Imperia Online България  
Април 18, 2024, 16:18:15 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Heroes of might and magic  (Прочетена 23295 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Werdy
Гост
« Отговор #15 -: Януари 02, 2009, 20:34:03 »

С пач викаш не помня вече ама сигурно ще мога да я играм и на китайски:) така  и бях научил менютата:)
Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #16 -: Януари 02, 2009, 20:57:23 »

Emi da sas Pach stava nomera Smiley Az si izteglih za 4etvorkata i sega q djatkam na BG  Wink Smiley
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Fast_Line -- Panadin
Редник
*

Karma: +8/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 24



Профил
« Отговор #17 -: Януари 02, 2009, 21:05:07 »

На Хироус 4 ако ще и 10 пача и реактивни двигатели да и сложиш пак си е БОЗА .... Просто факта,че са обаркани толкова много и ако си купиш сградата за една едицина не можеш другата е мн тъпо !
Активен

Metallica Huh???
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #18 -: Януари 02, 2009, 21:13:43 »

Е виж тука си много прав ~!~!~ 5 ме кефи много повече но не я играя удома а у един приятел Smiley Като графика и развитие е много по яка и реалистична Smiley Само факта че във Мултиплаяр като я играеш четворката ти се налага да ползваш кодове ме дразни ~!~!~ Мисите са и прекалено дълги и на места глуаво измислени ходове на компютъра въпреки че  играеш на HARD Smiley За мен  от поредицата 3 и 5 са великолепни игри Smiley А това за единиците го има и във тройката мисля нея сам я позабравил не съм я джаткал от доста време Smiley Но попринцип за да си изградиш яка войска аз залагам повече на Титани и Ангели във играта така имам наистина яка атака Smiley Купувам и много магии за героя ми и бързо печеля надмощие Smiley
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Fast_Line -- Panadin
Редник
*

Karma: +8/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 24



Профил
« Отговор #19 -: Януари 02, 2009, 22:11:30 »

На 5-цата е гадно,че са обаркани самите характеристики на единиците !!! Пример с архангела на Хироус 3 атака 30 дефенс 30,а на 5-цата мисла че бяха 52 - 52 !!! И от там демидж-а !!!! И ако в тройката примерно минотавара е по-слаб от горгоната в петицата не е (ако има горгона)
А Heroes V не го играя само заради една прричина - Аз играя с Некромансерите и любимата ми единица е черния рицар .....(най-силния предпоследен юнит) и като видях,че го няма ми идеше да се *suicide* *suicide* *suicide*      Grin
Активен

Metallica Huh???
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #20 -: Януари 03, 2009, 20:24:04 »

 Grin Grin Grin Grin Tova si e na 100 % taka no vse pak peticata e pogotina ot 4etvorkata Smiley  *gamer* E troikata si e ve4e klasika vav janra i nikoq nova versiq nqma da q nadmine spored mene zashtoto beshe edna spolu4liva i mnogo dobre zamislena igra Smiley
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
gogoght
Гост
« Отговор #21 -: Януари 27, 2009, 16:23:46 »

Heroes III WoG patch 357 това е  походовата стратегия дами и господа *gamer* *gamer* *gamer* *gamer* *gamer* последния ъпдейт със банерите и опита е направо размазващ, цъкам си го от 2004 на рандом мап 200%
Активен
vidomina
I died to become immortal
Полковник
******

Karma: +1351/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 1288


Sometimes I feel that I could rule the world!!!


Профил WWW
« Отговор #22 -: Януари 30, 2009, 00:42:06 »

хирос,балоните и диабло  Embarrassed това са игрите които мога да играя  ;D 
Активен

Age of Extinction
smehh
Write the future®
Лейтенант
***

Karma: +1294/-581
Неактивен Неактивен

Публикации: 201



Профил WWW
« Отговор #23 -: Януари 30, 2009, 00:45:51 »

хирос,балоните и диабло  Embarrassed това са игрите които мога да играя  ;D 

и карти  Grin
Активен
vidomina
I died to become immortal
Полковник
******

Karma: +1351/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 1288


Sometimes I feel that I could rule the world!!!


Профил WWW
« Отговор #24 -: Януари 30, 2009, 00:53:14 »

аха вярно митко и карти  Wink  панга не играя  Undecided 
Активен

Age of Extinction
rion
Капитан
****

Karma: +64/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 336



Профил
« Отговор #25 -: Януари 30, 2009, 01:26:01 »

Heroes II, Heroes III и Heroes III WoG patch 358    изграни от начало до край  без мисиите на  WoG    защото нещо неможах да ги подкарам   Wink
Активен

Тише, ораторь! Ваше слово, товариш Маузер!
barona111
Лейтенант
***

Karma: +57/-111
Неактивен Неактивен

Публикации: 196



Профил
« Отговор #26 -: Февруари 02, 2009, 23:05:03 »

 Дам, HOMM 3 и 5 са добри игри аз съм фен на походовите стратегии, затова мога да ви препоръчам още една доста добра, ако не сте я играли- Disciples II, сега чакам да излезе 3ката, даже ей сега ще проверя дали я има някъде.
Активен
peshko1
PhantomLord
Капитан
****

Karma: +247/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #27 -: Февруари 03, 2009, 00:44:43 »

hiros 3 sum go igral denonoshno multipleyar samo Smiley misii o ostanali gluposti ne sum igral , tolko mnogo spomeni imam s tazi igra 4e ne e istina kogato q igraeh bqhme kompania 20 mom4eta kadeto si hodehme v edin i sushti internet klub igrali sme 1vs1 2vs2 dori i 3vs3 mnogo se 4aka i e dosta gadno ,no igrata si zaslujava Smiley a ako znaete kolko biseri sa izleznali po vreme na tazi igra napravo ne e istina shte kaja liubimiq mi "kazvam ti mom4e davam bles na arhangelite i taka se biqt 4e se edno sa bezsmurtni "
Активен

venci
Лейтенант
***

Karma: +22/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 105



Профил
« Отговор #28 -: Март 23, 2009, 21:05:25 »

Мдам 3-ката си остава много добра и сега. Имам и 5 но и липсват някои неща и ме дразни понякога. А 4-ката въобще не можах да я изтъря! 3-ката съм я играл повече от  10 год и не ми е омръзнала. Я дайте някой линк за нови карти? Мен necropolis-a ми е любимия замък. А скелетоните  като направиш една армия от хиляди и само се множат, множат....  *freak* *gamer* и  можеш да си ги възстановяваш
Активен

Veni, Vidi, Vici! Venci Smiley
smehh
Write the future®
Лейтенант
***

Karma: +1294/-581
Неактивен Неактивен

Публикации: 201



Профил WWW
« Отговор #29 -: Март 23, 2009, 21:28:45 »

Най-обичам да играя с Адела  :Smiley
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!