ima i o6te mnogo drugi a geroi kakvo da vi kaja kakuvto geroi mi haresa takuv razvivam i po4ti nikoga ne gre6a koi 6te go nabuta ili koi 6te mu digne diplomaciq.... imam sum i mnogo karuci ... naprimer ot scroll dimension, ot darvo diplomaciq... na tazar mi e davalo diploma i grahak(edin pi4 ot behemotite) su6to.....
Активен
gogoght
Гост
« Отговор #35 -: Април 01, 2009, 17:18:58 »

Изядох те го за тея 12-13 г , мойе да е бил от тестовия екип  Grin Но да си играеш само срещу компа не е интересно, няма я интригата. Аз от самото начало я играх на хард. Любими са ми некроманския замък, малко по трудно се събират ресурсите  в началото но можеш да си възстановяваш единиците, не ги лови блинд.... печелиш скелетони, лишеи или вампири.... супер!
Е, не сме де, само малко го коригирахме. Помня като излезе тройката, бяхме трима души на един комп - един спи двама бъцкат и така се въртим през 8 часа няколко дена  Grin Grin Grin. Некромансерите много зависи къде ще ти ги даде, някъде нямат измъкване. В последно време си пускам или всичко рандом на 200%, или си пускам блатните заради ъпгреита на горголишите или както там се казваха.
Активен
gogoght
Гост
« Отговор #36 -: Април 02, 2009, 17:40:06 »

Горгони,като се ъпгрейдват стават mighty gorgons.Моите любими са дънджън и рампарт,но най-добре играя с кесъл (архангелите в битка са си архангели в битка - сила,която не може да се пренебрегне).Срещу компютри спрях да играя отдавна,че няма никаква тръпка - разделят армията на по няколко героя и не се получава красива главна битка,а клане в 90% от случаите.В мултиплейър играем без дипло,без дд,летене и ангелските крила,тоун портал,картографер,хил форд,без ъпгрейд на ангелите и уивърните от консерваториите/хайфовете,без скролове с магии лв 4 и 5(много е готино да биеш орда гноли за имплозия),без герои със специалност 4 лв магии,без лоджистиците и мюлич,без некро и флукс,и със само един дуелинг за 7 лв юнити и без граала.Стават доста добри игри.Любимите ми герои са бийстмастерите,жалко само,че не могат да научат огнени магии Sad (екс.берсерк или армагедон е нещо доста неприятно Smiley ).Ако някой иска да направим игра,скайпа ми е iliikata691,готов съм да играя и без правила,както се разберем с противникът
Говорех за версята WoG, там горголишите се упгрейдвт на Адски Хидри, просто говорим за различни единици. Хах игра с толкова много условия  Grin, ми ако сте повече от двама биеш единия и докато се прибереш третия те изнесъл. А за архангелите, именно могъщите горгони, за който ти говориш мноо лесно ги лекуват.
Активен
pecipicha
Лейтенант
***

Karma: +57/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 137



Профил
« Отговор #37 -: Април 18, 2009, 19:36:56 »

хех и аз мога да давам уроци макар че я позабравих тая игра освен 3ката (малко и на уог съм играл) съм играл и на 2ката и 4ката както и малко на 5цата която не тръгва на моята щайга
любими раси са ми хората ,некромансерите и конфлукса ,но и другите не са за подценяване любими герои  всички тръгващи с 4 левал магия  но ако е без тях такива тръгващи със специалност я некроманство я арчъри я офенс я армор стратегии и тактики много ама дали някой е пробвал да дигне бързо 4-5 ниво магическа кула преди яка армия и ако е с уизард или рампард да тръгне с армагедон и ъпгрейтнати джуджета или ъпгрейтнати големи вярно че мре част от твоята армия ама ако си дигнал резистанс и отделно джуджетата и големите имат малко защита от магии и е голяма изненада да пуснеш армагедон на човек в мрежа  >Grin има един герой на некротата войкил тръгва със специалност вампири плюс артилерия управляваща кулите в защита с него си правих базик на компютрите стоя си в защита и чакам да ме атакуват да видя колко скелета ще направя от труповете  Grin
Активен

армия и ресурс се възтановяват а предателствата не се забравят
joni_lo6ia
Редник
*

Karma: +6/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 35


Профил
« Отговор #38 -: Април 19, 2009, 16:16:39 »

срещу компове не е интересно.... интересното е с някой игра4... мулти... дипломи дименсиони и главна битка или пък кадето се намерите.....
Активен
pecipicha
Лейтенант
***

Karma: +57/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 137



Профил
« Отговор #39 -: Април 20, 2009, 13:49:45 »

 е то само бе гавра с комповете инак срещу хора е по интересно ама повечето искат времето да е лимитирано на 1 минута на ход а аз мисля бавно и искам на 4 минути и така се разбираме за 2 минути но понякога не ми стига времето и то на най важните ходове Sad
Активен

армия и ресурс се възтановяват а предателствата не се забравят
satarius
Сержант
**

Karma: +133/-94
Неактивен Неактивен

Публикации: 57


Омразата е отмъщението на страхливеца.


Профил
« Отговор #40 -: Април 22, 2009, 01:34:17 »

Куесчън:
Защо кат изтегла игра от някой торрент клиент и ми се показва кат текст файл и нищо не може да промени това, и друго има ли хироус за виста?
Активен

Внимавайте с човек, който не отвръща на удара ви - той или не ви прощава, или не ви оставя сам да си простите.
venci
Лейтенант
***

Karma: +22/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 105



Профил
« Отговор #41 -: Април 22, 2009, 20:29:16 »

3-ката върви и под виста, както и 5-та. за 4 не знам, нея не я харесвами не съм я пробвал
Активен

Veni, Vidi, Vici! Venci Smiley
pecipicha
Лейтенант
***

Karma: +57/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 137



Профил
« Отговор #42 -: Юли 24, 2009, 01:01:43 »

3-ката върви и под виста, както и 5-та. за 4 не знам, нея не я харесвами не съм я пробвал
е как бре 4ката си я бива също само от начало трябва да разделяш по една единички извън армията си които да крадат ресурс дето се варди и да мрат но се развиваш вадиш сносни единици и почваш да мачкаш  50 джина или вампири и картата е твоя (номера е да хванеш  компютрите да направят последен левал армия  и да завладееш града преди да натрупат много от него )
Активен

армия и ресурс се възтановяват а предателствата не се забравят
Mit_pl
Редник
*

Karma: +14/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 35



Профил
« Отговор #43 -: Октомври 19, 2009, 22:15:10 »

и на мен ми допада 4-ката, играя и 3-ката и двете имат свой чар. 5-та я играх , но нещо не ми легна на сърце макар , че била подобна на 3-та(поне така се пишеше) *gamer*
Активен



Memento mori!!!
ceco06
Лейтенант
***

Karma: +32/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 104



Профил
« Отговор #44 -: Октомври 12, 2010, 19:25:01 »

Това е играта на игрите! Играл съм 3ката Шадоу ъф Деъд, а после като започнах с УОГ-а... Играл съм 5цата, ама...добра графика уж, но някакси чара на 3ката е неповторим-единствен! Wink Относно градовете /расите, както обичам да казвам/...некрополиса е може би най-силен, но и привилегирован, заради скелетите, които минават по брой и китайският народ. Grin А като включим обединеният артефакт да дава вместо скелети личове... Но най-красив е Кесъла-много се кефя на мечоносците, макар вампирите, бехемотите и други единици много да ме кефят. Та Хироус 3 е на първо място от ПС игрите, колкото и нови и различни игри да има.  Wink
Активен

Горделивостта предшествува падението.
Интригата е силата на слабите.
Дръж главата си високо, но не си вири носа.
Страници: 1 2 [3] 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!